EKONOMİ GDO'LU

09 Ekim 2019 16:24
EKONOMİ GDO'LU

Saadet Partisi Yatırım ve Kalkınma Başkanı Ahmet Gülen, TÜİK açıkladığı enflasyon rakamlarını eleştirdi. Gülen “Doğal mecrasına müdehale edilen GDO'lu bir ekonomimiz var” dedi.

Bir yandan ulusal güvenlik sorunlarının, bir yandan geçim derdinin, bir yandan da çözülemeyen pek çok problemin olduğunu ifade eden Gülen “Bu sorunları çözüme kavuşturması beklenen iktidar ve muhalefet ise kısır çekişmelerin peşinde. Ülkemizin birikimlerini betona, asfalta, faize, rantiyeye harcayan iktidar şimdi çıkmazda. Çareyi vatandaşın cebindeki parada arıyor.” dedi.

Trajikomik

Gülen açıklamasını şöyle sürdürdü: “Oldukça komik cezalar türüyor Mevcut cezalara fahiş zamlar geliyor. Yetmiyor yeni vergiler konuluyor, var olan vergiler zamlanıyor. Yetmiyor gıda, elektrik, doğalgaz ve akaryakıt gibi temel yaşam unsurlarına zam üstüne zam yapılıyor. Enflasyon rakamlarının tek haneye düşmesi trajikomik bir durum. Bu muazzam başarılarından dolayı, TUİK ve Maliye bakanlığımızı kutluyorum.”

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

boş durmuyorlar

10 Ekim 2019 09:35
ERDOĞAN ı geçen sene patates soğan, samanla yıkamadınız , bu sene bence sarımsakla deneyin sarımsağın kilosu 40 tl olmuş .

soğan patates

10 Ekim 2019 08:54
siz de iyice chp lileştiniz , sizde partiyi kapatıp chp ye geçin , yüzünüzdeki o maskeyi çıkarın artık .

Velı

10 Ekim 2019 13:43
Sahte müslümanlar gidin hep nin chp nin kucağına oturum onlar iyi yönetir ülkeyi camiye göremezsin ha zaten sen sahte sın camiye göstermelik giden inmişsiniz allah sizin gibilere fırsat vermesın

Tayyar

10 Ekim 2019 16:31
Yanındaki amcayı hamamyolundan mı çevirdin zorla gelmiş gibi bir hali var :)))

Halil Toksöz

10 Ekim 2019 01:21
Haklısınız sadece GDO 'lu değil ayni zamanda Defolu?