ELEME MAÇLARINA TALİP OLDUK

29 Mart 2017 09:45
ELEME MAÇLARINA TALİP OLDUK

Moldova ile oynanan hazırlık maçında iyi bir ev sahipliği yapıp taktir toplayan Eskişehir, Eylül ve Ekim aylarında Türkiye'de oynanacak olan Dünya kupası eleme maçlarında da Hırvatistan ve İzlanda ekiplerini Eskişehir'de konuk etmek istiyor. Bu konuda ilk görüşmeyi ve teklifi Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal TFF yönetimine sundu.

MOLDOVA MAÇI ÖRNEK OLDU

Türk Milli futbol takımımızın Moldova ile Eskişehir'de oynadığı özel maçın yankıları sürüyor. Yaygın medyada görev yapan spor yorumcuları Moldova maçındaki tribün desteğine dikkati çekerek, “ Anadolu bu yükü kaldırmaya başladı. Özellikle futbol kenti olan Eskişehir'de ilk kez yapılan milli maçın kente yakıştı.” diyerek Eskişehir'e ve Eskişehirspor taraftarına teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

YENİ MAÇLAR BEKLİYORUZ

Öte yandan TFF yönetim kurulu üyeleriyle Eskişehir'de görüşüp Teknik Direktör Fatih Terim ile de fikir alış verişinde bulunan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, 5 Eylül'de Hırvatistan, 6 Ekim'de ise İzlanda ile Türkiye'de yapılacak olan iki maça da ev sahipliği yapmak istediklerini bildidi. TFF yetkilileri ise Eskişehir'de gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını ifade edip talebi değerlendireceklerini müjdelediler.

EKSİKLER GİDERİLDİ

Öte yandan Yeni Atatürk stadındaki eksiklerin büyük bölümü ise milli maçtan dolayı TFF ve spor genel müdürlüğü tarafından giderilirken TFF yetkileri, başta reklam panoları olmak üzere bir çok eksiğin giderilmesiyle şehre katkıda sundu.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Gurbetci Esesli

29 Mart 2017 10:25
Moldova maçında bunları yapıyorsak, Hırvatistan ve İzlanda maçlarında rakibin ciğerini söker, kedilere yediririz. Konya, Antalya seyircisi bizim yanımızda kim ki. TFF bu maçı ver bize, gerisine karışma. Otur maçını seyret keyifle.

Petek

29 Mart 2017 12:12
Eskişehir taraftarı tiyatro izler gibi maç izlemez. Hep destek tam destek.

ali

29 Mart 2017 13:40
bizde tribün olarak hazırlığımızı yaptık....puanlı bir maçı verin ve izleyin...

Kadir

29 Mart 2017 21:41
EsEs taraftarı bilinçlidir.Takımı yönetir.Rakibi boğar.Milli maçlar verilirse görevini fazlası ile yapar.

SS

29 Mart 2017 21:38
Park sorunu çözülmeli..ayrıca toplu ulaşım sağlanmalı

Nadir

29 Mart 2017 21:42
EsEs tribünleri ayrı bir güzellik.

Park

29 Mart 2017 17:53
Halkın yollara, bulduğu yere park etmek zorunda kalınmasının sebebi bana göre stadın otoparkı açılmaması, 30000 kişinin aynı anda çıkış yapması elbette trafik sıkışıklığına sebep olacak.

genişlet yolları

29 Mart 2017 12:43
BAŞTA YENİ STADIN GELİŞ , GİDİŞLERİNİ KOLAYLAŞTIR , ARAÇ PARK SORUNUNU HALLET Kİ , YARIN GELECEK TAKIMLARININ MAÇLARINDA MİLLETE REZİL OLMAYALIM , ( bırak artık bu balmumu heykel işlerini bu kadar heykel meykel yeter, şehrin başka bir sürü yapılacak iş var )

YOL VE PARK SORUN

29 Mart 2017 13:16
BU TİP MAÇLARA VATANDAŞ , TARAFTAR , STAD , BAŞKAN, ESKİŞEHİR HAZIR , AMA BELEDİYE BAŞKANI HAZIR DEĞİL YENİ STADIN NE PARK SORUNUNU , NEDE YOL SORUNUNU ÇÖZEBİLDİ . varsa yoksa balmumu müzesi ,heykıl .

TEŞEKKÜR

29 Mart 2017 12:59
YENİ STADI YAPAN "BAŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN A " ESKİŞEHİR HALKI OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ .
BIÇAKLI CİNAYETE 18 YIL HAPİS
BIÇAKLI CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti.