ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ OLUŞTURUYORUZ

16 Ağustos 2018 16:43
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ  OLUŞTURUYORUZ

İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Av. Mehmet Ektaş, parti binasında düzenlediği basın açıklamasında Kentsel Sorunlara Çözüm Atölyesi'nde çözüm projelerini oluşturduklarını duyurdu.

Akılcı ve gerçekçi

Şehrin trafik sorunu, karayolları ve mahallelerin yaşadığı sorunları aktaran Ektaş, “Eskişehir ve Tepebaşı'nın içine düştüğü bu durumdan kayıkçı kavgası yapan AK Parti ve CHP birlikte sorumludur. Geçmiş icraatlarıyla kendini ispatlayamamış siyasi partilerden medet ummak ise akılcı ve gerçekçi bir umut olamaz” diye konuştu.

Halkımızla paylaşacağız

Çözüm projeleri oluşturduklarını söyleyen Ektaş, “İYİ Parti'de birlikte düşüneceğiz. Bu bağlamda İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı bünyesinde oluşturduğumuz Kentsel Sorunlara Çözüm Atölyesi'nde günlük hayatımızı etkileyen sorunlarımıza odaklanarak çözüm projelerimizi tek tek oluşturuyoruz. Yakın bir tarihte halkımızla paylaşacak, görüş ve önerilerinize açacağız” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

veli

17 Ağustos 2018 09:29
Hangi kadro ile çözüm üreteceksiniz ? Ehil insanlar yerine, yönetimde eş,dost,akraba,ayak oyunları ile yönetime seçildiniz.

Mehmet

16 Ağustos 2018 17:48
Eğer bu güne kadar bir siyaset geliştiremediyseniz bundan sonra ancak kendi içinizde kim hangi konumda olacak, kim ne menfaat sağlayacak onun projesini geliştirmeye çalışırsınız. Sözüm ona kendine eski ülkücü diye adlandıranların teşkilatlarda adı olmayan yada yer bulamayan ülkücülüğü özümseyememiş ,başkanı bile partiden partiye koşan bir hanımla kendine yol bulmaya çalışan bu partiden ne han olur ne hamam. acizane hakkınızda algılarım bunlar.

Özcan

17 Ağustos 2018 15:52
Sevgili Başkan ; İYİ PARTİ hiç umulmadık şekilde koskoca bir ''fos '' çıktı...Asla ve asla Eskişehir'deki belediyeliklerden A LA MAZ SI NIZ...
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.