EN AZ ZARARLA ATLATACAĞIZ

24 Mart 2020 16:00
EN AZ ZARARLA ATLATACAĞIZ

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede pandemi ilan edilen Koronavirüs’e karşı tüm dünyada ciddi önlemler alınan Anadolu Üniversitesi virüs henüz Türkiye’de görülmeden önce almaya başladığı önlemlere hız kesmeden devam ediyor.

Risk grupları


Koronavirüs’ün ortaya çıktığı ilk andan itibaren Eczacılık Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü tarafından önemli hazırlıklar yapılarak bir faaliyet planı oluşturan Anadolu Üniversitesi, kampüs içerisinde bulunan risk gruplarını belirleyerek işe başladı.

İnancım tam

Rektör Çomaklı, “Devletin ilgili kurumlarınca alınan her türlü karar doğrultusunda öğrencilerimiz ve personelimizin sağlığı için gereken tüm çalışmaları özveriyle yürütmeye devam ediyoruz. Bu süreci, millet olarak kenetlendiğimizde en az zararla atlatacağımıza olan inancım tamdır.” dedi. Yemekhaneler, salonlar gibi mekanlar sürekli olarak kontrol edilerek, insan sağlığı adına tüm önlemler hayata geçirildi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Yesari Asım

25 Mart 2020 07:30
Sayın Rektörüm, Şu anda bilim merkezi olan üniversitenin eczacılık bölümünde bir çalışma var mı? Mesela çıkıp eczacılık fakültesi bir açıklama yapsa. Koruyucu ya da önleyici ilaç bulmaya çalışıyoruz vs. gibi. Bu açıklama kamuoyunu değil kendi personelinizi ilgilendiren bir açıklama.

Cifteler li

25 Mart 2020 08:47
Sen konusmasan medya ya cikmasan olmaz dimi...

Usta

24 Mart 2020 19:07
Doktor olmadığı halde beyanat vermesi yanlış bence vali bile şu an beyanat vermedi...

Deli Fetzo

25 Mart 2020 12:26
Sizden korkan ,şehrin kaymağını yiyen bayağı büyük bir tabaka var demekki doğru yoldasınız.Durmak yok yola devam hocam

celal

24 Mart 2020 19:03
eminiz öyledir. on iken bir.

evden eve nakliyat apps.beinsports.com/wc2018/en/index.html çeviri