paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

DOĞRU BESLENME BAŞARIYI GETİRİYOR

12 Şubat 2017 17:32
DOĞRU BESLENME BAŞARIYI GETİRİYOR

Ülkü İlkokulu Sağlıklı Nesiller Yetiştirme projesi kapsamında başarı sağlayarak "Beslenme Dostu Okul" sertifikasını aldı.

Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan anlaşma ile hayata geçirilen Sağlıklı Nesiller Yetiştirme projesi tüm hızıyla devam ediyor. Proje kapsamında Eskişehir'de hizmet veren Ülkü İlkokulu Beslenme Dostu Okul sertifikasını almaya hak kazandı. Ülkü İlkokulu Müdürü Hüseyin Çevik, "İlkokul döneminde öğrencilerin okul başarısının yanında, bedensel ve zihinsel gelişimleriyle sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinimi çok önemli. Projeye bu zamana kadar gerekli hassasiyeti gösterdik" dedi.

Öğretmenler ve aile işbirliğiyle yürütülen proje kapsamında öğrencileri sağlıklı bir hayata hazırladıklarını söyleyen Hüseyin Çevik, "Çocuklara sağlıklı ve hareketli yaşam becerilerinin kazandırılması, obeziteye yönelik erken önlemlerin alınması ve beslenme becerilerinin en iyi şekilde desteklenmesi için çaba sarf ediyoruz" dedi. Öğretmen, aile birliği ekibi ve öğrencilere teşekkür eden Çevik, "Beslenme Dostu Okul" sertifikasını aldı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE...
İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE...
Kılıçdaroğlu-Akşener görüşmesi öncesi CHP ve İYİ Parti'nin anlaştığı açıklandı.
YÜKSEK HIZLI TREN KAZA YAPTI
YÜKSEK HIZLI TREN KAZA YAPTI
Ankara-Konya seferini yapan Yüksek Hızlı Tren'in Yenimahalle'de kılavuz lokomotifle çarpışması sonucu 7 kişi hayatını kaybetti, 46 kişi yaralandı.
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.