EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE

23 Eylül 2018 14:11
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.

Vatandaştan minnet duygusu

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından otogar ve tren garında oluşturulan standlarda, üniversite öğrencileri ve aileleri için hazırlanan uyarıcı broşürler dağıtıldı. Proje kapsamında görevli polis ekipleri yaklaşık 10 bin kişiye el broşürü dağıttı. Uygulamadan memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, polislere anlamlı çalışmaları için minnet duyduklarını ifade ettiler.

Bilgilendirme ve önleme

Yeni eğitim ve öğretim yılında kente gelen üniversite öğrencileriyle ilk temas noktaları olarak değerlendirilen, otogar ve tren garında, emniyet müdürlüğü tarafından bilgilendirme ve önleme faaliyetleri kapsamında uyarıcı el broşürleri hazırlatılıp dağıtıldı. Broşürlerdeki amaç ise toplumda sürdürülebilir barış ve huzur ortamını sağlamak, terör ve suç örgütlerinin propaganda alanlarının daraltılması, şiddete yönelen aşırılıkların önlenmesi gibi konulara değinildi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Dikkat

24 Eylül 2018 14:07
Genç polislerimiz biraz daha dikkatli olursa vatandaş olarak sevinirim çünkü elinde tespih sallayan polis görmek bana çok tuhaf geliyor
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
PERSONELE YANGIN EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, okullar başta olmak üzere resmi ve özel kuruluşlardaki yangın eğitimlerine devam ediyor.
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
ŞANS ODUNPAZARI'NA GÜLDÜ
On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde Odunpazarı'ndab bir kişiye ikramiye çıktı. Şahıs 85 bin 659 lira 25'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu.
DAYANIŞMA VURGUSU
DAYANIŞMA VURGUSU
Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, enflasyonla mücadelede de oda ve borsaların dayanışma içinde hareket edeceğinin altını çizdi.
HALK MARKET 3 YAŞINDA
HALK MARKET 3 YAŞINDA
Odunpazarı Belediyesi'nin ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi göndermek yerine, ihtiyaç duydukları ürünleri kendilerinin seçmesini sağladığı sosyal yardım modeli olan Halk Market, 3 yılı geride bıraktı.
GASP ZANLISI YAKALANDI
GASP ZANLISI YAKALANDI
Eskişehir'de silahlı gasp ve hırsızlık suçundan aranan şüpheli, tren garında uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
PROJELERE HAYRAN KALDILAR
Tekirdağ’dan Eskişehir’i gezmek için gelen Cumhuriyet Kadınları Derneği üyeleri ve CHP Kadın Kolları üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
ÇAKACAK'TAN FIRSATÇILIK UYARISI
 Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, esnaf, firma ve her türlü işletmeyi, sunulan mal ve hizmetlerin haklı bir neden olmaksızın fiyatlarının yükseltilmemesi, stokçuluk yapılmaması, üretim yeri Türkiye olan mallar için Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen şekil, logo veya işaret şartlarına uyulması hususlarına riayet edilmesi konusunda uyardı.