EKİP ÇALIŞMASI BAŞARIYI GETİRİYOR

22 Ocak 2017 16:27
EKİP ÇALIŞMASI  BAŞARIYI GETİRİYOR

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde 1978 yılında kurulan Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı'nda açık kalp ameliyatları başta olmak üzere önemli başarılara imza atılıyor.

Bünyesinde, deneyimli öğretim üyeleri, Prof. Dr. Behçet Sevin, Prof. Dr. Sadettin Dernek, Prof. Dr. Bülent Tünerir, Yrd. Doç. Dr. Aykut Şahin ve Yrd. Doç. Dr. Cengiz Ovalı'nın oluşturduğu ekip tarafından yapılan cerrahi işlem arasında, kalbi durdurarak veya durdurmadan koroner bypass, kalp kapakçığı tamiri ve değişimleri, kol ve bacak damarı hastalıklarının cerrahi olarak tedavisi, damar balonlaşması, genişlemesi gibi tüm dünyada yapılan işlemlerin bir çoğunun başarılı bir şekilde yürütüldüğü kaydedildi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet Karayel

22 Ocak 2017 15:49
Helal olsun size sizler çok büyük insanlarsınız...

Özge

22 Ocak 2017 19:23
Bu ekip çok büyük Allah razı olsun hepsinden

yakup özel

29 Ocak 2017 03:33
burdan sayın prof dr bulent hocama saygılar banada asd operasyonu yapmıstı allah razı olsun ve basarılar diliyorum tesekurlerımı ıletıyorum sızın sayenızde
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.