EĞİTİM SADECE OKULDA OLMAZ

17 Kasım 2019 09:04
EĞİTİM SADECE  OKULDA OLMAZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, ilk kez uygulanan ara tatille ilgili öğrenci ve velilere tavsiyelerde bulundu. Büyükerşen, eğitimin sadece okul çatısı altında olmayacağını söyledi.

Tavsiyelerde bulundu

Öğrenciler ve ailelerin ara tatili eğitime verilen bir ara olarak görmemelerini isteyen Başkan Büyükerşen, "Eğitim yalnızca okul çatısı altında olmaz" dedi.Büyükerşen, "Yarınlarımız olan güzel çocuklarımız bu haftayı daha çok spor yaparak, tiyatroya, konsere ve müzeye giderek, daha fazla kitap okuyarak, sosyalleşerek geçirmelidir" diye konuştu. Büyükerşen, "Çocuklarım, 2019-2020 öğretim yılının ilk arasında sizlere iyi tatiller diliyor, gözlerinizden öpüyorum" mesajını paylaştı.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hayriye

17 Kasım 2019 10:08
Hocam fevziçakmak mah. Senin 21 belediyecilik hizmeti vermediğin mahalleyi görmeye gelsinler. Gelecege yönelik çok şey ögrenecekler. İleride sizi örnek alırlar

ES ES

17 Kasım 2019 22:14
Hayriye hanım önce atları bağlamayı öğreninde çevreyoluna çıkmasınlar sonra hizmet gelir

Ercan

17 Kasım 2019 14:13
Sayın Hocama yürekten katılıyorum ancak ara tatilde verilen ödevler o kadar çok ki tiyatroya , sinemaya, müzeye, konsere zaman kalmıyor. Ayrıca çocuklar tatilde anne baba işte. Para desen o da yok Nasıl olacak bu iş?

Emirdağlı

17 Kasım 2019 19:43
Benim de orada bir sürü akrabam var fakat Fevziçakmak ile ilgili eleştirilerinizde birşey merak ediyorum. Dünyanın neredesinde kentin merkezinin de taşrasının da aynı gelişim gösterdiği görülmüş. İstanbula gidin bakalım bağcılar ve kadıköy aynı mı? Ayrıca fevziçakmak elbirliğiyle bu hale geldi, önce kendimiz mahallemize bakalım temizleyelim, snra belediye de bakar.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama