EKİP ÇALIŞMASI BAŞARIYI GETİRİYOR

22 Ocak 2017 16:27
EKİP ÇALIŞMASI  BAŞARIYI GETİRİYOR

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde 1978 yılında kurulan Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda açık kalp ameliyatları başta olmak üzere önemli başarılara imza atılıyor.

Bünyesinde, deneyimli öğretim üyeleri, Prof. Dr. Behçet Sevin, Prof. Dr. Sadettin Dernek, Prof. Dr. Bülent Tünerir, Yrd. Doç. Dr. Aykut Şahin ve Yrd. Doç. Dr. Cengiz Ovalı'nın oluşturduğu ekip tarafından yapılan cerrahi işlem arasında, kalbi durdurarak veya durdurmadan koroner bypass, kalp kapakçığı tamiri ve değişimleri, kol ve bacak damarı hastalıklarının cerrahi olarak tedavisi, damar balonlaşması, genişlemesi gibi tüm dünyada yapılan işlemlerin bir çoğunun başarılı bir şekilde yürütüldüğü kaydedildi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet Karayel

22 Ocak 2017 15:49
Helal olsun size sizler çok büyük insanlarsınız...

Özge

22 Ocak 2017 19:23
Bu ekip çok büyük Allah razı olsun hepsinden

yakup özel

29 Ocak 2017 03:33
burdan sayın prof dr bulent hocama saygılar banada asd operasyonu yapmıstı allah razı olsun ve basarılar diliyorum tesekurlerımı ıletıyorum sızın sayenızde
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.