Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeğeni Eskişehirspor'da

07 Aralık 2017 16:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeğeni Eskişehirspor'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeğeni İzzet Erdoğan, Eskişehirspor'da bir kez daha sportif direktör olarak göreve başladı.


Geçtiğimiz yıl Teknik Direktör Alpay Özalan ile birlikte Eskişehirspor'da göreve gelen İzzet Erdoğan, daha sonra görevi bıraktığını açıklamıştı. Dün yeniden kulübe başkan olarak seçilen Halil Ünal ise, İzzet Erdoğan'ı yeniden göreve davet etti. Teknik Direktör Yücel İldiz ile birlikte çalışacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeğeni İzzet Erdoğan, spor camiasına Gaziantepspor'da üstlendiği kaleci antrenörlüğü görevi ile başlamıştı. 45 yaşındaki Erdoğan, Antalyaspor'da yönetim danışmanı ve Eskişehirspor'da bir süre sportif direktörlük görevlerini üstlenmişti.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

07 Aralık 2017 20:19
Dakka bir gol bir. İcraata bak. Geçen sene çalıştığı, sonra ayrılmış olan yöneticiyi yeniden göreve getiriyor. Mevcut yönetici ne olacak? Yarın o da sözleşmesi feshedildiği için kulübü icraya mı verecek? Yeterince derdimiz mi yok? İlk yapılacak iş bu mu?

swisseses

13 Aralık 2017 00:41
Büyük bir sovla yeniden baskanligi ele aldiktan sonra sanki baska biri yokmus gibi Eskisehir ve Es Es ile hicbir gönül bagi olmayan birini kulübe tekrar getirip sova devam.Yazik cok yazik.Kulübün sorunlarini siyasi platformlarda cözmeye calismak hic bir sonuc getirmez.

es

08 Aralık 2017 10:20
Eses sevgisini yüreğinde hissetmeyen birisi nasıl görev alır?