EKREM MEMNUN DOĞRU DEĞİL

27 Haziran 2017 18:03
EKREM MEMNUN DOĞRU DEĞİL

Süper Lig’de mücadele edecek olan Nesine.com Eskişehir Basket takımının yeni koçu Ekrem Memnun olacağı yönündeki haberlere Siyah Kırmızılı yönetimden tepki geldi.

Nesine.com Eskişehir Basket resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “2017-2018 sezonunda Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde mücadele edecek olan takımımızın baş antrenörlüğüyle ilgili basında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Kulübümüzle adı anılan Sayın Ekrem Memnun Türk basketbolu için çok değerli bir antrenör olup Bayan Milli Takımımızdaki başarısıyla da hepimizi gururlandırmıştır. Yeni sezonda takımımızın başında yer alacak antrenörle ilgili gerekli açıklama en kısa zamanda yönetim kurulumuz tarafından yapılacaktır.”

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Büşra

28 Haziran 2017 12:49
Gelmemesi iyi olmuş. Erkek basketbolu çok farklıdır. Daha tecrübeli, süper ligi yakından tanıyan bir koç lazım.
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.