EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE

23 Eylül 2018 14:11
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.

Vatandaştan minnet duygusu

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Toplum Destekli Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından otogar ve tren garında oluşturulan standlarda, üniversite öğrencileri ve aileleri için hazırlanan uyarıcı broşürler dağıtıldı. Proje kapsamında görevli polis ekipleri yaklaşık 10 bin kişiye el broşürü dağıttı. Uygulamadan memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, polislere anlamlı çalışmaları için minnet duyduklarını ifade ettiler.

Bilgilendirme ve önleme

Yeni eğitim ve öğretim yılında kente gelen üniversite öğrencileriyle ilk temas noktaları olarak değerlendirilen, otogar ve tren garında, emniyet müdürlüğü tarafından bilgilendirme ve önleme faaliyetleri kapsamında uyarıcı el broşürleri hazırlatılıp dağıtıldı. Broşürlerdeki amaç ise toplumda sürdürülebilir barış ve huzur ortamını sağlamak, terör ve suç örgütlerinin propaganda alanlarının daraltılması, şiddete yönelen aşırılıkların önlenmesi gibi konulara değinildi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Dikkat

24 Eylül 2018 14:07
Genç polislerimiz biraz daha dikkatli olursa vatandaş olarak sevinirim çünkü elinde tespih sallayan polis görmek bana çok tuhaf geliyor