ES ES'E VALİ MORALİ

09 Ağustos 2017 21:10
ES ES'E VALİ MORALİ

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak Eskişehirspor kulübüne iadeyi ziyarette bulundu.Yöneticilerle görüşen Vali Çakacak daha sonra idman sahasına giderek futbolculara tatlı ikram edip başarı dileğinde bulundu.

TESİSLERE GELDİ

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehirspor'un başarılı olması için herkesin el birliği yapması gerektiğin söyledi. Dün tesislere gelerek yöneticilerle görüşen Vali Çakacak sahada idman yapan futbolcu ve teknik adamlarla bir süre görüşüp başarı dileğinde bulundu.

TÜRK FUTBOLUNDA AYRI BİR YERİ VAR

Vali Çakacak, “Eskişehirspor yönetimi ilk geldiğimde bana hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bende kendilerine hem başarı dilemek hemde iadeyi ziyarette bulunmak istedim. Kendilerine kolaylıklar diliyorum. Eskişehirspor’un her zaman yanındayız.” dedi. Vali Çakacak, “ Eskişehirspor Türk futbolunda kendisini kanıtlamış önemli bir kulüp. Yeni sezonda zorluklara karşın iyi işler yapacağınıza inanıyorum.” diye konuştu. Başkan Sinan Özeçoğlu'da Vali Çakacak'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ysfs

10 Ağustos 2017 01:02
Sarar 1 milyon vermiş.Teşekkürler Cemalettin Sarar.

Es Es

09 Ağustos 2017 22:09
Para verecekmi para destek olacakmı onu söyleyin yarın bir tepsi bakkavayı bende alır gelirim

Futbol

10 Ağustos 2017 11:32
Eskişehirspor süper lige lazım. Türk futbolu nun, camiası taraftarı olan Anadolu kulüplerine ihtiyacı var.. Yetkililerin yardımcı olması lazım, bu kadar yatırım yapıldı stadyumlara ve futbola. Boşa gitmesin...

voltran

10 Ağustos 2017 11:49
SN VALİM eskişehirsporun yanındayım diyenler genelde protokolde beleş maç izlemeye gelenler oluyo öyle yanındayım falanla olmuyo şuanda maneviyattan çok maddi destek lazım MADDİ MANEVİ YANIMIZDAYSANIZ BAŞIMIZIN TACI OLURSUNUZ AMA SADECE YANIMIZDAYSANIZ BİRKAÇ YIL SORA GİTTİNİZDE SİZİ ESKİŞEHİRDE KİMSE HATIRLAMAZ BUNUN ÖRNEKLERİDE VARDIR ESKİŞEHİRDE

nuri çöl geçen

10 Ağustos 2017 14:14
yetkilileri bilmemde " büyükşehir belediyesinden tık yok . en azından 1 milyon da büyükerşen atmalı .

hüsmen halis

10 Ağustos 2017 15:13
geçen hafta ortalığı yıkan , her gazete tv de saldırıya uğradık diye boy boy demeç veren " büyükerşen - sıra eskişehir spor a gelince süt dökmüş kedi gibi hiç ne ses var nede seda .. büyükerşenin de 1 -2 milyon vermesi lazım - 18 senenin hatırına -
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.
KOBİ'LERE MÜJDE
KOBİ'LERE MÜJDE
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu yakın zamanda KOBİ Bölgesindeki firmaların enerji kapasitelerinin artışı yönündeki talepleri göz önünde bulundurarak büyük bir yatırıma imza attı.
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme yaptı.
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
SÖZLER ANLAMSIZ KALIYOR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Çorlu’daki tren kazasında 2 kızını ve 2 torununu kaybeden Remzi Güvenç’i ziyaret etti. Karacan “Sözlerin anlamsız kaldığı noktadayız” dedi.
YOLLAR BAKIMDA
YOLLAR BAKIMDA
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
GIDA SEKTÖRÜNE EĞİTİM MÜJDESİ
Eskişehir Lokantacılar Odası Başkanı Bahar Bilen gıda sektöründe çalışanlara ve işyeri sahiplerine mesleki eğitim ve belge vereceklerini belirtti.
KARDEŞ DESTEĞİ
KARDEŞ DESTEĞİ
Mihalgazi Belediyesinin kardeş belediyesi İstanbul Ümraniye Belediyesince Mihalgazi ilçe merkezinde bulunan İstanbul ve Atatürk caddelerinde yenileme çalışmalarına başlandı.
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
BİLİMSEL ÇALIŞMALARA ÖNEM VERİYORUZ
Vali Özdemir Çakacak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Ender Kelleci ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KIBRIS'TA FACİA: ÖLÜ VE KAYIPLAR VAR
KKTC Yeni Erenköy sahiline 16 mil uzaklıkta bir mülteci gemisi battı. İlk belirlemelere göre 16 mültecinin cansız bedenin ulaşıldı.

EN SON HABERLER