ERKAN ZENGİN RESMEN DUYURDU

09 Mart 2018 09:13
ERKAN ZENGİN RESMEN DUYURDU

Eskişehirspor'da forma giyen başarılı orta saha oyuncusu Erkan Zengin sosyal medya hesabından sözleşmesini feshettiğini duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ile görüşen ve kulüp ile yollarını ayırdığını açıklayan Erkan Zengin, sözleşmesini feshettiğini açıkladı. Tecrübeli futbolcu Twittter hesabından yaptığı açıklamada, Eskişehirspor kulübünden alacaklarından dolayı sözleşmesini feshettiğini duyurdu.

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

EsEs

09 Mart 2018 09:37
Teşekkürler kaptan..Böyle olmamalıydı. EsEs taraftarı ne çok sevmişti seni.Yolun açık Erkan.

Ayaz

09 Mart 2018 10:22
Adam haklı ekmek yediği kapı bu

Gurcan

09 Mart 2018 22:53
Erkan Esese ne verdi diye yazan olmus,Erkanin Esese verdiginin yuzde birini Halil vermedi,Eti olmasaydi,zaten 3,ligdeydik,

esescan

10 Mart 2018 19:06
Biz seni çok sevdik, bu takım için çok fedakarlık yaptın bunları hak etmedin kardeşim Büyük ES ES taraftarını unutma sen bizim hala BÜYÜK KAPTANIMIZSIN yolun açık olsun....

Suat Avni

10 Mart 2018 11:41
Devre arası gönderilebilseydi.....Hep zarar...............

ali

11 Mart 2018 03:01
adam alacağım olduğundan dolayı tek taraflı feshettim diyor.yorumcular şak şak yapıp teşekkür ediyorlar.adam es es in başına bela olacak.fifaya gidecek.karşılıklı feshettim demiyor.tek taraflı fesh ettiğini söylüyor.h.ünal.onun tazminatını da fifaya ödeyebilmek için çalışsın biraz daha.sizler de okuduğunuzu anlayın.cahiller.

ES es

09 Mart 2018 10:13
Egolu bir insandı kendisi malesef o ve uğur inceman gitti takım yükselişe geçti genç topcularımız biraz daha hırslı olsa dağ güzel olur

veli

09 Mart 2018 09:39
şu eskişehir spor kapatılsın. uçan kuşa borcu olan bir kuruma neden hala sahip çıkıyoruz ki?

Tekin tekin

09 Mart 2018 15:29
Ne verdin eses e ne istiyon erkan
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.