ES-ES taraftarı ulaşım desteği bekliyor

27 Ocak 2020 13:11
ES-ES taraftarı ulaşım desteği bekliyor

 Eskişehirspor’da siyah kırmızı renklere gönül veren taraftarlar, Bursaspor maçı için ulaşım konusunda destek bekliyor.

Son haftalarda genç bir kadroya sahip olmasına rağmen lige tutunmak için maçlardan iyi sonuçlar alarak ayrılan Eskişehirspor, taraftarına umut verdi. Taraftarlar da siyah kırmızılı camianın bu sıkıntılı sürecinde takımı yalnız bırakmıyor. Ligin 20. haftasında Bursaspor ile karşılaşacak olan EsEs’te taraftarlar maça gidebilmek için destek bekliyor.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Bursa’da oynanacak olan maça gitmek için otobüs masrafının 2 bin lira tuttuğunu söyledi. Diri, “Eskişehirsporumuzun en büyük destekçisi olan tribünlerimizin sizlere ihtiyacı var. Tüm ülkenin övgüsünü alan Türk tribünlerinin lokomotifi olan ve tüm ülke taraftarının örnek aldığı Eskişehirspor tribünleri olarak bizlerin şehrimizden tek bir isteği var oda deplasmana otobüs. Aldığımız kombineler hep hüsranlara, hayal kırıklıklarınaydı. Yolu olmayan Köylere, adı duyulmamış kasabalara, kırık camlara ve mevzularaydı hep deplasmanlarımız. Bozulacağından emin olduğumuz otobüslerdi yola çıkışlarımız. Eskişehirspor tribünlerine bela olan özellikle son 20 sene içinde tribünlere konuşlanmaya başlayan hapçı, torbacı, tecavüzcü, hırsız, yağmacı, uyuşturucu bağımlısı ne kadar yüz kızartıcı olay varsa karışan tipleri de tribünlerden arındırdık. Bu uğurda çok mücadele ettik. Eskişehirspor tribünlerini Eskişehir halkına yakışır hale getirmek için gençliğimizi feda ettik. Bizler tribünler olarak daha çok destek vermek istiyoruz. Fakat imkansızlıklar bizlerinde önüne engel oluyor. Değerli Eskişehir halkı, bizlerin sizlerden tek isteği deplasman otobüsü. Para, pul, bilet gibi hiçbir beklentimiz yok. Biz yüreğinde sadece Eskişehirspor sevgisi olan insanlar gereken desteği bulamıyoruz. Sadece deplasmana otobüs istiyoruz. Bursa deplasmanında armamızı yalnız bırakmamak adına Lütfen bu çağrımıza sessiz kalmayınız. Eskişehirspor tribünleri olarak şehrimizden deplasmanlara otobüs desteği bekliyoruz. Bursa deplasmanına otobüs 2 bin lira tutmaktadır. Şu an için hiçbir ücretsiz otobüsümüz bulunmuyor” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

uğur

28 Ocak 2020 08:38
verin cebinizden sn murat diri aldığınız paralarının bir kısmını feda etseniz çok da zararınız olmaz bi zahmet vip minibüs ile değil de normal bi otobüs ile gidin ;)

Osman

27 Ocak 2020 21:42
Koskoca taraftar grubu elini cebine atıp 2000TL çıkaramıyor. Dilencilik yapmaktanda hiç utanmıyorlar.

hfk

28 Ocak 2020 08:39
TOKİ yada TFF stad faaliyete geçene kadar her hafta en az 10 otobüs giderini ve takımın Afyon'da oynanacak maçlar için giderleri karşılaması gerekir

fanatik

30 Ocak 2020 20:08
esas sorun iç saha maçlarındaki ulaşımda maçtan sonra 4 adet otobüsle yapılan ulaşımla insanlar gerçekten mağdur oluyor lütfen bu konu ile ilgilenin

Elbette otobüs hazır

27 Ocak 2020 23:46
Belediyelere söyleyin bu istek anında karşılanır. Onlar her zaman bu tarz işleri en iyi yapar.

Seda kaya

27 Ocak 2020 22:05
YILMAZ BÜYÜKERŞEN ULAŞMAMA IŞİNDE UZMANDIR ONA Gidin .pardon ulaşımda