ES ES'E VALİ MORALİ

09 Ağustos 2017 21:10
ES ES'E VALİ MORALİ

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak Eskişehirspor kulübüne iadeyi ziyarette bulundu.Yöneticilerle görüşen Vali Çakacak daha sonra idman sahasına giderek futbolculara tatlı ikram edip başarı dileğinde bulundu.

TESİSLERE GELDİ

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehirspor'un başarılı olması için herkesin el birliği yapması gerektiğin söyledi. Dün tesislere gelerek yöneticilerle görüşen Vali Çakacak sahada idman yapan futbolcu ve teknik adamlarla bir süre görüşüp başarı dileğinde bulundu.

TÜRK FUTBOLUNDA AYRI BİR YERİ VAR

Vali Çakacak, “Eskişehirspor yönetimi ilk geldiğimde bana hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bende kendilerine hem başarı dilemek hemde iadeyi ziyarette bulunmak istedim. Kendilerine kolaylıklar diliyorum. Eskişehirspor’un her zaman yanındayız.” dedi. Vali Çakacak, “ Eskişehirspor Türk futbolunda kendisini kanıtlamış önemli bir kulüp. Yeni sezonda zorluklara karşın iyi işler yapacağınıza inanıyorum.” diye konuştu. Başkan Sinan Özeçoğlu'da Vali Çakacak'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ysfs

10 Ağustos 2017 01:02
Sarar 1 milyon vermiş.Teşekkürler Cemalettin Sarar.

Es Es

09 Ağustos 2017 22:09
Para verecekmi para destek olacakmı onu söyleyin yarın bir tepsi bakkavayı bende alır gelirim

Futbol

10 Ağustos 2017 11:32
Eskişehirspor süper lige lazım. Türk futbolu nun, camiası taraftarı olan Anadolu kulüplerine ihtiyacı var.. Yetkililerin yardımcı olması lazım, bu kadar yatırım yapıldı stadyumlara ve futbola. Boşa gitmesin...

voltran

10 Ağustos 2017 11:49
SN VALİM eskişehirsporun yanındayım diyenler genelde protokolde beleş maç izlemeye gelenler oluyo öyle yanındayım falanla olmuyo şuanda maneviyattan çok maddi destek lazım MADDİ MANEVİ YANIMIZDAYSANIZ BAŞIMIZIN TACI OLURSUNUZ AMA SADECE YANIMIZDAYSANIZ BİRKAÇ YIL SORA GİTTİNİZDE SİZİ ESKİŞEHİRDE KİMSE HATIRLAMAZ BUNUN ÖRNEKLERİDE VARDIR ESKİŞEHİRDE

nuri çöl geçen

10 Ağustos 2017 14:14
yetkilileri bilmemde " büyükşehir belediyesinden tık yok . en azından 1 milyon da büyükerşen atmalı .

hüsmen halis

10 Ağustos 2017 15:13
geçen hafta ortalığı yıkan , her gazete tv de saldırıya uğradık diye boy boy demeç veren " büyükerşen - sıra eskişehir spor a gelince süt dökmüş kedi gibi hiç ne ses var nede seda .. büyükerşenin de 1 -2 milyon vermesi lazım - 18 senenin hatırına -
KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK
KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK
ESGİAD Başkanı Ulaş Entok ile yönetim kurulu üyeleri, ziyaret ettikleri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’e hem geçmiş olsun dileğinde bulundu, hem de yeni dönem hedeflerini anlattı.
AİHM KARARI HİÇE SAYILIYOR
AİHM KARARI HİÇE SAYILIYOR
Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı İsmail Kılıç "AİHM kararına rağmen Cevmevleri ibadethane sayılmıyor" dedi.
PARTİMİZ HERKESİN ÜZERİNDEDİR
PARTİMİZ HERKESİN ÜZERİNDEDİR
CHP Parti Meclisi Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer, Tepebaşı ve Odunpazarı ilçe örgütleri ile bir araya geldi.
TEBEV'DEN YARDIM ELİ
İŞBİRLİĞİ VURGUSU
İŞBİRLİĞİ VURGUSU
Görevine yeni atanan Türk Telekom İl Müdürü İlhan Aytekin, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan'ı ziyaret etti.
VERGİ TEPKİSİ
CHP'DEN EĞİTİM KURULTAYI
CHP'DEN EĞİTİM KURULTAYI
CHP Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, CHP olarak 7 Eylül'de Ankara'da Eğitim Kurultay'ı düzenleyeceklerini söyleyerek, bütün herkesi kurultaya davet etti.
ZAM TALEBİ  1 NİSAN ŞAKASI GİBİ
ZAM TALEBİ 1 NİSAN ŞAKASI GİBİ
Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, memurlara yönelik yüzde 3+3'lük zam teklifinin 1 Nisan şakası gibi olduğunu söyledi. Köksal, "Bu konuda hükümeti ayıplıyoruz" dedi.
ESKİŞEHİR ALTAY TANKINA TALİP
ESKİŞEHİR ALTAY TANKINA TALİP
Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay TÜLOMSAŞ’ı ziyaret etti.