DURAKLAR İŞARETLENİYOR

16 Mayıs 2018 16:07
DURAKLAR İŞARETLENİYOR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent merkezindeki caddelerde otobüs duraklarının işaretleme ve boyama çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kent merkezindeki caddelerde bulunan otobüs duraklarında yolcu biniş ve inişlerinin daha rahat ve güvenli şekilde sağlanması amacıyla durak işaretleme ve boyama çalışmaları yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) Genel Kurulu’nca alınan kararlar doğrultusunda Emniyet Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Belediye Zabıta ekiplerince otobüs duraklarına sivil araç parklanmasının engellenmesine ilişkin denetlemelerde bulunulacağını belirttiler.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Murat

16 Mayıs 2018 22:04
Büyükşehir'i bu çalışmasından dolayı kutlarken, Özellikle Şair Fuzuli Caddesi'nde ikinci sıraya park edip dörtlüleri yakıp bırakarak trafiği felç eden araçlara ceza kesmeyen trafik şubeyi de kınıyorum.

Pusat

16 Mayıs 2018 18:50
Kocaman durak yazmışsınız ama kimse kusura bakmasın öküz çok getirir yine oraya koyarlar arabalarını

Arya

17 Mayıs 2018 08:41
Şehirde gidecek yok olan yolların sağ tarafı ful araç parkı hatta buda yetmiyor gibi kaldırımların üzerine çıkıyorlar ama kimsede gelip ne ceza yazıyor ne araçları çekiyor

ALİ YASAK

17 Mayıs 2018 09:23
Ah birde vatandaşı düşünerek park etmeseler.

Hakan

17 Mayıs 2018 13:26
Eskiden apartmanda 1-2 hanede araba vardı şimdi her hanede en az 2 araba, çoğu aylarca hareket bile etmiyor. Bulunsun diye de araba alınmaz ki. Bugün geldiğimiz nokta budur.

esesli vatandaş

17 Mayıs 2018 11:54
Çalışma çok güzel ama maalesef halk otobüsleri ve özellikle belediyenin kendi otobüsleri duraklara yanaşıp yolcu alıp bindirmiyorlar.zabita öncelikle bunları denetlesin.
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
Eskişehir'de stadyumdan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
Haftalardır süren Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve talih kuşu, Nasreddin Hoca'nın 'Dünyanın merkezi' olarak gösterdiği Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine kondu.
JANDARMA'DAN  YÜK KONTROLÜ
JANDARMA'DAN YÜK KONTROLÜ
Yaz döneminde saman taşımacılığının arttığı günlerde, hacimli yüklerini taşıma konusunda taşıma kapasitesi üzerinde yük bindiren taşımacılara, yol ve sürücülerin güvenliği için jandarma müsaade etmiyor.
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
Eskişehir’de 1836 yılında inşa edilen ve günümüzde halen aktif olarak kullanılan Osmanlı eseri tarihi ahşap caminin son hali, bakımsız olmasından dolayı görenlerinin içini burkuyor.