ELEKTRİK KESİNTİSİ İSYAN ETTİRDİ

Son Güncelleme : 12 Şubat 2018 19:02
ELEKTRİK KESİNTİSİ İSYAN ETTİRDİ

Odunpazarı, Akcami Mahallesin'de sık sık yaşanan elektrik kesintisi çevre esnafını isyan ettirdi. Her hafta elektrik kesintisinin yaşandığını söyleyen esnaflar, "Biz kendimizi düşünmüyoruz artık. Bu binada elektikli cihaza bağlı yaşayan yaşlı insanlar var" dedi.

Satış yapamıyorum

Sık sık yaşanan elektrik kesintisinden mağdur olan süt ve süt ürünleri satışı yapan Neslihan Gürler, yetkililerin bu soruna çözüm bulmasını isteyerek, "Yaşanan kesintilerden dolayı tartım çalışmadığı için satış yapamıyorum. Süt ürünleri çabuk bozulur bi kaç saat elektrik gelmeyince aldığım ürün elimde kalıyor. Önceden kesinti olacağına dair bilgi vermeleri lazım" diye konuştu.

Merdiven çıkıyorlar

Elektrik kesintisinin sebebini tam olarak öğrenemediklerini ve her aradıklarında farklı açıklamayla karşılaştıklarını ifade eden esnaf Sadık Türkmen, "Hiç bir işimi halledemedim. İşin en yoğun olduğu zamanlarda da kesinti yapılıyor. Sürekli olarak bu mağduriyeti yaşıyoruz. Yaşlı insanlar da 6 katlı binayı merdivenle çıkmak zorunda kalıyorlar. Bu işe bir an önce çözüm bulunmalı " dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

13 Şubat 2018 10:53
termik sant , istemeyenler nasılda sevinmiştir bu kesintilere - termik santralları yapmazsak , ileride halimiz kötü .

kaya

13 Şubat 2018 09:35
bu vatandaşlar isyan etmişş gibi durmuyor bence. daha çok hallerinden memnun gibi gözüküyorlar. böyle isyan mı olur?

ceryan gitti * iş bitti .

13 Şubat 2018 00:12
Demekki Elektiriksiz olmuyor , az bir Elektirik kesintisinde bile ortalık nasıl karışıyor , yerli ve milli enerji için yapılacak olan Elektirik santıralların önemi ni şimdi daha iyi anlarız her halde ( bir elektirik kesintisinde , santıralları istemeyenler gene meydanlara koşacak gene hükümeti , devleti suçlayacaklardır ) bundan emin olun .
LİSEDE KANLI KAVGA
LİSEDE KANLI KAVGA
Diyarbakır’da bir grup öğrenci arasında çıkan bıçaklı kavgada 4 kişi yaralandı.
BARO'DAN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET
BARO'DAN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET
Baro Başkanlığına seçilen Av. Mustafa Elagöz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
BAŞKAN KURT İZCİLERLE BULUŞTU
BAŞKAN KURT İZCİLERLE BULUŞTU
Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir’de bulunan üniversitelerdeki kol, kulüp ve STK’lar ile iş birliği yapmaya devam ediyor.
AK PARTİ'DEN MUHTARLAR BULUŞMASI
AK PARTİ'DEN MUHTARLAR BULUŞMASI
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, AK Parti Tepebaşı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Muhtarlar Buluşması’ organizasyonuna katıldı. 
KAR GELİYOR
KAR GELİYOR
Eskişehir ve çevresinde hava sıcaklığının hafta ortasında ani olarak 8 dereceye kadar düşeceği ve yüksek kesimlerde kar yağışının beklendiği belirtildi. 
ÜNİVERSİTEDEKİ KAZA UCUZ ATLATILDI
ÜNİVERSİTEDEKİ KAZA UCUZ ATLATILDI
Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesinde yokuş aşağı inerken sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyonet ağaca çarparak durabildi.
ŞANTİYE CİNAYETİ ZANLISI TUTUKLANDI
ŞANTİYE CİNAYETİ ZANLISI TUTUKLANDI
Eskişehir’de, tartıştığı proje müdürü kadını silahla öldüren şahıs adliyeye sevk edildi. 
ESKİŞEHİR'DE YİNE CİNAYET
ESKİŞEHİR'DE YİNE CİNAYET
Eskişehir'de çıkan silahlı kavgada 1 kişi yaşamını yitirdi.
VATANDAŞ HAMSİYE DOYACAK
VATANDAŞ HAMSİYE DOYACAK
Eskişehir’de balıkçılar, beklenenin aksine vatandaşın bu sene hamsiye doyacağını öngörüyor.