EFSANE ESES’TEN ATAÇ’A ZİYARET

10 Aralık 2017 18:19
EFSANE ESES’TEN ATAÇ’A ZİYARET

Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ı ziyaret etti.

 Eskişehirspor’un efsane kadrosunda yer alan Fethi Heper, Ender Konca, Hüdai Doğu, Feza Baycan ile dernek yönetiminde yer alan Metin Çelik ve Varol Bülbül, Başkan Ataç’ı ziyaret etti.

Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Basın Sözcüsü Hüdai Doğu ziyaret esnasındaki konuşmasında Başkan Ataç’a teşekkür ederek yeni yönetim kurulunu tanıttı. Doğu; “Bu birlikteliğimizi bugüne kadar sürdürdünüz. Derneğimize, tesisler kazandırdınız.  Sizi yanımızda görmekten çok mutluyuz. Divan Başkanı olarak kongreyi yönettiğiniz 3. Olağan Genel Kurulu’muzda oluşan yönetim kurulumuz ile ziyaretinize geldik. Prof. Dr. Fethi Heper Hocamız Başkan, başkan yardımcılıklarına Ender Konca ve Taşkın Yılmaz getirildi. Genel sekreterlik ve basın sözcülüğü görevi ise bana verildi. Muhasip saymanlık görevine Feza Baycan getirildi. Sosyal medya işlerinden Varol Bülbül sorumlu oldu. Metin Çelik arkadaşımız ise tesislerden sorumlu oldu” dedi.

Ziyarette açıklama yapan Yönetim Kurulu Üyesi Feza Baycan, geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Mehmet Dülger’e (Agop Mehmet), Tepebaşı Belediyesi Alzheimer Merkezi’nde kaldığı süre boyunca, destek verdiği için Başkan Ataç’a teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Ataç, “Sizlerle olan dostluğumuz beni çok mutlu ediyor. Özellikle bütün takım bir arada olduğunda daha da keyifli oluyorum. Başarılı bir kongre geçti. Dileğim, bu ilişkilerimiz hep sürsün ve bütün Türkiye’ye örnek olsun” dedi.

Ziyaret sonrasında Efsane ESES, Başkan Ataç’a üzerinde Ahmet Ataç yazılı 26 numaralı formayı hediye etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle