CUMHURİYET PARKI ÇOK SEVİLDİ

18 Ağustos 2019 16:58
CUMHURİYET PARKI ÇOK SEVİLDİ

Odunpazarı Belediyesi tarafından Gökmeydan Mahallesi’ne açılan Cumhuriyet Parkı günün her saati vatandaşların akınına uğruyor. Hem gece hem gündüz adeta dolup taşan Cumhuriyet Parkı, yaz aylarında sıcaktan bunalan vatandaşlara serin bir alternatif sunuyor.

Yürüyüş keyfi

Metin Yurdanur tarafından yapılan Cumhuriyet Anıtı, müzikli - animasyonlu gösteri havuzu, oyun alanları, spor alanı, koşu yolu, oturma alanları, amfi ve çayhanelerin yer aldığı Cumhuriyet Parkı’na Gökmeydan ve Yenidoğan Mahallesi sakinleri gece ve gündüz yoğun ilgi gösteriyor.

Çay 1 lira

Parkta yürüyüş yapan, oturma alanlarında dinlenen, çocuklarını oyun alanlarında oynamaya getiren vatandaşlar, çayhanelerde 1 liraya satılan çay ile de keyif yapıyor. Yaz aylarında özellikle akşam saatlerinde dolup taşan Cumhuriyet Parkında vatandaşlar aynı zamanda animasyonlu ve müzikli gösteri havuzunun tadını çıkarıyor.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

güvenlik

19 Ağustos 2019 08:51
Park güzel evet ama güvenlik yok. İçeride plakasız motorlar cirit atıyor. Porsuk kenarında gençler elinde bıçakla ağaç soyuyor. Eğer yeterli güvenlik tedbiri alınmaz ise güzelim park zamanla berduş yatağı olabilir.

Güvenlik şart.

19 Ağustos 2019 16:57
Güvenlik olmalı. Heba olmasın güzelim park.

bay

20 Ağustos 2019 10:47
Çocukların eğlenmesi için yapılan oyun aletlerine koca koca insanların sıkılmadan utanmadan bindikleri gasp ettikleri bir park.. parkın köşesinde güvenlik kulübesi var kimsenin dikkatini çekmediği içinden çıkmayan görevlilerde. birde parka gelen o kadar insanın araba koyacağı yer olmaması

Emniyetli değil !

20 Ağustos 2019 09:18
Parkta tasarım ve işletmesinin, kişi ve çevrenin radyolojik bir kazadan korunmasına ilişkin tüm özelliklerinin olmasına rağmen sosyal etkinlik alanı olarak da muazzam ve güzel fakat güven verici ve emniyetli değil.Acil önlem alınmalı...!!!