paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

Eğitimciler haksızlığa uğradı

24 Şubat 2017 11:58
Eğitimciler haksızlığa uğradı

Eskişehir’de iki dönem görev yapan Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Demir ve üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’e veda ziyaretinde bulundular. Eğitim-Sen Başkanı Demir, Büyükerşen’e katkılarından dolayı plaket verdi.

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na(KESK) bağlı Eğitim-Sen Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu, yapılacak olağan genel kurul öncesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ettiler.

Veda ziyaretine Eğitim-Sen Eskişehir Şube Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Demir, Şube Sekreteri Murat Yaman, Örgüt Sekreteri Nazım Yılmaz’ın katıldı. İki dönemdir başarıyla sürdürdükleri görevi yeni yönetim kuruluna devredecek olan Başkan Demir, eğitim dünyasının çok sıkıntılı bir dönemden geçtiğini belirterek, “Üyemiz olan öğretmen arkadaşlarımız haksızlıklara uğradığı bu dönemde, öğrencilerini en iyi şekilde eğitmek için büyük çaba gösterdiler. Yönetim Kurulu olarak hep onların yanında olduk. İki dönem süren görevimizi, yeni arkadaşlara bırakacağız. Görev dönemimizde Eğitim-Sen’e katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Yılmaz Büyükerşen, Eğitim-Sen Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Demir ve arkadaşlarına, öğretmenlerin kutsal bir mesleği gerçekleştirirken yaşadıkları zorluklar karşısında yılmamaları gerektiğini vurgulayarak, ülkenin geleceğini şekillendirdiklerini söyledi. Eğitim-Sen Eskişehir Şubesi Başkanı Serdar Demir, yönetim kurulu adına katkılarından dolayı Başkan Büyükerşen’e plaket verdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE...
İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE...
Kılıçdaroğlu-Akşener görüşmesi öncesi CHP ve İYİ Parti'nin anlaştığı açıklandı.
YÜKSEK HIZLI TREN KAZA YAPTI
YÜKSEK HIZLI TREN KAZA YAPTI
Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren'in Yenimahalle'de kılavuz lokomotifle çarpışması sonucu 7 kişi hayatını kaybetti, 46 kişi yaralandı.
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.