ES-ES'DE YÖNETİM GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

Son Güncelleme : 13 Aralık 2017 11:12
ES-ES'DE YÖNETİM GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

Halil Ünal başkanlığındaki yeni yönetim görev bölümü yaptı. İsmail Ilgaz, Gültekin Güvensoy, Gürdal Abacı, Murat ılgaz ve Erdal Şahbaz başkan yardımcısı oldu. Şahbaz, aynı zamanda basın sözcülüğü görevini de üstlendi.

Yeni yönetimde görev dağılımı şu şekilde oluştu:

Başkan: Halil Ünal, Başkan Vekili: İsmail Ilgaz, Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü: Erdal şahbaz, Başkan Yardımcısı: Gültekin Güvensoy Başkan Yardımcısı: Gürdal Abacı, Başkan Yardımcısı: Murat Ilgaz, Genel Sekreter: Emir Sarar, Mali As Başkan: Murat Kahya, Teknik As Başkan: Kaan Ay, Teknik As Başkan Yardımcısı: Mustafa Polat, Hukuk Ve Dış İlişkilerden Sorumlu As Başkan: Alperen Odabaşı, Alt Yapıdan Sorumlu As Başkan: Harun Adıgüzel, Alt Yapıdan Sorumlu As Başkan Yardımcıları: Abdullah Baykul, Mustafa Polat, Burhan Çifter,  İdari Ve Tesislerden Sorumlu As Başkan: Altan Begiter,  Sosyal İşlerden Sorumlu As Başkan: Yalın Zeybek, Stadyumdan Sorumlu As Başkan: Murat Kahya, Esstore’den Sorumlu As Başkan: İlhan Arslan, Taraftardan Sorumlu As Başkan: Kaan Ay, Taraftardan Sorumlu As Başkan Yardımcıları: Ali Uçar, Mustafa Polat 

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ismail

13 Aralık 2017 13:41
Hayırlı Olsun.

Adnan Ozkan

13 Aralık 2017 22:57
boylesi zor kosullarda ustlendiginiz bu gorevde basarilar diliyorum. Bu yolda yalniz yurumeyeceksiniz.
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.