Es-Es'in umudu Kazım Kurt!

22 Aralık 2017 15:11
Es-Es'in umudu Kazım Kurt!

İkramiye çıkarsa Eskişehirspor'a bağışlayacak!

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, milli piyangocudan yılbaşı bileti aldı. Yılbaşında çekilecek olan bilete büyük ikramiye çıktığı taktirde gelen parayı Eskişehirspor'a bağışlayacağını söyleyen Kazım Kurt, "Umarım bu bilet bize şans getirir. Eğer ikramiye bu bilete çıkarsa Eskişehirspor'a bağışlarım ve her şekilde destek olurum" dedi. Kazım Kurt'un bu sözleri etraftaki vatandaşlar tarafından alkışlandı.

Yorumlar (14) / Onay bekleyen (8)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

gökhan

25 Aralık 2017 09:26
keşke bir piyango da kulüp düzenleseydi yılbaşı için çekiliş bileti alırdık kulübe katkımız olurdu. verilecek ödüllerde belli forma kombine vs gibi

Esra y

23 Aralık 2017 22:26
Hakkında konuştuğunuz bi belediye başkanı yalancı olan senin ve senin gibiler lwow denilen şahıs adam gibi adını yazda sana yalancı kim göstersinler

savas ahku

04 Ocak 2018 08:46
esese bir şey vermem.fakir fukaraya dağıtırım. elin gavuru gelsin paraları doldursun cebe bende para mı vereyım

rıfat

25 Aralık 2017 18:06
bana çıksa ben vermem niye diye sorulursa kaybolur gider

emre

27 Aralık 2017 18:23
hadi iyisiniz bilet tamam gelsin paralar

esesli

27 Aralık 2017 07:49
Canım esesim ne günlere kaldın sen........

Rahmi

25 Aralık 2017 17:04
Hepsi hikaye

Zalim63

23 Aralık 2017 14:36
Vay bnm ES ES im ne günlere kaldın be seni bu hale getirenlere yazıklar olsun umutları bir milli piyangoya baglayanlara vay be vaybe

ercan

24 Aralık 2017 22:56
tamam bütün borçlar yılbaşından sonra sıfırlanıyo bilet tamam gelsin paralar sevinin es es

sinan kar

24 Aralık 2017 23:28
düşünün piyango biletinin ödülü bile es es i kurtarmıyor mu ha ha ha

Serdar

23 Aralık 2017 19:14
Bilet numarasini keşke paylassaydiniz basınla sayın başkan RAKAMLARİ BİR ÇEKİP BASİNDA YAYİNLASAYDİNİZ

Alican

22 Aralık 2017 17:46
Çıkmayacağı için umut etmeye gerek yok

Eskişehirli

24 Aralık 2017 19:03
Başkanın bu hareketi alenen dalga geçmektir. Tamam gırtlağına kadar borca batmış bir spor kulübünün, ilçe belediyesi tarafından kurtarılacağını kimse düşünmüyor, beklemiyor. Ama "piyango bana çıkarsa kurtarırım :D" çok ayıptır. Eskişehir Spor Kulübünün, tarihini, geçmişteki emekçilerini azıcık tanıyan, bilen saygı duyan bir Eskişehirli bu hareketi yapmaz. Yapanı gören kişi de Eskişehirli ise, bu hareketi savunamaz.

Lwow

23 Aralık 2017 08:07
Kazım Kurt 'un dedikleri ve yaptıkları birbirini tutmaz çok yalancı bir adamdır kendisi...onu Eskişehirspor için hiç alkışlamayın insanları kandırmayı çok sever...şayet adam gibi adam olsaydı kırmızıtoprak mahallesine gelmeye yüzü olurdu....başkan sen odunpazarının yüz karasısın bunu unutma...
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
ÇEVRE YOLUNDA BİR ANDA....
Eskişehir'de çevre yolunda ters yönde süratli bir şekilde ilerleyen sürücü, hem kendisini hem de diğer sürücüleri ölümle burun buruna getirdi.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.