EĞİTİM BAŞARISI

Son Güncelleme : 21 Eylül 2018 15:09
EĞİTİM BAŞARISI

Ticaret Borsası İlkokulu, Emine Emir Şahbaz Bilim ve Sanat Merkezi'ne, il bazında en fazla öğrenci yerleştiren okul oldu.

Üstün yetenekli çocuklar

Ticaret Borsası İlkokulu ilimizde 2015 yılından bu yana okul bünyesinde Anadolu Üversitesi  Üstün Yetenekliler Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ÜYEP) Merkez Müdürlüğü ve Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü desteğiyle üstün yetenekli çocuklara eğitim vermeye devam ediyor. Okul bu yıl üstün yetenekli çocuklara eğitim veren 'Emine Emir Şahbaz Bilim Sanat Merkezi'ne il bazında en çok öğrenci yerleştiren kurum oldu.

Proje ortağı

Okul müdürü Murat Karaca, 'Emine Emir Şahbaz Bilim Sanat Merkezi'ni kazanan öğrencilerin tamamının, okulda daha önce proje ortağı olan Anadolu Üniversitesi ÜYEP merkez müdürlüğü tarafından tanılanarak üstün yetenekli çocukların eğitim projesinde eğitim alan öğrencilerden oluştuğunu belirtti. Okul müdürü Karaca, bu başarıda emeği geçen ÜYÇEP Sınıf öğretmeni Osman Sıtkı Mert’i ve ÜYÇEP öğrencilerini tebrik ederek başarılar diledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.