DERYA ULUĞ RÜZGARI

12 Ağustos 2018 15:51
DERYA ULUĞ RÜZGARI

Büyükşehir Belediyesi Park Buluşmaları Yaz Konserleri Sazova’da Derya Uluğ konseri ile devam etti. Eskişehirlilerin çok büyük ilgi gösterdiği konserde pop müziğin sevilen sanatçısı Derya Uluğ, sahne performansı ile Eskişehirlileri coşturdu. 

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve on binlerce Eskişehirlinin büyük ilgi gösterdiği Park Buluşmaları yaz konserlerinde pop müziğin sevilen sanatçısı Derya Uluğ sahne aldı.

Derya Uluğ muhteşem performansı ile Eskişehirlileri kendisine hayran bırakırken, dans gösterileri geceye damga vurdu.

Konsere giden binlerce Eskişehirli, unutulmaz bir gece yaşadı. 

Konserde sahneye çıkan Başkan Büyükerşen tüm Eskişehirliler adına Uluğ’a çiçek takdim etti.

Derya Uluğ ise “Hiçbir konserimde bir belediye başkanını övmedim ancak Yılmaz Büyükerşen gerçekten müthiş bir şehir yarattı. Onun yaptıklarını birçok sanatçı gibi bizler de uzaktan takip ediyoruz. Siz Eskişehirliler böyle bir belediye başkanına sahip olduğunuz için çok şanslısınız. İzmirli olarak Türkiye’de efsane iki başkan bilirim, birisi Ahmet Piriştina diğeri Yılmaz Büyükerşen’dir” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali

12 Ağustos 2018 22:52
İşte böyle olacak belediye konser heykel eses de kötü başladı bunlarmi esese yardım. Edecek heykel yapsın sanatçı getirsin Abidin gubudik işlerle ugrasin lar yazıklar olsun sizin gibi belediyeye