EKİP ÇALIŞMASI BAŞARIYI GETİRİYOR

22 Ocak 2017 16:27
EKİP ÇALIŞMASI  BAŞARIYI GETİRİYOR

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde 1978 yılında kurulan Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda açık kalp ameliyatları başta olmak üzere önemli başarılara imza atılıyor.

Bünyesinde, deneyimli öğretim üyeleri, Prof. Dr. Behçet Sevin, Prof. Dr. Sadettin Dernek, Prof. Dr. Bülent Tünerir, Yrd. Doç. Dr. Aykut Şahin ve Yrd. Doç. Dr. Cengiz Ovalı'nın oluşturduğu ekip tarafından yapılan cerrahi işlem arasında, kalbi durdurarak veya durdurmadan koroner bypass, kalp kapakçığı tamiri ve değişimleri, kol ve bacak damarı hastalıklarının cerrahi olarak tedavisi, damar balonlaşması, genişlemesi gibi tüm dünyada yapılan işlemlerin bir çoğunun başarılı bir şekilde yürütüldüğü kaydedildi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet Karayel

22 Ocak 2017 15:49
Helal olsun size sizler çok büyük insanlarsınız...

Özge

22 Ocak 2017 19:23
Bu ekip çok büyük Allah razı olsun hepsinden

yakup özel

29 Ocak 2017 03:33
burdan sayın prof dr bulent hocama saygılar banada asd operasyonu yapmıstı allah razı olsun ve basarılar diliyorum tesekurlerımı ıletıyorum sızın sayenızde
KURT VE ATAÇ TAMAM
KURT VE ATAÇ TAMAM
CHP'nin Eskişehir adayları konusunda flaş bir gelişme yaşandı.
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yumruklu saldırıda bulunulduğu ve silah çekildiği iddiasıyla açılan davada karar açıklandı. 
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
Eskişehir'de, bir kadına tecavüz edildiği gerekçesiyle işlenen cinayet davasında 4 sanığın yargılanmasına başlandı. 
 CUMHURBAŞKANINA  HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
Eskişehir'de, sosyal paylaşım hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
KAÇAK İÇKİ BASKINI
KAÇAK İÇKİ BASKINI
Eskişehir'de, 122 litre kaçak içki ele geçirildi.  
PALMİYELER KALDIRILIYOR
PALMİYELER KALDIRILIYOR
Eskişehir'de, yaz mevsiminde kentin caddelerini ve parklarını süsleyen palmiye ağaçları ile zakkumlar, havaların soğumasıyla toplanarak bakım için seralara götürüldü.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.