ELEME MAÇLARINA TALİP OLDUK

29 Mart 2017 09:45
ELEME MAÇLARINA TALİP OLDUK

Moldova ile oynanan hazırlık maçında iyi bir ev sahipliği yapıp taktir toplayan Eskişehir, Eylül ve Ekim aylarında Türkiye'de oynanacak olan Dünya kupası eleme maçlarında da Hırvatistan ve İzlanda ekiplerini Eskişehir'de konuk etmek istiyor. Bu konuda ilk görüşmeyi ve teklifi Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal TFF yönetimine sundu.

MOLDOVA MAÇI ÖRNEK OLDU

Türk Milli futbol takımımızın Moldova ile Eskişehir'de oynadığı özel maçın yankıları sürüyor. Yaygın medyada görev yapan spor yorumcuları Moldova maçındaki tribün desteğine dikkati çekerek, “ Anadolu bu yükü kaldırmaya başladı. Özellikle futbol kenti olan Eskişehir'de ilk kez yapılan milli maçın kente yakıştı.” diyerek Eskişehir'e ve Eskişehirspor taraftarına teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

YENİ MAÇLAR BEKLİYORUZ

Öte yandan TFF yönetim kurulu üyeleriyle Eskişehir'de görüşüp Teknik Direktör Fatih Terim ile de fikir alış verişinde bulunan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, 5 Eylül'de Hırvatistan, 6 Ekim'de ise İzlanda ile Türkiye'de yapılacak olan iki maça da ev sahipliği yapmak istediklerini bildidi. TFF yetkilileri ise Eskişehir'de gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını ifade edip talebi değerlendireceklerini müjdelediler.

EKSİKLER GİDERİLDİ

Öte yandan Yeni Atatürk stadındaki eksiklerin büyük bölümü ise milli maçtan dolayı TFF ve spor genel müdürlüğü tarafından giderilirken TFF yetkileri, başta reklam panoları olmak üzere bir çok eksiğin giderilmesiyle şehre katkıda sundu.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gurbetci Esesli

29 Mart 2017 10:25
Moldova maçında bunları yapıyorsak, Hırvatistan ve İzlanda maçlarında rakibin ciğerini söker, kedilere yediririz. Konya, Antalya seyircisi bizim yanımızda kim ki. TFF bu maçı ver bize, gerisine karışma. Otur maçını seyret keyifle.

Petek

29 Mart 2017 12:12
Eskişehir taraftarı tiyatro izler gibi maç izlemez. Hep destek tam destek.

ali

29 Mart 2017 13:40
bizde tribün olarak hazırlığımızı yaptık....puanlı bir maçı verin ve izleyin...

Kadir

29 Mart 2017 21:41
EsEs taraftarı bilinçlidir.Takımı yönetir.Rakibi boğar.Milli maçlar verilirse görevini fazlası ile yapar.

SS

29 Mart 2017 21:38
Park sorunu çözülmeli..ayrıca toplu ulaşım sağlanmalı

Nadir

29 Mart 2017 21:42
EsEs tribünleri ayrı bir güzellik.

Park

29 Mart 2017 17:53
Halkın yollara, bulduğu yere park etmek zorunda kalınmasının sebebi bana göre stadın otoparkı açılmaması, 30000 kişinin aynı anda çıkış yapması elbette trafik sıkışıklığına sebep olacak.

genişlet yolları

29 Mart 2017 12:43
BAŞTA YENİ STADIN GELİŞ , GİDİŞLERİNİ KOLAYLAŞTIR , ARAÇ PARK SORUNUNU HALLET Kİ , YARIN GELECEK TAKIMLARININ MAÇLARINDA MİLLETE REZİL OLMAYALIM , ( bırak artık bu balmumu heykel işlerini bu kadar heykel meykel yeter, şehrin başka bir sürü yapılacak iş var )

YOL VE PARK SORUN

29 Mart 2017 13:16
BU TİP MAÇLARA VATANDAŞ , TARAFTAR , STAD , BAŞKAN, ESKİŞEHİR HAZIR , AMA BELEDİYE BAŞKANI HAZIR DEĞİL YENİ STADIN NE PARK SORUNUNU , NEDE YOL SORUNUNU ÇÖZEBİLDİ . varsa yoksa balmumu müzesi ,heykıl .

TEŞEKKÜR

29 Mart 2017 12:59
YENİ STADI YAPAN "BAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN A " ESKİŞEHİR HALKI OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ .
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.