ERKAN ZENGİN'İN YENİ TAKIMI BELLİ OLUYOR

23 Ocak 2018 14:47
ERKAN ZENGİN'İN YENİ TAKIMI BELLİ OLUYOR

Dün Eskişehirspor'la yollarını ayıran Erkan Zengin'in Alanyaspor'la anlaştığı iddia edildi.

Dün yönetimle görüşüp Eskişehirspor'la yollarını ayıran Erkan Zengin'in süper lig ekiplerinden Alanyaspor ile görüştüğü büyük ölçüde de anlaşmaya vardığı öğrenildi. 

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

serdar

23 Ocak 2018 15:59
Evet Alanyaspor şuanda süper ligde olabilir ama bir Eskişehir gibi efsane olabilirmi.Belki şuan kötü günler geçiriyoruz ama şu ölü toprağını üstümüzden bir attıkmı bizi o zaman görsünler

Onur

23 Ocak 2018 23:41
Erkan'ın gidişi kuvvetle muhtemeldirki yönetimin kaynak yaratma çabası,haberin çıkmasından hemen sonra Alanyaspor ile anlaşması organize bir durum olduğunu gösteriyor Takıma olumlu yönde yansıyacağını düşünüyorum Kağan kanak icinde inşallah böyle bir durum oluşur çünkü takıma her yönden zarar veriyor Büyük taraftarımıza yönelik hareketi ise asla affedilemez Hem takım içinde guruplaşma yapıp fitne fesat karıştıracaksın sonrada tribüne dönüp hareket cekeceksin Yok öyle yağma KAĞAN efendi haddini bilecek edepli olacaksın Eskişehirspor bu günleride atlatır mutlu günlerimize döneriz ama sen ve senin gibiler olmazsınız.... siyah kırmızı forma herkese nasip olmaz

Altan Çelik

24 Ocak 2018 07:33
Bu takımdan ilk defa ayrılmıyorsun sevgili kardeşim. Bu yaz İsveç milli takımda olmanı ve dahi başarılı olmanı canı gönülden istiyoruz. Sonraki yıllarda ister futbolcu ol ister hoca yine gel ne olursan ol yine gel sevgili vefalı dostumuz.

es esli

24 Ocak 2018 07:13
z10 her zaman evin yuvan burası cok fedakarlılar yaptın hakkını helal et. z10 diye yazılır adam diye okunur.

cemal

24 Ocak 2018 11:38
Futbol seyir sporudur. Yani bir tür canlı seyredilen tiyatrodur. Profesyonel futbolcular ise, bu tiyatrodan para kazanan aktörleridir. Her futbolcu güçlü ve kendisine kazanç sağlayacak klüpleri seçer. Takımlar içinde öne çıkan as oyuncular vardır. Bunu takım olsun, yönetim olsun, seyirci olsun çok iyi bilir. Bunlar alınır, satılır. Erkan ZENGİN böylesine bir futbolcudur. Haliyle amacına ve oyunun kuralına göre hareket edecektir. Etmiştir. Yolu açık olsun. Zevkle seyrettiğimiz vakur ve yeteneği ile ESES'e katkısı büyük olmuştur.

2626

24 Ocak 2018 12:41
Semihte satilsin yan gelip yatmasin ....

ESES

23 Ocak 2018 15:34
YAŞASIN ZENGİN OLDUK
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
Eskişehir'de, direksiyon başında uyuyan sürücü refüjdeki aydınlatma direği ve trafik ışıklarına çarptı. 
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.