ERDOĞAN'DAN KIRAATHANE ZİYARETİ

13 Haziran 2018 08:58
ERDOĞAN'DAN KIRAATHANE ZİYARETİ

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir’de gerçekleştirdiği açılış ve toplantıların ardından bir kıraathanede vatandaşlar ile sohbet etti. 

Valilik Meydanı’nda vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından Seyitgazi ilçesinde Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı Projesi’nin (TANAP) açılışını gerçekleştirdi. Tekrar kent merkezine dönen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir otelde iftar programına katıldı. Ardından kentten ayrılmak üzere yola çıkan Recep Tayyip Erdoğan, Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan ve partisinin Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay’ın seçim bürosuna uğradı. Burada kısa bir süre sohbet eden Erdoğan, partililerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Burada bir konuşma yapan Erdoğan, “Sizlerle gecenin bu saatinde burada olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Gerçekten Ankara’ya hareket etmeden önce sizlerin yoldaki bu izdihamını görünce sizleri selamlamadan geçemezdim. Fakat benim sizden bir ricam var. Çok farklı bir dönemin içerisindeyiz ve bu farklı dönemde de Türkiye bir sınıf atlayacak. Sınıf atlarken sizlerle beraber bu yolda yürüyeceğiz. Şimdi şurada 11 günümüz kaldı ve bu 11 gün içerisinde sizlerden büyük gayret istiyorum. Gerek hanımlar gerek eşler hep beraber bu 11 günü çok iyi değerlendirmemiz lazım. Ve bu 11günü iyi değerlendirdiğimiz takdirde, inşallah 16 yıldır ülkemizde eserleriyle kabul gören partimizi inşallah 24 Haziran’dan sonra yine bu kabulünü devam ettiğini göreceğiz. Niye diğerlerinin bir şeyi yok. Zaten bu güne kadar girdiğimiz tüm seçimlerde bunlarla açık ara fark atmadık mı? Eskişehir ki biz 1 Kasım seçimlerinde bile en yakın partiye 30 bin fark attık. Ama istiyorum ki bu seçimde 30 bin yeterli değil. Daha fazla fark atalım ve milletvekili sayımızı da daha da arttıralım. Yalnız bu neyin işaret fişeği olacak biliyor musunuz, bu Mart 2019 yerel seçiminin işareti olacak” dedi. 

BÜYÜKŞEHİR'E ELEŞTİRİ 


Eskişehir Büyükşehir Belediyesini eleştiren ve Mart seçimlerinde AK Parti’nin galip geleceğini belirten Recep Tayyip Erdoğan, “Artık Eskişehir yerelde bu Büyükşehir Belediyesini kaldıramaz. Çekemez. Çünkü Eskişehir’i tanıyorum. Verdiği bir şey yok. Sadece malum bazı çevrelerin vermiş olduğu destek ki onlarla beraber ayakta durdu. Ama 1 Kasım bu işin inşallah dönüşüm olur. Şuanda zaten yerelde belediye meclisinde biliyorsunuz ağırlık bizde. Sadece kişisel olarak büyükşehir bu beyefendide ama şimdi Mart 2019’da artık Büyükşehiri de alacağız ve bu da hallolduğu zaman Eskişehir çok daha farklı bir sürece farklı bir alt yapı, üst yapı, kültür, medeniyet, sanat bütün bunlara doğru yürüyecek. Bunun için de diyorum ki gerek hanım kardeşlerim, gerek gençler gece gündüz demeden yoğun çalışalım. Çalışalım ki neticesini de başarılı bir şekilde alalım” ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (16) / Onay bekleyen (5)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESES

13 Haziran 2018 09:13
ince gelecek eskişehire yatırımlar gelecek. az kaldı.türkiye şahlanacaktır. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

Vatandas

13 Haziran 2018 13:07
Ailecek inceye vericez busefer oyumuzu

asd

13 Haziran 2018 10:39
Miting alanı boş olduğu için sanırım tam 45 dakika geç geldi. Keşke güneş altında oruç oruç bekleyen insanlara kusura bakmayın deseydi...

B.l.ntt.........

