EMKO'DA ASFALT SEVİNCİ

13 Kasım 2019 07:52
EMKO'DA ASFALT SEVİNCİ

Odunpazarı Belediyesi Eskişehir Mobilya ve Ağaç İşleri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, çalışmaları yakından inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Fen İşleri ekiplerinin buradaki çalışmaları en kısa sürede tamamlayacağını kaydeden Başkan Kurt, Odunpazarı’nda sorunsuz bir üst yapı için Odunpazarı Bölgesi genelinde çalışmaların süreceğini kaydetti

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

13 Kasım 2019 12:25
Sanki bedava yapıyor diyenler. Hükümet yol yaptı, havaalanı yaptı, beğenmiyorsanız kullanmayın derken hükümet üyeleri bunların parasını cebinden mi ödedi? Demek ki o zaman da ne dediğine bakacaksın. Almadan vermek Allaha mahsustur. Yapılan hizmeti kişiselleştirirseniz karşınıza bu tip tezatların çıkabileceğini de düşünmelisiniz.

fatih

13 Kasım 2019 08:59
BELEDİYE YAPMASI GEREKEN İŞLERİ YAPTIĞINDA BİLE ŞOV YAPIYOR BU NASIL MANTIKTIR . SANKİ BEDAVA YAPIYOLAR . FAZLASIYLA VATANADAŞIN CEBİNDEN ASFALT PARASI KALDIRIM PARASI ALIYOLAR , İNSANLAR BUNA MI SEVİNSİN ..

Ayla

13 Kasım 2019 11:38
Odunpazarı belediyesi bir şeyler yapmak için ugraş veriyor. FEVZİÇAKMAK MAH. 21 senelik Büyükşehir Belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Ahmet Ataç belediyecilik hizmeti getirmedi. Sosyal demokrat edebiyatı yapan başkanlar fakir halkı yok saydılar.

Bir ara

13 Kasım 2019 11:13
Bir ara güllük mh sine de uğrasalar bari 3 aydır oedaş bir girdi mahalleye her yer toz duman cam açılımıyor çamaşır asılmıyor asfalt namına bir şey kalmadı zaten neredeyse mahallede maskeyle gezilecek tozdan dumandan

Şeker'li

13 Kasım 2019 09:31
İster sev ister sevme adam icraat adamı. Söylüyor, söylediğini yapıyor. Tebrikler sayın başkan.

halk

14 Kasım 2019 08:45
Darısı Tepebaşına Ahmet bey Şirintepe Köstebek gibi arabanın ön takım gitti köy yolu yayla caddesi berbat

Sinan

14 Kasım 2019 07:30
Fevzi çakmağı bırakın ertuğrulgazi'ye batıkent'e hizmet yok. heryer delik deşik edildikten sonra kalıyor. yapılsada ozenmeden yapılıyor. asfalt ya alcak ya yuksek.

Lolo cu

13 Kasım 2019 19:47
He yav vallahi çok icraat adamı . Hamamyolunda ki plastik yığınında paçalardan icraat AKIYOR . Kültür sanat festival lay lay lom icraatı . Halkın faydasına işler bunların bünyesine ağır gelir . Ancak yaz boz işler le gün geçirirler .

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama