ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Son Güncelleme : 12 Ekim 2017 09:10
ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Eskişehir'de görev yapan servis şoförleri, son günlerde sosyal medyada ve bazı basın yayın organlarında, servis şoförleri hakkında çıkan olumsuz haberler nedeniyle basın açıklaması yaptılar.

Toplanan grup adına açıklamada bulunan Recai Kakun, “Son günlerde bazı basın ve yayın organlarında, sosyal medyada yapılan haberler ve paylaşımlar bizi derinden üzmüş ve emek vererek yaptığımız işin saygınlığını küçültücü ifadeler kullanılmıştır. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen bazı olaylar servisçilik ile alakası olmayan emek hırsızlarının karıştığı hadiseler bizi ve tüm milletimizi üzmüş, bunun dışında işini düzgün yapmaya çalışan arkadaşlarımızın da bu emek hırsızlarıyla aynı tabloda yer almasını sağlamıştır” dedi.

Kontrol mekanizması var

Eskişehir Servisçiler Odası'na ve Eskişehir Ticaret Odası'na kayıtlı olan servisçilerin tüm belgelerinin tam olduğunu belirten Kakun, “Biz kendi aramızda oluşturduğumuz kontrol mekanizması ile tüzükte ve yönetmelikte belirtilen kurallara uygun olmayan araçları kendimiz, ailelerden ve işverenden önce tespit edip, gerekli mercilere şikayet ediyoruz. Trafik Denetim Şubesi'ne de bu konuda yardımları için teşekkür ederiz” dedi.

Kendi çocuğumuz gibi

Kakun, “Velilerden istediğimiz öğrenci kardeşlerimizi bizlere emanet ederken rahat olmalarıdır. Ülkemizin geleceği olan kardeşlerimize, araçta geçen zamanda kendi çocuğumuza ve kardeşimiz gibi özen gösteriyoruz. Yapılan yayınlar ve paylaşımlar bizi ne kadar üzmüş olursa olsun, bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

şafak

12 Ekim 2017 09:34
dinç taşımacılık adamdır

gökhan

12 Ekim 2017 11:41
mercan servis oktay mercan a teşekkür ederim yaklaşık 4 senedir çocuğumu ona emanet ediyorum daha bir gün problem yaşamadım. saygılı efendi bir insan keşke tüm servis şoförleri onun gibi olsa
ERTUĞRULGAZİ'DE SORUNLARI DİNLEDİ
ERTUĞRULGAZİ'DE SORUNLARI DİNLEDİ
Vali Özdemir Çakacak, Ertuğrulgazi Mahalle Muhtarı Nurettin Köroğlu’nu ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ
BÜYÜKERŞEN’E DİYOJEN HEYKELİ
Sinop Kültür Sanat Turizm Geliştirme Derneği Başkanı Emre Yıldız, Sinop Üniversitesi öğrencileri ile Başkan Büyükerşen’i ziyaret ederek, Başkan’a ünlü filozof Diyojen’in heykelini hediye ettiler.
PTT'DE HEDİYE SÜRPRİZİ
PTT'DE HEDİYE SÜRPRİZİ
Eskişehir'de, PTT'nin 177. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Eskişehir İki Eylül Merkez PTT binasında gerçekleşen törende, 177'nci müşteriye çeşitli hediyeler verildi.
KIRSALDA ASFALT ÇALIŞMASI
KIRSALDA ASFALT ÇALIŞMASI
Büyükşehir Belediyesi, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Asfalt Emülsiyon Plentinde ürettiği emülsiyon asfalt (su bazlı asfalt) ile ilçe kırsalı mahalle yollarında asfalt sathi kaplama yapımına devam ediyor.
HAMİLE EŞİNİ BIÇAKLADI!
HAMİLE EŞİNİ BIÇAKLADI!
Eskişehir'de boşanmak istediği eşi tarafından bıçaklanan 6 haftalık hamile kadın ağır yaralandı.
SOMALİ İÇİN DUA ETTİLER
SOMALİ İÇİN DUA ETTİLER
Somali'nin başkenti Mogadişu'da 14 Ekim’de bomba yüklü kamyon ile düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybedenler için Eskişehir'de okuyan misafir öğrenciler tarafından hatim duası okundu.
'CİLTÇİLİK' CAN ÇEKİŞİYOR
'CİLTÇİLİK' CAN ÇEKİŞİYOR
Bir dönemin vazgeçilmez mesleklerinden olan 'ciltçilik'te, sektörde insan gücüne olan bağlılığın azalmasından dolayı yetiştirecek çırak dahi bulunamıyor.
BEYAZ EŞYALARINA DA KAVUŞTU
BEYAZ EŞYALARINA DA KAVUŞTU
Eskişehir’de 50 yıl sonra elektriğe kavuşan 91 yaşındaki Hesna Usu, bugünlerde getirilen beyaz eşyaların sevincini yaşıyor.
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYEDE
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYEDE
Eskişehir'de uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyon ile gözaltına alınan 1'i kadın toplam 13 kişi adliyeye sevk edildi.