13 Haziran 2018 17:12
Bayramdan sonra arkadaşlar toplanıp tiryakizade kıraathanesine gidip çay ve kek isteyeceğiz,Bakalım para alacaklar mı.?Söylenenlerin gerçeğini bir kontrol edelim.....

cafer

13 Haziran 2018 13:02
küçük esnafları oradan çıkartıp, yandaşa peşkeş çektikleri mekanın reklamını yapıyorlar.

fatih

13 Haziran 2018 14:56
kıraathane projesi kof. kitaplar su kazanı buharından çaya bandırılmış "büskevet" gibi olacak.

acık trubun

13 Haziran 2018 16:43
cay'ın yanında kekde vermıslermı ?

Maalesef cumhurbaşkanım

13 Haziran 2018 12:01
Bu şehirde Yılmaz hocadan daha iyi yönetecek bi başkan yok harun bey sınıfta kalır sayın Ataç tepebaşı için idare eder kazım bey sınıfta kalır akp adayları içler acısı iyi aday olsa şehir sizin

Vatandaş

15 Haziran 2018 16:58
İnce gelecek dertler bitecek

Elvis

14 Haziran 2018 10:36
Bizzat gittim. Kitaplar öylesine konmuş. Sıkıysa yiyip içmeyin. Yarım saat kitap okutmaz oranın iri yarı patronu...

meral kazan

16 Haziran 2018 23:32
Kiraathane yerine kutupaneler acsin ama universitelerin bile kutuphanelerini kapatmakla mesgul

Nihat

14 Haziran 2018 00:59
Tartışmasız lider! Herkes farkında!

Ali

13 Haziran 2018 10:43
İnce yalnız gelmiyor seloyu yanına alıyor saadeti de yanına alıyor anliyacaginiz yıkım ekibini de yanına alıyor iyi sahlanirlar aç tavuk kendini dari anlarında görürsün buna oy verenler de aynısını götürmüş lider görün dünya lideri incelenen kalınan olacak iç değil kafa lazım öyle bir sahlandirirki içerde ne kadar tutuklu terörist varsa dışarı çıkarttığı sizlerde bunu türkiyenin önünü acıyor diye sevinirsiniz helal olsun ćumhurbaskanim bu.ve bunun gibilerin verdiğin dersler için ölümüne arkandayiz

Akp

14 Haziran 2018 03:39
Reis akp olur inşallah belediye biktik bunlardan

osman doğan

13 Haziran 2018 09:43
asaletin yeter be Reis im RABBİM yolunu açık etsin biz her zaman seninleyiz sen rahat ol

ismail

13 Haziran 2018 14:40
Reis büyüksün
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
HAMBURGER İÇİN 18 SAAT BEKLEDİLER
İngiltere'nin başkenti Londra'da binlerce kişi, kentte ilk şubesini açan Asya merkezli fast-food firmasının önünde hamburger ve tavukburger alabilmek için saatlerce bekledi.
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
SÜLLÜ'NÜN SAMSUN TEMASLARI
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, aday belirleme süreci ile ilgili olarak Genel Merkez tarafından görevlendirildiği Samsun’da sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve odalar ile bir araya geldi.
ÇALIŞKAN'DAN  SEYİTGAZİ ZİYARETİ
ÇALIŞKAN'DAN SEYİTGAZİ ZİYARETİ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Seyitgazi’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
ÖĞRENCİLERE  HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
ÖĞRENCİLERE HOŞGELDİN ETKİNLİĞİ
Makina Mühendisleri Odası tarafından Endüstri Mühendisliği Bölümü 1. sınıf öğrencilerine yönelik “Bölüme Hoşgeldin Buluşması” etkinliği gerçekleştirildi.
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
TGB PANEL DÜZENLEYECEK
Türkiye Gençlik Birliği Temsilcisi Yunus Emre Özgün, yarın ekonomik prangalardan kurtulmanın yollarını tartışacakları panel gerçekleştireceklerini söyledi.
ETO ÜYELERİ  FUARA KATILDI
ETO ÜYELERİ FUARA KATILDI
Eskişehir Ticaret Odası’nın gelinlik, mefruşat ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren üyeleri İzmir’de düzenlenen Fashion Prime fuarını ziyaret etti.
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN  HİKAYESİ ANLATILDI
SORKUN ÇÖMLEĞİNİN HİKAYESİ ANLATILDI
Eskişehir Ticaret Odasında bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AB Bilgi Merkezi, 2018 Avrupa Kültürel Miras yılı kapsamında, Sorkun Çömleği kitabı yayınladı.
MİHALIÇÇIK'IN  ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
MİHALIÇÇIK'IN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR
Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi.
  HAMAMYOLU'NA  'KEDİ EVLERİ' KONULDU
HAMAMYOLU'NA 'KEDİ EVLERİ' KONULDU
Odunpazarı Belediyesi, Haluk Levent tarafından kurulan ve Türkiye çapında bir örgütlenmeye sahip olan ‘Ahbap’ ile çalışmalarına devam ediyor.