Eğitimciler haksızlığa uğradı

24 Şubat 2017 11:58
Eğitimciler haksızlığa uğradı

Eskişehir’de iki dönem görev yapan Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Demir ve üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’e veda ziyaretinde bulundular. Eğitim-Sen Başkanı Demir, Büyükerşen’e katkılarından dolayı plaket verdi.

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na(KESK) bağlı Eğitim-Sen Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu, yapılacak olağan genel kurul öncesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ettiler.

Veda ziyaretine Eğitim-Sen Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Demir, Şube Sekreteri Murat Yaman, Örgüt Sekreteri Nazım Yılmaz’ın katıldı. İki dönemdir başarıyla sürdürdükleri görevi yeni yönetim kuruluna devredecek olan Başkan Demir, eğitim dünyasının çok sıkıntılı bir dönemden geçtiğini belirterek, “Üyemiz olan öğretmen arkadaşlarımız haksızlıklara uğradığı bu dönemde, öğrencilerini en iyi şekilde eğitmek için büyük çaba gösterdiler. Yönetim Kurulu olarak hep onların yanında olduk. İki dönem süren görevimizi, yeni arkadaşlara bırakacağız. Görev dönemimizde Eğitim-Sen’e katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Yılmaz Büyükerşen, Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Demir ve arkadaşlarına, öğretmenlerin kutsal bir mesleği gerçekleştirirken yaşadıkları zorluklar karşısında yılmamaları gerektiğini vurgulayarak, ülkenin geleceğini şekillendirdiklerini söyledi. Eğitim-Sen Eskişehir Şubesi Başkanı Serdar Demir, yönetim kurulu adına katkılarından dolayı Başkan Büyükerşen’e plaket verdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle