DEVİR CİNAYETİ

24 Ağustos 2017 09:59
DEVİR CİNAYETİ

Eskişehir'de bir tekel bayisinin eski ve yeni sahibi arasında çıkan devir tartışmasında, bir kişi hayatını kaybetti.

Olay Fevzi Çakmak Mahallesi Gündoğmuş sokakta bulunan tekel bayide yaşandı. Akşam saatlerinde tekel bayisinin eski sahibi Savaş Güzelgün (39) ile iş yerinin şimdiki sahibi İsmail E. (35) arasında devir meseleleri nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine İsmail E., Savaş Güzelgün'ü silahla yaraladı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Servis ekibi sevk edildi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Savaş Güzelgün, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.


Öte yandan olayın ardından kaçan İsmail E., suçu işlediği düşünülen silahla birlikte polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

poyraz

24 Ağustos 2017 14:03
yazıklar olsun insanlar hemen silaha sarılıp başka insanların canına kıyıyor bu kadar mı kolay bir insanı öldürmek

ercan

24 Ağustos 2017 19:34
biri adalet bakanlığının dinlenme tesislerine biri öbür tarafa değdimi

veli

24 Ağustos 2017 10:47
ya hu! bu nedir böyle? insanlar konuşa konuşa deyimi artık geçersiz mi?

huzur yok vatandaşa...

25 Ağustos 2017 11:17
üniformalı güvenlik güçleri ve subay - astsubay dışındaki insanlara silah vermeyeceksin bak bakalım ondan sonra dayılık mı ayılık mı yapabiliyorlar o kabadayı müsveddeleri....allah sana beyin vermiş , dil vermiş ama konuşmasını bilmeyen öküzler ancak tabancayla erkeklik taslıyor

vatandaş

24 Ağustos 2017 10:54
biri mezera biri hapise kime kaldı tükyan yazık

Ahunur ısın

28 Ağustos 2017 20:35
Allah gani gani rahmet eylesin yerin Mekanın cennet olsun Nurlar içinde uyu Sana kıyan eller kırılsın kahrolsun Yürek Sızım

Nihat

24 Ağustos 2017 20:07
İnsanları bu kadar sığ , basit ve düşüncesizce hareketlere sevk eden şey din ahlakından ve hoşgörüden yoksun olmaktır.

İdam düşünülmeli ..

25 Ağustos 2017 15:26
3 kuruş için bir can gitti.Bir ocak söndü.İdam düşünülmeli ..

Hakn

25 Ağustos 2017 15:27
Acımayana acınmaz...İdam....idam..idam..Tek hücreli yerlerde sürünmeli bu tipler.

111

24 Ağustos 2017 21:43
Racon kenarda bir semt aglik dayilik ayaklari sahin arabalarin bu muhitlerde onemi ne ayaksiniz la siz bitmediniz gitiniz
ESKİŞEHİR’E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR’E HAYRAN KALDILAR
Türkiye Kent Konseyleri Birliği Buluşması için Eskişehir’e gelen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Eskişehir'e hayran kaldılar.
KADINLAR SİYASETTE OLMALI
KADINLAR SİYASETTE OLMALI
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Kadın ve Gençlik Kollarını ziyaret etti.
PROTOKOLÜ YENİLEDİLER
PROTOKOLÜ YENİLEDİLER
ESOGÜ ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında Eskişehir’de sığınmacı ve mevsimlik tarım işçisi olarak bulunan kadın ve kız çocukları için yürütülen ortak çalışmaların önümüzdeki yıl da devam etmesi konusunda işbirliği protokolü imzalandı.
MİTİNG ÇAĞRISI
MİTİNG ÇAĞRISI
Alpu Ovası'na kurulması planlanan termik santrale tepki karşı 24 Şubat'ta düzenlenecek mitinge çağrı yapıldı. Miting tertip komitesi adına konuşan ÇYDD Başkanı Sevgi Akmen "Kentimizin geleceğine sahip çıkan duyarlı Eskişehirlileri mitinge bekliyoruz" dedi.
KARACAN: KAPAK OLDU
KARACAN: KAPAK OLDU
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir 6. Olağan Kongresi'ne ilişkin mesajlarını dün sosyal medya hesabından paylaştı. Karacan yerel yönetimlere gönderme yaparak "Engelleniyoruz propagandası ile çirkef algı yönetimi yapanlara Modern Sanat Müzesi kapak oldu" dedi.
OKUL DEĞİL SERSERİ YATAĞI
OKUL DEĞİL SERSERİ YATAĞI
Huzur Mahallesinde132 kişinin arsası olması nedeniyle tadilat yapılamayan Şehit Serkan Özaydın İlköğretim Okulu serseri yatağı haline geldi. 6 yıldır eğitim-öğretime açılamayan okul mahalleliyi mağdur ediyor.
ÖRNEK İŞBİRLİĞİ
ÖRNEK İŞBİRLİĞİ
Odunpazarı Belediyesi ve Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Osmangazi Üniversitesi Öğrenci Topluluğu ile birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımı yapacak.
GÜVENLİK ÖNLEMİ ÇİLEYE DÖNÜŞTÜ
GÜVENLİK ÖNLEMİ ÇİLEYE DÖNÜŞTÜ
Demokrat Parti İl Başkanı Nazım Dölekçekiç,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da katıldığı, AK Parti İl Kongresi için alınan güvenlik önlemlerini eleştirdi. Alınan önlemler trafik yaşamını felç etti diyen Dölekçekiç, önemlerin çileye fönüştüğünü belirtti.
OLCAY GÜVEN TAZELEDİ
OLCAY GÜVEN TAZELEDİ
Eskişehir Kırım Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Spor Kulübü Derneği 22. Olağan Genel Kurulu Toplantısı gerçekleşti. Kongrede iki aday yarıştı. Metin Gündoğan 572 oy alırken, Evren Olcay 642 oy alarak güven tazeledi.