DEMİRBAKAN UYARDI

22 Ekim 2019 09:52
DEMİRBAKAN UYARDI

Teknik Direktör Coşkun Demirbakan olumlu mesajlar vermeye devam ediyor. Demirbakan dünde sosyal medya hesabından birlik çağrısı yapıp lig yangınından ancak birlik içinde kurtuluşa ulaşabileceğini ifade etti.

YANGININ İÇİNDEYİZ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, dün yaptığı açıklamada, “ Başka yanan yerlerde vardı...Ama biz yıllarımızın geçtiği doğduğumuz tarihi binayı kurtaralım dedik..Yangının içindeyiz uzun sürebilir ancak sonunda sevenlerinin de yardımları ile kurtaracağız." diye yorum yaptı.

BİRLİK İSTİYOR

Eskişehirspor'un deneyimli çalıştırıcısı Coşkun Demirbakan gerek maç sonrası demeçlerinde gerekse sosyal medya üzerinden Eskişehirspor'un iyi yerlere gelmesi için olumlu mesajlar vermeyi ihmal etmezken kulübün içinde bulunduğu durumu da gündeme taşıyor. Yakınmadan çözüm önerisiyle gündeme dair görüşlerini vurgulayan Demirbakan, “ Ligde çok maçımız var. birlik olursak bu ateşin içinden çıkarız.” diye yorum yapıyor.

YARDIMLA KURTULURUZ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan dünde sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Demirbakan paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Başka yanan yerlerde vardı...Ama biz yıllarımızın geçtiği doğduğumuz tarihi binayı kurtaralım dedik..Yangının içindeyiz uzun sürebilir ancak sonunda sevenlerinin de yardımları ile kurtaracağız."Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Karakaya

22 Ekim 2019 11:24
Teknik olarak umut vermiyorsun dediklerinle yaptıkların tutmuyor hocam

ESKİŞEHİRLİ

23 Ekim 2019 12:14
Yıllardır kaç yönetim kaç teknik ekip değişti evet yönetimler para yedi takımı borç batağına itti ama bu işin kamera arkasında sete çıkan amigolar vardır bu türbin liderleri değişmezse takımdan hiçbir şey beklemeyin

mustafa

23 Ekim 2019 09:02
ben artık ne çocuklarımı götürüyorum maca nede arkadaşlarımla gidiyorum. Amigolar ordan gitmeden de gitmem.

Ceylan

22 Ekim 2019 13:37
Düşşek de, kalsak da seninleyiz hocam....

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama