Erkan Zengin haberi Es-Es'i karıştırdı

14 Aralık 2017 11:09
Erkan Zengin haberi Es-Es'i karıştırdı

Fanatik Gazetesi'nin internet sitesinde yer alan bir haberde Erkan Zengin'in Eskişehirspor'dan ayrılıp Süper Lig'de bir takıma gideceği ileri sürüldü.

Eskişehirspor camiasını hareketlendiren haber şöyle:

Eskişehirspor’un yıldızı Erkan Zengin, Süper Lig’e dönüş kararı aldı. Başarılı oyuncunun aklında yeniden İsveç Milli Takımı’na seçilip Dünya Kupası’na katılmak var.

Ekonomik açıdan tarihinin en zorlu dönemlerini yaşayan Eskişehirspor’da Halil Ünal’ın yeniden göreve gelmesine rağmen sular durulmuyor. Kırmızı-Siyahlılar’da şimdi de takımın yıldız ismi Erkan Zengin’in ayrılmak istediğine yönelik iddialar var. Geçen sezon başında İsveç Milli Takımı’nı gözden çıkarıp 1. Lig’de Es Es’in formasını giyen başarılı oyuncunun yeniden Süper Lig’e dönüş kararı aldığı öğrenildi.


Eskişehir’deki biriken yüklü alacaklarına karşılık sözleşmesini feshetmeye hazırlanan Erkan’ın asıl hedefi ise Rusya’da bu yaz düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası.

Temaslara başladı 

Bu sezon forma giydiği 10 maçta 3 gol, 3 asistlik bir performans sergileyen Erkan’ın yeniden Süper Lig’de kalitesini gösterip dev turnuvada İsveç Milli Takımı’nın formasını giymek istediği öğrenildi. Erkan’ın Eskişehirspor’dan ayrılmak için gerekli görüşmelere de başladığı gelen haberler arasında. Süper Lig’de birçok takımın da şimdiden Erkan için devreye girdiği konuşuluyor.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hasan

14 Aralık 2017 12:37
Erkan Zengin ne karar alırsa alsın Eskişehirin evladıdır. Zor durumda Eskişehirsporu yalnız bırakmamıştır, üstelik kendisi kulübe yardımda bulunduğunu da basından öğrendik. Gıkı çıkmayan Eskişehirli zenginlere göre O da geleceğini çizmek zorundadır.

Suat Avni...

14 Aralık 2017 11:18
Ödeme yapılmıyorsa haklı....

coşgun

14 Aralık 2017 12:33
sendemi bürütüs