ES-ES TELEFONDAN KAZANACAK

06 Nisan 2018 17:46
ES-ES TELEFONDAN KAZANACAK

Unutulmaz gol kralı Tanju Çolak’ın ortağı olduğu Eskişehir’li İşadamı Evren Akın’ın yerli sermaye ile kurmuş olduğu Bringo Telekom (TB Haberleşme) şirketi ile Eskiehirspor kulübü arasında gerçekleşen protokol ile sponsorluk anlaşması imzalandı

Bringo Telekom yöneticisi Evren Akın Eskişehir’li işadamı olarak bu projenin önce Eskişehir’den başlaması gerektiğini Tanju Çolak ile istişare ederek, karşılıklı olarak prejeleri geliştirip Eskişehirspor'a sunduklarını dile getirdi.

KULÜP KAZANÇLI

Projeyle ilgili olarak bilgiler veren Akın, " Evlerimiz ve işyerlerimizde kullandığımız sabit telefon hizmetini, herhangi bir altyapı değişikliği yapmadan hem halkımızın daha az fatura ödenesi, hemde her ödediği fatura’nın kulüp ile anlaştığımız protokol kapsamında, her ay düzenli olarak ödedikleri tutarın %10’nu halkımız adına Eskişehirspor’a ödemeyi taahhüt ediyoruz dedi. Eskişehirspor Kulübü Başkan vekili ve basın sözcüsü Erdal Şahbaz yaptığı açıklamada , " kulübümüze kaynak bulmak için yönetim kurulumuz büyük çaba sarfediyor. Bu kampanyadan kulübe belli miktarlarda gelir gelecektir." diye konuştu.Yorumlar (9) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

misafir

08 Nisan 2018 13:09
Başkan ve 32 futbolcu dahil bir ERKAN etmez.

Eses

06 Nisan 2018 18:44
Bu işin altında bit yeniği var. Tanju Çolak Esesten önce memleketi Samsunspora destek olsun. Ben bu adamın ortak olduğu bir girişime güven duymuyorum.

SELAHATTİN YILDIZLAR

07 Nisan 2018 11:33
nerede tanju çolak , o işi orada bırak :(

Ziya

08 Nisan 2018 11:38
Eti San. A.ş. Eskişehirspor u alsa ve işinin ehli idarecileri getirirse alt yapıdan başlayarak Eskişehirspor Dünya çapında bir takım olur. Çünkü genç ve dinamik nüfus arasından yüzlerce kaliteli futbolcu ya da sporcu çıkacağına inanıyorum! Sadece sesli düşündüm! Tabi biraz cesaret işi ama iyi netice alınabilmesi çok uzak değil.

Ziya

07 Nisan 2018 03:08
Yav bırak Allah aşkına telefon şirketi kendi reklamını yapıyor! Bunun getirisiyle futbolculara forma bile almazsın! Eskişehirspor için en iyisi özel girişime devredilmesidir! Uzman bir özel teşebbüs ile kısa zamanda başa oynayabilir. Aksi takdirde battıkça batmaya devam edeceğe benziyor.

Antepli

08 Nisan 2018 13:15
Kardeş takım Es Es ile el ele 2.liğe.

ES

07 Nisan 2018 09:35
Tanju Çolak varsa işin içinde ben yokum.

Yıldırım

07 Nisan 2018 22:00
Eses ide dolandırmak için yer arıyor çolak. Yönetimde buna göz yumuyor Ne demişler, denize düşen yılana sarılır...

AYIP

07 Nisan 2018 14:34
Bu adam (Tanju ÇOLAK) geçen yıl TRT'de Eskişehirspor'un şike yaptığını ima etmişti. (Mustafa Denizli göreve geldiğinde söylesiği sözleri hatırlayın) Şimdi bu görüntü. Çok AYIP. Bizimle dalga geçiyorlar resmen.
VATANDAŞ DÜŞÜK  MODELLİ ARAÇ ALIYOR
VATANDAŞ DÜŞÜK MODELLİ ARAÇ ALIYOR
Son aylarda yaşanan kur artışlarının ekonomik dalgalanmalara neden olmasından dolayı vatandaşlar sıfır kilometre araç almak yerine düşük modelli araçlara göz dikti.
ODUNPAZARI  AŞURE DAĞITTI
ODUNPAZARI AŞURE DAĞITTI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Reşadiye Cami, Çarşı Cami ve Tarihi Bölge’de yer alan Kurşunlu Külliyesi önünde Cuma Namazı Çıkışı’nda aşure dağıttı.
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
KRİZ YOKSULA YÜKLENDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Beylikovalılar Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer hükümetin önceki gün açıkladığı Yeni Ekonomi Programı’nı eleştirerek, “Krizin yükünü yoksulun sırtına yüklediler. Bu programda daha fazla işsizlik, daha fazla yoksulluk, daha fazla zam var” dedi.
KAÇAK SİGARA  OPERASYONU
KAÇAK SİGARA OPERASYONU
Eskişehir'de pilos ekipleri tarafından bir iş yerine düzenlenen operasyonda 233 paket kaçak sigara ve 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirdi.
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
GENÇLER İŞ DÜNYASINA HAZIRLANACAK
TOBB Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Başarı Eğitim Vakfı, geleceğin girişimcilerini yetiştirmek için protokol imzaladı.
DOĞANÇAYIR YOLU  ASFALTLANDI
DOĞANÇAYIR YOLU ASFALTLANDI
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler sorumluluklarında bulunan mahalle yollarında asfalt kaplama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
ALZHEİMER HASTALARI UNUTULMADI
Tepebaşı Belediyesi tarafından 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü dolayısıyla alzheimer hastaları için eğlence programı düzenlendi.
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
İNCE'DEN BÜYÜKERŞEN'E MESAJ
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Başkan Büyükerşen'e yerel seçimler konusunda iddia edildiği gibi bir rapor hazırlatmadığını söyledi.
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.