ELEKTRİK KESİNTİSİ İSYAN ETTİRDİ

Son Güncelleme : 12 Şubat 2018 19:02
ELEKTRİK KESİNTİSİ İSYAN ETTİRDİ

Odunpazarı, Akcami Mahallesin'de sık sık yaşanan elektrik kesintisi çevre esnafını isyan ettirdi. Her hafta elektrik kesintisinin yaşandığını söyleyen esnaflar, "Biz kendimizi düşünmüyoruz artık. Bu binada elektikli cihaza bağlı yaşayan yaşlı insanlar var" dedi.

Satış yapamıyorum

Sık sık yaşanan elektrik kesintisinden mağdur olan süt ve süt ürünleri satışı yapan Neslihan Gürler, yetkililerin bu soruna çözüm bulmasını isteyerek, "Yaşanan kesintilerden dolayı tartım çalışmadığı için satış yapamıyorum. Süt ürünleri çabuk bozulur bi kaç saat elektrik gelmeyince aldığım ürün elimde kalıyor. Önceden kesinti olacağına dair bilgi vermeleri lazım" diye konuştu.

Merdiven çıkıyorlar

Elektrik kesintisinin sebebini tam olarak öğrenemediklerini ve her aradıklarında farklı açıklamayla karşılaştıklarını ifade eden esnaf Sadık Türkmen, "Hiç bir işimi halledemedim. İşin en yoğun olduğu zamanlarda da kesinti yapılıyor. Sürekli olarak bu mağduriyeti yaşıyoruz. Yaşlı insanlar da 6 katlı binayı merdivenle çıkmak zorunda kalıyorlar. Bu işe bir an önce çözüm bulunmalı " dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

13 Şubat 2018 10:53
termik sant , istemeyenler nasılda sevinmiştir bu kesintilere - termik santralları yapmazsak , ileride halimiz kötü .

kaya

13 Şubat 2018 09:35
bu vatandaşlar isyan etmişş gibi durmuyor bence. daha çok hallerinden memnun gibi gözüküyorlar. böyle isyan mı olur?

ceryan gitti * iş bitti .

13 Şubat 2018 00:12
Demekki Elektiriksiz olmuyor , az bir Elektirik kesintisinde bile ortalık nasıl karışıyor , yerli ve milli enerji için yapılacak olan Elektirik santıralların önemi ni şimdi daha iyi anlarız her halde ( bir elektirik kesintisinde , santıralları istemeyenler gene meydanlara koşacak gene hükümeti , devleti suçlayacaklardır ) bundan emin olun .
NE KADAR ÇOK KAN  O KADAR ÇOK CAN
NE KADAR ÇOK KAN O KADAR ÇOK CAN
Herkes İçin Havacılık Derneği, Türk Kızılayı için kan bağışı etkinliği düzenledi. Derneğin Eskişehir Temsilciliği tarafından, İsmet İnönü Caddesi'nde başlattığı etkinliğe, üyelerinin yanı sıra üniversite öğrencilerinden ve halktan katılım sağlandı.
DEMOKRASİ VURGUSU
DEMOKRASİ VURGUSU
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 71 Evler’de katıldığı halk buluşmasında demokrasinin ve insan haklarına saygının önemine dikkat çekti.
KOMİTELERİMİZ SORUNLARI ÇÖZECEK
KOMİTELERİMİZ SORUNLARI ÇÖZECEK
Eskişehir Ticaret Odası Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, Baksan Sanayi Sitesi ve EMKO Mobilyacılar Sitesi'ni ziyaret etti.
 ANADOLU BASINI  SURİYE SINIRINDA
ANADOLU BASINI SURİYE SINIRINDA
Türkiye Gazeteciler Federasyonu’na (TGF) üye meslek kuruluşları temsilcileri, Hatay’ın Hassa sınırına giderek güvenlik güçlerine ve meslektaşlarına moral desteği verdi.
NEREDE TERMİK ORADA İSYAN
NEREDE TERMİK ORADA İSYAN
TEMA Vakfı kömürlü termik santralin zararları ile ilgili bir video yayınladı. Videoda termik Türkiye'nin dört bir yanından tarımcılıkla uğraşan çiftçilerin isyanı yer aldı.
DUYGULANDIRAN MEKTUPLAR
DUYGULANDIRAN MEKTUPLAR
Eskişehirli bir grup vatandaş, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatına destek vermek amacıyla Mehmetçiğe mektup yazdı.
OYUNCAK SÜRPRİZİ
OYUNCAK SÜRPRİZİ
Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp ve Eskişehir Kızılay Şubesi genç gönüllüleri, Saide Alp Anaokulu öğrencilerine oyuncak hediye etti.
 KIBRIS GAZİLERİ  ÜNİVERSİTEDE
EMNİYET BİLİNÇLENDİRİYOR
EMNİYET BİLİNÇLENDİRİYOR
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğümüz tarafından Suça Karşı Bilinçlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.