Dünya liderlerine seslendi

Son Güncelleme : 02 Şubat 2019 08:02
Dünya liderlerine seslendi

UNICEF’in başlattığı imza kampanyasına katılan oyuncu Tuba Büyüküstün, dünya liderlerini çocuk hakları için daha çok çalışmaya davet etti.

Oyuncu Tuba Büyüküstün, UNICEF’in başlattığı imza kampanyasına destek verdi. Oyuncu, dünya liderlerini, çocuk hakları için daha çok çalışmaya davet etti.Tuba Büyüküstün, İyi Niyet Elçisi olduğu UNICEF’in, çocuklar için başlattığı imza kampanyasına, takipçilerine imza çağrısında bulundu. 

Çocuk haklarını hayata geçirmek için başlatılan kampanya kapsamında toplanan imzalar, 20 Kasım Dünya Çocuk Günü’nde ülke liderlerine gönderilerek ve destek istenecek. Büyüküstün, “Dünyayı maviye bürümeye ve her çocuk için çalışmaya devam ediyoruz. Haydi kampanyaya katılmaya ve herkese duyurmaya devam edelim” açıklamasını yaptı. 

Küresel anlamda büyük hayran kitlesine sahip olan Büyüküstün, kampanyayı İngilizce yazarak da hayranlarını bilgilendirdi.

Kampanya kapsamında, ‘Evet, dünya liderlerini çocuk hakları için daha çok çalışmaya davet ediyorum’ başlığıyla şuana kadar yaklaşık 40 bine yakın imza toplandı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle