EFSANE ESES’TEN ATAÇ’A ZİYARET

10 Aralık 2017 18:19
EFSANE ESES’TEN ATAÇ’A ZİYARET

Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı ziyaret etti.

 Eskişehirspor’un efsane kadrosunda yer alan Fethi Heper, Ender Konca, Hüdai Doğu, Feza Baycan ile dernek yönetiminde yer alan Metin Çelik ve Varol Bülbül, Başkan Ataç’ı ziyaret etti.

Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Basın Sözcüsü Hüdai Doğu ziyaret esnasındaki konuşmasında Başkan Ataç’a teşekkür ederek yeni yönetim kurulunu tanıttı. Doğu; “Bu birlikteliğimizi bugüne kadar sürdürdünüz. Derneğimize, tesisler kazandırdınız.  Sizi yanımızda görmekten çok mutluyuz. Divan Başkanı olarak kongreyi yönettiğiniz 3. Olağan Genel Kurulu’muzda oluşan yönetim kurulumuz ile ziyaretinize geldik. Prof. Dr. Fethi Heper Hocamız Başkan, başkan yardımcılıklarına Ender Konca ve Taşkın Yılmaz getirildi. Genel sekreterlik ve basın sözcülüğü görevi ise bana verildi. Muhasip saymanlık görevine Feza Baycan getirildi. Sosyal medya işlerinden Varol Bülbül sorumlu oldu. Metin Çelik arkadaşımız ise tesislerden sorumlu oldu” dedi.

Ziyarette açıklama yapan Yönetim Kurulu Üyesi Feza Baycan, geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Mehmet Dülger’e (Agop Mehmet), Tepebaşı Belediyesi Alzheimer Merkezi’nde kaldığı süre boyunca, destek verdiği için Başkan Ataç’a teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Ataç, “Sizlerle olan dostluğumuz beni çok mutlu ediyor. Özellikle bütün takım bir arada olduğunda daha da keyifli oluyorum. Başarılı bir kongre geçti. Dileğim, bu ilişkilerimiz hep sürsün ve bütün Türkiye’ye örnek olsun” dedi.

Ziyaret sonrasında Efsane ESES, Başkan Ataç’a üzerinde Ahmet Ataç yazılı 26 numaralı formayı hediye etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
Eskişehir'de tartıştıkları kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişiden 2'si tutuklandı.
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.