ES-ES PFDK'YA SEVK EDİLDİ

24 Şubat 2018 11:30
ES-ES PFDK'YA SEVK EDİLDİ

Eskişehirspor kendi evinde oynadığı Gazişehir Gaziantep maçındaki saha olayları ve sözleşmeli doktor bulunmaması nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Eskişehirspor Kulübü'nün 21.02.2018 tarihinde oynanan Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep FK Spor Toto 1. Lig müsabakasındaki ‘saha olayları’ nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevkine karar verildi. Eskişehirspor Kulübü'nün lisans almış en az bir takım doktoru ile sözleşme imzalayarak kadroda bulundurulmamak suretiyle ‘talimatlara aykırı hareketi’ nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı'nın 5/b maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verildi.


Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

EsEs

24 Şubat 2018 17:18
Su poşeti atanlar kameralarla tespit edilsin.Neden suçu olmayanlar cezalandırılıyor.Ayrıca para cezasını da yabancı madde atanlar ödesin.

Karakaya

24 Şubat 2018 13:03
Peki rakipteki gökhana ugura kim ceza verecek hakeme kim ceza verecek bu üclü tahrik etmeseydi birsey olmazdi

selin

24 Şubat 2018 12:28
pfdk da hep bi kusur veriyo ceza için. bizim takım üzerinde oynamaya çalıştıkları nedir anlam verilemiyor. koskoca devi ne hale soktular

mehmet

25 Şubat 2018 08:08
Sevginiz eksik olsun. Piskopat taraftar istemiyoruz.

Fatih

24 Şubat 2018 12:39
E sEs in ,,e sesi seviyoruz diyenlerden çektiğini başka hiç bir şeyden c ekmemistir, deplasmana git torpil at e sEs ceza alsın,içerde dışarda bir rahat verin artık,

Ali

27 Şubat 2018 02:57
Bu passolig kartı niye var..önümde adam maçın başından sonuna kadar küfrediyor su atıyo çakmak atıyı.polis kamerayla çekiyo her tarafta kamera var.sonuç tribün komple ceza alıyo adaleti bu ..bunu ne zaman çözecekler.sesimizi kim duyuracak
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.