EĞLENCE ENGEL TANIMADI

Son Güncelleme : 07 Mayıs 2018 09:05
EĞLENCE ENGEL TANIMADI

Eskişehir'de binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen 'EskiFest', yoğun yağışa rağmen geç saatlere dek devam etti. Festivalin ikinci günü yoğun yağış altında yapıldı. Set, Sena Şener ve Adamlar'ın performanslarından sonra aniden bastıran yağmura rağmen gönüllerince eğlenen gençler, alanda oluşan çamur içine girdi. Akşam saatlerinde yağmur etkisini azaltırken, festival Vega, Feridun Düzağaç, yeni mini albümleri 'X'i yayınlayan maNga'nın performansları ile devam etti. Sanatçılar, yağışa rağmen müzikseverlere unutulmaz bir festival deneyimi yaşattıkları için teşekkür ettiler.

Yorumlar (15) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

polat

07 Mayıs 2018 10:09
şehrimize okumaya değil eğlenmeye geliyorlar. yerli eskişehir gençliğinide etkiliyorlar.

Ali

06 Mayıs 2018 23:40
Hiç yağış sonrası her zamanki gibi osmangazi yönü tramvay durdu vatandaş mağdur oldu yazmazsınız. Ne de olsa sakarya gazetesi tabi

mehmet akkaya

07 Mayıs 2018 11:58
Siz bir de festivalden sonra festivalin kurulduğu alanın hemen yanında ki Söğütönü Mahallesine ulaşım sağlayan, Söğüt-Uludere yolunu görün, çöp deryası durumunda. Bu gençlerin bu kadar umursamaz davranması, yediği içtiği ne var ise, çöpünü pisliğini her yere atması neye delalet bilemedim. çöpler yol boyunca hatta yan tarafta bulunan Zincirlikuyu mahallesine kadar sıçramış durumda. Yapılacak etkinlik belli, sonucu belli baştan önlem almak bu kadar mı zor?

KAHRAMAN

06 Mayıs 2018 19:33
Alkol sisede durdugu gibi durmaz diye bosuna dememis atalarimiz.

esmer

07 Mayıs 2018 10:29
ünüverstelıllerın olmaması lazım onca derdımız bıttı unuverstelıller eskısehırı bozuyor ufak kızllarımız bunlları ornek alıyor porsluk ıckı alkol hersey var

irfan

07 Mayıs 2018 10:10
çamur istiyorsanız gidin tarlada ve inşaatlarda çalışın

Yusuf

06 Mayıs 2018 20:31
Șehrimizin böyle bir festivali mi vardı. Festvial konusu ne ki.

uysal

07 Mayıs 2018 07:53
madem eskişehir halkı çamuru seviyor tüm sokak ve caddelerde asfaltlar sökülsün.

koray

07 Mayıs 2018 11:32
festivalin vatandaşa ne faydası var kardeşim işsizlik almış başını gitmiş sosyal imkanlar öğrenciye yönelik olmuş artık Eskişehir de.. hep tüketim var.. üretim istihdam imkanları az..ekmek iş aş lazım geçecekler bu festivali mestivali..birazda eskişehirin yerlileri için festivaller yapılsın şenlikler yapılsın..

Atabey Aslan

07 Mayıs 2018 08:49
Bu arkadaşların damarlarında gezinen olayın gençlikle Festival ile yakından uzaktan bir alakası yok gibi duruyor

Pusat

06 Mayıs 2018 23:13
kardesim bizde gittik ama çamurun içine falan girmek tehlikeli mikrop kapar hasta falan olursunuz

cenk

10 Mayıs 2018 09:33
bunları şımartan sistemi sorgulamak lazım..bu duruma gelmesi vahim cidden..özentilik ve şımarıklık almış başını gitmiş uygunsuz durum yaşayan öğrenciler var bu şehirde bunların çoğuda şehir dışından buraya güya okumaya gelmiş kişiler denetim şart şehrin geçim kaynağı sadece öğrenci olmamalı artık zihinsel yetenekler yada çalışkanlık ön planda değil fiziksellik gösteriş sanatı moda olmuş ne yazık bu sisteme

kenan

07 Mayıs 2018 08:59
çamur festivali

yiğit

07 Mayıs 2018 11:42
yaa insanlar kendilerince eğlenmişler altına saçma sapan yorumlar yok alkol almış yok bilmemne sizene kardeşim gençler istedikleri gibi eğlenmişler burası eskişehir özgür bir kent çekemeyen varsa gitsin başka şehirde yaşasın biraz saygılı olun biraz çağdaş olun herkes herşeye illa ki burnunu sokucak yazık yaa sizlere

eses

07 Mayıs 2018 11:22
kimseye zararı olmadığı sürece isteyen istediği gibi eğlenebilir. gençler gönüllerince eğlenmiş
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.