El falına baktırdı

03 Mayıs 2019 10:09
El falına baktırdı

Kim Kardashian Bali ziyaretiyle gündemde... Instagram hesabından paylaştığı fil fotoğraflarıyla ilgili eleştirilere "Nesli tükünmemesi için koruma altına alınmış filler vardı. Onlar bu güzel hayvanları koruyan bir dernek. Gitmeden önce araştırmamızı yaptık" diye Keeping Up With The Kardashians yıldızı, baktırdığı el falıyla konuşuluyor...

Ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtikleri Keeping Up With The Kardashians adlı programın yeni bölümlerinin çekimi için Bali'de bulunan Kardashian, bir de el falı baktırdı. Kim Kardashian'ın el falına bakan kör medyum, ünlü yıldızın dünyaya gelecek olan yeni bebeğiyle ilgili konuştu.

Seans sırasında Kim Kardashian'a "Ölmüş akrabalarında iletişim kurduğunu" söyleyerek "Bunların arasında baban ve büyükannen de var" dedi. Daha sonra öngörülerine devam eden medyum, Kim Kardashian ve Kanye West'in yakında bir erkek bebek sahibi olacaklarını da söyledi.

Sözlerini de "Bu yeni dünyaya gelecek bebek, baban Robert Kardashian'ın reenkarnesi olacak" diye konuştu. Kardashian bu sözler üzerine duygulandı ve bir süre sessiz kaldı. Medyumun bu sözleri üzerine Kardashian bir çığlık attı. O sırada yanında bulunan kardeşi Khloe de, el falına bakıldığı sırada ablası ve eniştesinin yeni bir bebek beklediğinin henüz kamuoyuna açıklanmamış olduğunu belirti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama