ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Son Güncelleme : 12 Ekim 2017 09:10
ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Eskişehir'de görev yapan servis şoförleri, son günlerde sosyal medyada ve bazı basın yayın organlarında, servis şoförleri hakkında çıkan olumsuz haberler nedeniyle basın açıklaması yaptılar.

Toplanan grup adına açıklamada bulunan Recai Kakun, “Son günlerde bazı basın ve yayın organlarında, sosyal medyada yapılan haberler ve paylaşımlar bizi derinden üzmüş ve emek vererek yaptığımız işin saygınlığını küçültücü ifadeler kullanılmıştır. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen bazı olaylar servisçilik ile alakası olmayan emek hırsızlarının karıştığı hadiseler bizi ve tüm milletimizi üzmüş, bunun dışında işini düzgün yapmaya çalışan arkadaşlarımızın da bu emek hırsızlarıyla aynı tabloda yer almasını sağlamıştır” dedi.

Kontrol mekanizması var

Eskişehir Servisçiler Odası'na ve Eskişehir Ticaret Odası'na kayıtlı olan servisçilerin tüm belgelerinin tam olduğunu belirten Kakun, “Biz kendi aramızda oluşturduğumuz kontrol mekanizması ile tüzükte ve yönetmelikte belirtilen kurallara uygun olmayan araçları kendimiz, ailelerden ve işverenden önce tespit edip, gerekli mercilere şikayet ediyoruz. Trafik Denetim Şubesi'ne de bu konuda yardımları için teşekkür ederiz” dedi.

Kendi çocuğumuz gibi

Kakun, “Velilerden istediğimiz öğrenci kardeşlerimizi bizlere emanet ederken rahat olmalarıdır. Ülkemizin geleceği olan kardeşlerimize, araçta geçen zamanda kendi çocuğumuza ve kardeşimiz gibi özen gösteriyoruz. Yapılan yayınlar ve paylaşımlar bizi ne kadar üzmüş olursa olsun, bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

şafak

12 Ekim 2017 09:34
dinç taşımacılık adamdır

gökhan

12 Ekim 2017 11:41
mercan servis oktay mercan a teşekkür ederim yaklaşık 4 senedir çocuğumu ona emanet ediyorum daha bir gün problem yaşamadım. saygılı efendi bir insan keşke tüm servis şoförleri onun gibi olsa
ESKİ MUHTARA 25 YIL HAPİS
ESKİ MUHTARA 25 YIL HAPİS
Eskişehir'de trafik kazasının ardından tartıştığı kişiyi tabancayla öldüren sanığa 25 yıl hapis cezası verildi. 
ÇEVRE YOLUNDA AĞAÇ KATLİAMI
ÇEVRE YOLUNDA AĞAÇ KATLİAMI
Ankara yolu 8. kilometre üzerinde yapımı devam eden Şehir Hastanesi’nin bağlantı yolu yapımı bahanesiyle Karayolları tarafından onlarca ağaç kesildi.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında düzenlenen operasyonda 5 şahıs gözaltına alındı. 
KARANLIĞA IŞIK YAKTILAR
KARANLIĞA IŞIK YAKTILAR
Adalar'da toplanan kalabalık Alpu'ya yapılması planlanan termik santrali protesto etti.
SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ
SORUNLARI ÇÖZÜYORUZ
Bir dizi ziyarette bulunmak ve çeşitli programlara katılmak üzere Mihalıççık ilçesine giden Vali Özdemir Çakacak, 'Vatandaşlarla Buluşma ve Muhtarlar Toplantısı'na başkanlık etti.
OLAY YERİ EĞİTİMİ ALDILAR
OLAY YERİ EĞİTİMİ ALDILAR
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda eğitim gören 65 öğrenci, 'Acil yardım kurtarma çalışmaları' eğitimi aldı.
  SARICAKAYA'YA  BİN ZEYTİN FİDANI
SARICAKAYA'YA BİN ZEYTİN FİDANI
Eskişehir’in Akdeniz’i olarak bilinen ve iç Anadolu’da zeytin yetişen tek yer olan Sarıcakaya ilçesine bin adet zeytin fidanı daha dikildi.
ADLİYE'DE GERGİNLİK
ADLİYE'DE GERGİNLİK
OHAL sürecinde, basın açıklamasına katıldıkları gerekçesiyle , para cezası verilen öğrenciler Adliye Binası Önünde basın açıklaması yapmak isteyince ortalık karıştı.
ÖĞRENCİLERE OKUL DAYATMASI
ÖĞRENCİLERE OKUL DAYATMASI
Eğitim-İş TEOG yarine getirilen sistem ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamaya katılan Utku Çakırözer "Öğrencilere ya imamhatip ya da özel okul olarak iki seçenek sunuyor. Dayatma yapılıyor" dedi.