Efeler Başkan Kurt’u ziyaret etti

13 Aralık 2017 13:35
Efeler Başkan Kurt’u ziyaret etti

Eskişehirspor Efeler Taraftar Grubu ve grubun kurucusu Muharrem Sülük, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ile bir araya geldi.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette, Muharrem Sülük ve Efeler Taraftar Grubu Başkan Kurt’a, yaşanan kötü süreçte Eskişehirspor’un her zaman yanında olduğu ve Eskişehirspor’a verdiği destek için teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Eskişehirspor ve Eskişehirspor taraftarına her zaman destek olacaklarını belirtti. Eskişehirspor için çok önemli bir sezon olacağını söyleyen Başkan Kurt, Eskişehirspor için bu sezon herkesin seferber olması gerektiğini belirtti.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TANBEY

14 Aralık 2017 10:02
ESKİŞEHİR DE KAÇ TANE TARAFTAR GRUBU VAR... YA BİZİM BİLDİĞİMİZ Bİ TAKIMIN Bİ TANE TARAFTAR GRUBU OLUR, ONUN ÇATISI ALTIN TOPLANILIR.. BİZİM ES ESİMİZİN DE ALTES,NEFER Bİ DE EFELER TARAFTAR GRUBU VAR, BÖYLE SAÇMALIK DÜNYANIN HİÇ BİR TAKIMINDA YOKKİ. EN İYİSİ YILLAR ÖNCE EFSANE ES ESİN AYDER GRUBU VARDI..AYDER İN ETRAFINDA TOPLANMAK.

Eses

15 Aralık 2017 23:29
Esese yardım etmeye çalışan bir Kazım Başkan var. Onu da sırf siyasi art niyetlerinizle yıpratmaya çalışmayın. O zaman şunu da sormak lazım. Osmanlıspor, Kasımpaşa, Başakşehir, Üçüzler, Trabzon bunların hepsi hiç siyasi destek almadan, kendi sermayeleri ile mi buradalar. Kendinizi kandırmayın.

doğan

13 Aralık 2017 23:30
başkan kurt eskişehir spor için şimdiye kadar ne yapmış maddi, finans olarak açık ve net olarak öğrenebilirmiyiz.....

ess

14 Aralık 2017 07:38
Başkan Kazım Kurt'a ESES'e verdiği parayı hangi bütceden verdi?Merak ediyorum.O para şehir için daha faydalı işlere harcamaz mıydı?
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.