ELEKTRİK KESİNTİSİ İSYAN ETTİRDİ

Son Güncelleme : 12 Şubat 2018 19:02
ELEKTRİK KESİNTİSİ İSYAN ETTİRDİ

Odunpazarı, Akcami Mahallesin'de sık sık yaşanan elektrik kesintisi çevre esnafını isyan ettirdi. Her hafta elektrik kesintisinin yaşandığını söyleyen esnaflar, "Biz kendimizi düşünmüyoruz artık. Bu binada elektikli cihaza bağlı yaşayan yaşlı insanlar var" dedi.

Satış yapamıyorum

Sık sık yaşanan elektrik kesintisinden mağdur olan süt ve süt ürünleri satışı yapan Neslihan Gürler, yetkililerin bu soruna çözüm bulmasını isteyerek, "Yaşanan kesintilerden dolayı tartım çalışmadığı için satış yapamıyorum. Süt ürünleri çabuk bozulur bi kaç saat elektrik gelmeyince aldığım ürün elimde kalıyor. Önceden kesinti olacağına dair bilgi vermeleri lazım" diye konuştu.

Merdiven çıkıyorlar

Elektrik kesintisinin sebebini tam olarak öğrenemediklerini ve her aradıklarında farklı açıklamayla karşılaştıklarını ifade eden esnaf Sadık Türkmen, "Hiç bir işimi halledemedim. İşin en yoğun olduğu zamanlarda da kesinti yapılıyor. Sürekli olarak bu mağduriyeti yaşıyoruz. Yaşlı insanlar da 6 katlı binayı merdivenle çıkmak zorunda kalıyorlar. Bu işe bir an önce çözüm bulunmalı " dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

13 Şubat 2018 10:53
termik sant , istemeyenler nasılda sevinmiştir bu kesintilere - termik santralları yapmazsak , ileride halimiz kötü .

kaya

13 Şubat 2018 09:35
bu vatandaşlar isyan etmişş gibi durmuyor bence. daha çok hallerinden memnun gibi gözüküyorlar. böyle isyan mı olur?

ceryan gitti * iş bitti .

13 Şubat 2018 00:12
Demekki Elektiriksiz olmuyor , az bir Elektirik kesintisinde bile ortalık nasıl karışıyor , yerli ve milli enerji için yapılacak olan Elektirik santıralların önemi ni şimdi daha iyi anlarız her halde ( bir elektirik kesintisinde , santıralları istemeyenler gene meydanlara koşacak gene hükümeti , devleti suçlayacaklardır ) bundan emin olun .
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Eskişehir Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda tasarımını yaptıkları İnsansız Hava Aracı (İHA) ile Uluslararası Robot Yarışmasında dünya ikincisi olarak büyük bir başarı örneği gösterdiler.
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Nadir Küpeli'yi ziyaret etti.
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
Eskişehir Ülkü Ocakları, Eskişehirli şehitlerin hatıralarını 'Cennet Taburu' sergisinde yaşattı. Taşbaşında gerçekleştirdikleri fotoğraf sergisine çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitlerin fotoğraflarını sergide gören vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
Odunpazarı Belediyesi, Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren her akşam iftar yemeği düzenliyor.
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
Odunpazarı Belediyesi sorunsuz bir üst yapı parolasıyla çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında Çankaya Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.
19 MAYIS COŞKUSU
19 MAYIS COŞKUSU
Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği Gençlik Festivali kapsamında 15 bin kişilik dev bir kadro ile geçit töreni düzenledi.
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eti Sualtı Dünyası’nda dalgıçlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle akvaryumda Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtılar. Ziyaretçiler ellerinde bayraklar ve İzmir Marşı söyleyerek, coşkuyla dalgıçların gösterisini izlediler.
İFTAR SEVİNCİNİ PAYLAŞTILAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
Seyitgazi Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen iftar buluşmalarının 5'incisi Sarayören ve Taşlık Mahallelerinde başladı.