COŞKUN HOCA'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

20 Kasım 2019 17:24
COŞKUN HOCA'DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, Eskişehirspor'un zor bir süreçten geçtiğini yineledi. Dün spor yazarlarıyla bir araya gelen Demirbakan, " Bu kulüp yaşamalı. Yaşaması için sağlıklı, güven duyulan bir yönetim oluşmalı. Hatalarla bu noktalara kadar gelinmiş. Gün geriye dönüp bakma günü değil. Önümüze bakalım ve bu takımı ligde tutalım." dedi.

DEMİRBAKAN SPOR YAZARLARIYLA BULUŞTU

Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan dün Türkiye Spor Yazarları Derneği Eskişehir şubesinin öncülüğünde düzenlenen sohbet toplantısında gündemle ilgili olarak önemli mesajlar verdi. Zor bir sezonda Eskişehirspor’da göreve geldiğini ifade eden Demirbakan, " Bundan sonra yeterki huzur olsun. Sistemin adı huzurdur. Artık herkes birleşsin. Bu parti, şu parti demeyelim. Herkes Eskişehirspor etrafında birleşsin. Bu kulübe sahip çıkalım. Bu şehrin göz bebeği Eskişehirspor’dur. Son dönemlerde desteklerini esirgelemeyen Emniyet müdürümüze, Belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Mazeretlerin arkasına sığınan birisi değilim. Bundan daha zor dönemlerde görev aldım." dedi.

OYNANMAMIŞ MAÇLAR VAR

Kendisini göreve getiren eski başkanlardan Osman Taş'a teşekkür eden Demirbakan, " Bazıları başka birilerini buraya getiriyordu. Sayın Taş bizleri uygun buldu. Yeri gelmişken bizlere güvendiği için teşekkür ederim. Ortada oynanmamış maç çok fazla. Şu puanı alırız diyemeyiz. Maç maç bakıyorum. Ümitliyim. Bizim işimiz yeşil saha. Dışarıya bakamam. Muhasebeci değilim. Benim işim sahadır. Göreve gelecek olan güvenilir yönetim kurulu düzenli ödeme yaparsa, bilhassa primler konusunda Nisan ayına gelmeden ligde rahat bir konuma geliriz. Bu ligi kaldıracak ve bu ligde korkulu rüyayı atlatacak kadroya sahibiz. Yeterki moralleri yüksek tutalım." diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ahmett

21 Kasım 2019 10:15
paranın nerelere gitttiği belli olmayan bir yere yardımmı yapılır ali ismail..insan verdiği sadakanın doğru yere gitttiğinden emin olana kadar uykuları kaçıyor sen tüyü bitmemiş yetimin hakkıda olan devletin parasını eskişehirsporlu yöneticilere yedirtecen..

Ahmet Bilgi

22 Kasım 2019 11:15
her Yorumu yayınlayamazsınız büyük Erşen den korkarsınız

Hüseyin ÖZKAN

21 Kasım 2019 23:43
Futbolcular ve futboldan geçinenler, hiç bir şey üretmeyen, toplumun sırtındaki parazitlerdir. Devlet kesesinden, bunlara aktarılan her kuruş haramdır. Top oynayacaklarına; Gitsinler bir fabrikada çalışsınlar. Olmadı tarlada sebze üretsinler. O zaman topluma bir faydaları olur. Yeter artık düşün bu milletin yakasından...

Ali İsmail Korkmaz

21 Kasım 2019 09:07
Es es eskişehir in göz bebeği falan değil bunu sşlşn beyniniz den eskişehir in göz bebeği 85 lik Büyükerşen dir. Bu taraftar es esi sevseydi seçinde es esi kurtaracağına söz verenlere 1 kere olsun oy verirdi ne demişler insan sevdiği için çiğ tavuk yer.eskişehir halkı ideolojik tir bunu kanıtlamıştır boş verin Esesi yaşasın büyükerşen krallığı

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama