EĞİTİM SORUNLARI BÜYÜYOR

28 Aralık 2018 15:46
EĞİTİM SORUNLARI BÜYÜYOR

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim İş) Ankara Şubesi’ni ziyaret ederek Genel Başkan Orhan Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

İçinden çıkılmaz durum

Türkiye’de son dönemde eğitimde yaşanan gelişmeler ve sorunlara ilişkin bilgi alan Çakırözer, eğitim emekçilerinin mücadelelerinde her zaman yanlarında olduklarını belirtti. Çakırözer, “Eğitim gittikçe içinden çıkılmaz bir hal almıştır” dedi.

Eğitimcilerin yanındayız

Çakırözer, “Eğitimde yaşanan sorunlar çığ gibi büyümekteyken, eğitim emekçilerimize verilen sözlerin tutulmaması da sorunların başında gelmektedir. Bizler CHP olarak emek mücadelesi veren eğitim emekçilerimizin her zaman yanındayız” diye konuştu.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

tranvay yollarını es geçen

28 Aralık 2018 19:01
dün şehir hastanesini , bu gün eğitimi kötüledin , bakalım yarın hangi sektöre el atacak .

güçsüz karınca

28 Aralık 2018 22:58
fotografa bakinca fesatlık,kiskanclik nasıl bir fitne cikarabiliriz pozu görmekteyiz. bunu görünce başka seyler yazasim gelmedi.Allah sasirtmasin

Es Es

28 Aralık 2018 21:54
Ya bu adam birgün de memleket hayrına birşey konuşsa tam bir ülke düşmanı.Kiralık mıdır nedir

mustafa

29 Aralık 2018 07:54
sayın çakıcıözer artık samimiyetinizi kaybettiniz. Hergün haber olmak için bişeyler söylüyorsunuz. Gazetede ne yapsın milletin vekili diye haber yapıyor. Ama haber değeri taşımıyor bunun yerine hava durumu yayınlayın daha faydalı.

isimsiz

29 Aralık 2018 08:59
erhan sen bu saydiklarinin hepsini yilmaz buyukersenin yaptigini mi dusunuyorsun.eksik yazmissin sehir hastanelerini alt gecit ust gecitleri unutmussun stadi unutmussun.onlarida ersen yapti bi arastir.gari yenileyip hizli treni getirdi.marmarayi yapti

ercan

29 Aralık 2018 21:01
biz hükümetimizden memnunuz

ali baba

11 Ocak 2019 11:52
bu eğitim işin işi gücü devlete sektirmek.

ali baba

11 Ocak 2019 11:51
sende bu sistemde yetiştin,sende yanlışsın o zaman.

erhan

28 Aralık 2018 20:50
Yılmaz hoca bir eğitimci olarak şehrimize 20 yılda,26 tane yeni okul , 10 tane öğrenci yurdu 5 adet bilim merkezi, 26 adet okul kütüphanesi, 10 okulumuza konferans salonu, 26 okulumuza spor salonu,26 okulumuza antreman sahası,7 adet aile egitim çocuk merkezi,26 okulumuza park bahçe daha ne bekliyoruz ne kadar övgünsek azdır.

Halil Toksöz

30 Aralık 2018 01:31
Daha bu günler iyi günler, bu gidişle sonumuz Bengaldeş.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.