ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ OLUŞTURUYORUZ

16 Ağustos 2018 16:43
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ  OLUŞTURUYORUZ

İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Av. Mehmet Ektaş, parti binasında düzenlediği basın açıklamasında Kentsel Sorunlara Çözüm Atölyesi'nde çözüm projelerini oluşturduklarını duyurdu.

Akılcı ve gerçekçi

Şehrin trafik sorunu, karayolları ve mahallelerin yaşadığı sorunları aktaran Ektaş, “Eskişehir ve Tepebaşı'nın içine düştüğü bu durumdan kayıkçı kavgası yapan AK Parti ve CHP birlikte sorumludur. Geçmiş icraatlarıyla kendini ispatlayamamış siyasi partilerden medet ummak ise akılcı ve gerçekçi bir umut olamaz” diye konuştu.

Halkımızla paylaşacağız

Çözüm projeleri oluşturduklarını söyleyen Ektaş, “İYİ Parti'de birlikte düşüneceğiz. Bu bağlamda İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı bünyesinde oluşturduğumuz Kentsel Sorunlara Çözüm Atölyesi'nde günlük hayatımızı etkileyen sorunlarımıza odaklanarak çözüm projelerimizi tek tek oluşturuyoruz. Yakın bir tarihte halkımızla paylaşacak, görüş ve önerilerinize açacağız” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

veli

17 Ağustos 2018 09:29
Hangi kadro ile çözüm üreteceksiniz ? Ehil insanlar yerine, yönetimde eş,dost,akraba,ayak oyunları ile yönetime seçildiniz.

Mehmet

16 Ağustos 2018 17:48
Eğer bu güne kadar bir siyaset geliştiremediyseniz bundan sonra ancak kendi içinizde kim hangi konumda olacak, kim ne menfaat sağlayacak onun projesini geliştirmeye çalışırsınız. Sözüm ona kendine eski ülkücü diye adlandıranların teşkilatlarda adı olmayan yada yer bulamayan ülkücülüğü özümseyememiş ,başkanı bile partiden partiye koşan bir hanımla kendine yol bulmaya çalışan bu partiden ne han olur ne hamam. acizane hakkınızda algılarım bunlar.

Özcan

17 Ağustos 2018 15:52
Sevgili Başkan ; İYİ PARTİ hiç umulmadık şekilde koskoca bir ''fos '' çıktı...Asla ve asla Eskişehir'deki belediyeliklerden A LA MAZ SI NIZ...