DÖNÜŞ VAKTİ

Son Güncelleme : 13 Temmuz 2019 16:07
DÖNÜŞ VAKTİ

Yeni son hazırlık kapsamında yaklaşık 2 haftadır Polonya'da bulunan Eskişehirspor futbol takımı, pazar son çalışmasını yaparak akşam saatlerinde Türkiye'ye dönecek.

KAMP BUGÜN BİTİYOR

Yaklaşık iki haftadır Polonya'nın Varşova kentinde kamp yapan Eskişehirspor futbol takımı pazar son idmanı yaparak akşam saatlerinde Türkiye'ye dönecek. 23 kişilik kadrosuyla genelde güce dayalı çalışmaların yanı sıra teknik ve taktik çalışmalarıyla kampı uyum içinde sürdüren Siyah kırmızılı takım  17 Temmuz tarihine kadar üç günlük izin yapacak. Futbol takımı 17-27 Temmuz tarihleri arasında da Afyonkarahisar'da ikinci etap kampını yapacak.

RAKİPLER NETLEŞİYOR

Siyah kırmızılılar Afyon yöresinde kamp yapan ekiplerden Gazişehir, Denizlispor, Altay ve Bursaspor ile özel maçlar oynamak için bu ekiplerin teknik heyetleriyle temasa geçti. Es Es kamp dönüşü ise Eskişehir'de ay sonu sezonu taraftarı önünde açtıktan sonra lig öncesi de Ankara'da TSYD tarafından düzenlenecek olan turnuvaya katılacak. Dörtlü turnuvaya, Ç. Rizespor, Gençlerbirilği ve Ankaragücü ekipleri de katılacak.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle