DESTİCİ ÜNAL'I KUTLADI

Son Güncelleme : 13 Haziran 2018 19:06
DESTİCİ ÜNAL'I KUTLADI

Eskişehirli ve Eskişehirspor'un genel kurulu üyesi olan BBP Lideri Mustafa Destici genel kurul sonrasında Başkanlığa yeniden seçilen Halil Ünal'ı telefonla arayarak başarı dileklerini iletti.

ÜNAL'I ARADI

Seçimler nedeniyle şehir dışında olduğu için genel kurula gelemeyen Genel Başkan Destici, seçim öncesinde kulübün ortada kalmaması ve yeni kaynaklar bulunması yönündeki çalışmalarıyla taktir toplamıştı. Destici, Eskişehir'e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Es Es ile ilgili Başkan Ünal ile bir araya gelmesinde büyük rol oynamıştı.Yorumlar (8) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

15 Haziran 2018 08:32
ne oldu da esesi hatırladınız.yıllardır nerdeydiniz.

Ali

17 Haziran 2018 19:35
Eskisehir ler yorum yapan eskisehir liyakat hatırlamıyorum Selehattin Demirtaş olsa hatırlatarsiniz senin yılmaz başkanın 20 yıldır eses ne verdi ona bir şey yok başkan bizler seni biliyoruz bilmiyenler bu devretti iyi işler yapmasını istemeyen azınlık daki kişiler kendilerini böyle avutuyorlar bunlar yıkım ekibinin tasoronleri

es es li

15 Haziran 2018 10:08
seçimden seçime hatırlayın es es i. ama geçti o günler herşey İYİ olacak

Halil İbrahim KARACA

18 Haziran 2018 09:58
DESTİCİ Kim diyen kişi ES-ES li olamaz ? Eskişehir spor a ne kadar katkı yapmaya çalıştığını bilen biliyor da.Sen Bbp nin eskişehirspor hastası - fanatik taraftarı olan hemşehrimiz eskişerehir sevdalısı bi genel başkanı buy şekilde sorgulayan kişi es-es li değil ya da art niyetli

Vatandaş

18 Haziran 2018 01:29
Neyi kutluyorsunuz esesi yeniden batirsin diyemi

ali

16 Haziran 2018 20:36
Bu destici kim??

pusat

14 Haziran 2018 02:02
Mustafa Başkanım seçimde başarılar

Hayvan Adam

19 Haziran 2018 07:38
Eyy Destici, sen önce deste dizmeyi öğren. Sonra gel de Kırk Haramiler'in mihmandarlığını yapıp kervanlarına katılırsın.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.