DAHA İYİ OLACAĞIM

05 Nisan 2020 10:49
DAHA İYİ  OLACAĞIM

Eskişehirspor'un başarılı defans oyuncularından Bedirhan Altunbaş, "Oynadıkça daha iyi olacağıma inanıyorum çünkü öz güven çok önemli onu da oynadıkça kazanıyorum. İnşallah takım için daha yararlı olabilirim" dedi.

Açıklamalarda bulundu

Eskişehirsporlu futbolcular gazetemizin konuğu olmaya devam ediyor. Dünde Siyah Kırmızılıların başarılı kanat oyuncularından Berdirhan Altunbaş gazetemize açıklamalarda buluınurak, yaşanan süreci ve Eskişehirspor'u değlerlendirdi. Kurallara uyalım Sözlerine yaşanan süreceği değlerlendirerek başlayan Altunbaş, "Şuan herkesin malumu ülkemizi saran bir virüs illeti var. Gerekli tedbirleri aldığımız zaman korona virüsünü bitireceğimizi düşünüyorum. Bu tedbirlerin başında evde kalmak geliyor. Lüften herkesin ve sevdiklerinizin sağlığı için 14 kuralına uyarak evde kalalım" dedi.

Öz güven kaybı oldu Eskişehirspor'un şu anki durumunu değerlendiren Bedirhan Altunbaş, "Gerçekten sezonun ikinci yarısına çok iyi başlamıştık ve bir oyun sistemimiz vardı. Sonra tabi böyle gidince ses getirmeye başlamıştık. Rakiplerimiz bize kendi oyunumuzu oynatmamaya başladı. O zamana kadar geriye hiç düşmemiştik. Geriye düşünce nasıl bir reaksiyon vereceğimizi bilemedik ve böylece öz güven ve puan kayıpları oldu" dedi. Sezonun ikinci yarısıyla birlikte daha çok forma şansı bulduğunu ifade eden Badirhan Altunbaş, bunu da kendi açısından iyi değerlendirdiğini söyledi. Başarılı futbolcu sözlerini şöyle sürdürdü: "Oynadıkça daha iyi olacağıma inanıyorum çünkü öz güven çok önemli onu da oynadıkça kazanıyorum. İnşallah takım için daha yararlı olabilirim." EVDE ÇALIŞIYORUM Yaşanan olumsuz süreçte çalışmalarını evde sürdürdüğünü aktaran Bedirhan, "Kardeşimle evdeki imkanlar doğrultusunda antrenmanlar yapıyoruz. Ormanlar yasaklanmadan önce koşuya gidiyorduk ama artık hep evde hocalarımızın verdiği programı uyguluyoruz" ifadesini kullandı. YENİ SEZON HAZIRLIĞI BAŞLAMALI Şuan ki sürecin futbol oynamaya olmadığını aktaran Bedirhan,"Bence bu sezon böyle bitmeli ve belki şampiyonluk için play-off oynanmalı, düşme olmamalı. Çünkü bu kadar uzun antrenman ve maç yapmayınca çok zorlu bir süreç içerisinde kalırız. Her şeyin başı sağlık ve bence yeni sezon için hazırlıklar başlamalı" diyerek sözlerini tamamladı.
Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama