DEVİR CİNAYETİ

24 Ağustos 2017 09:59
DEVİR CİNAYETİ

Eskişehir'de bir tekel bayisinin eski ve yeni sahibi arasında çıkan devir tartışmasında, bir kişi hayatını kaybetti.

Olay Fevzi Çakmak Mahallesi Gündoğmuş sokakta bulunan tekel bayide yaşandı. Akşam saatlerinde tekel bayisinin eski sahibi Savaş Güzelgün (39) ile iş yerinin şimdiki sahibi İsmail E. (35) arasında devir meseleleri nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine İsmail E., Savaş Güzelgün'ü silahla yaraladı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Servis ekibi sevk edildi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Savaş Güzelgün, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.


Öte yandan olayın ardından kaçan İsmail E., suçu işlediği düşünülen silahla birlikte polis ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Yorumlar (10) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

poyraz

24 Ağustos 2017 14:03
yazıklar olsun insanlar hemen silaha sarılıp başka insanların canına kıyıyor bu kadar mı kolay bir insanı öldürmek

ercan

24 Ağustos 2017 19:34
biri adalet bakanlığının dinlenme tesislerine biri öbür tarafa değdimi

veli

24 Ağustos 2017 10:47
ya hu! bu nedir böyle? insanlar konuşa konuşa deyimi artık geçersiz mi?

huzur yok vatandaşa...

25 Ağustos 2017 11:17
üniformalı güvenlik güçleri ve subay - astsubay dışındaki insanlara silah vermeyeceksin bak bakalım ondan sonra dayılık mı ayılık mı yapabiliyorlar o kabadayı müsveddeleri....allah sana beyin vermiş , dil vermiş ama konuşmasını bilmeyen öküzler ancak tabancayla erkeklik taslıyor

vatandaş

24 Ağustos 2017 10:54
biri mezera biri hapise kime kaldı tükyan yazık

Ahunur ısın

28 Ağustos 2017 20:35
Allah gani gani rahmet eylesin yerin Mekanın cennet olsun Nurlar içinde uyu Sana kıyan eller kırılsın kahrolsun Yürek Sızım

Nihat

24 Ağustos 2017 20:07
İnsanları bu kadar sığ , basit ve düşüncesizce hareketlere sevk eden şey din ahlakından ve hoşgörüden yoksun olmaktır.

İdam düşünülmeli ..

25 Ağustos 2017 15:26
3 kuruş için bir can gitti.Bir ocak söndü.İdam düşünülmeli ..

Hakn

25 Ağustos 2017 15:27
Acımayana acınmaz...İdam....idam..idam..Tek hücreli yerlerde sürünmeli bu tipler.

111

24 Ağustos 2017 21:43
Racon kenarda bir semt aglik dayilik ayaklari sahin arabalarin bu muhitlerde onemi ne ayaksiniz la siz bitmediniz gitiniz
VERİLEN SÖZLER  YERİNE GETİRİLMEDİ
VERİLEN SÖZLER YERİNE GETİRİLMEDİ
Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece Bilgin, Sakarya’da ormanlık alanda bacakları ve kuyruğu kesik halde bulunan yavru köpeğin ölümü ile ilgili açıklamada bulundu.
AVCILAR KURALLARA UYMALI
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda 5 şüpheli şahıs yakalandı.
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
TÜRKİYE'YE HUZUR HAKİM OLACAK
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları karış karış Eskişehir’i dolaşmaya devam ediyor. CHP'liler Sivrihisar ve Günyüzü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ BİNA
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İl merkezinde hizmet veren İlçe Müdürlükleri, Kütahya yolu kampüsünde yapılacak yeni hizmet binası ile tek çatı altında toplanıyor.
PANKART ÜZERİNE PANKART
PANKART ÜZERİNE PANKART
Anadolu Üniversitesi'nin yakınındaki alt geçitte Saadet Partisi'nin asmış olduğu pankart üzerine AK Parti pankartı asıldı.
HESABINI SORMAK GEREKİR
HESABINI SORMAK GEREKİR
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi'nde çalışan personeli ile bayramlaştı. Personel ile belediye meclis salonunda bir araya gelen Başkan Kurt, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park, Bahçeler Müdürlüğü Atölyesini de ziyaret etti.
MAHMUDİYE'YE GÜZEL İŞLER YAPTIK
MAHMUDİYE'YE GÜZEL İŞLER YAPTIK
Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçe halkı ve belediye personeli ile bayramlaştı.
AVCI STK'LARLA BAYRAMLAŞTI
AVCI STK'LARLA BAYRAMLAŞTI
 AK Parti Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı, Memur-Sen ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri tarafından düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.