ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Son Güncelleme : 12 Ekim 2017 09:10
ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Eskişehir'de görev yapan servis şoförleri, son günlerde sosyal medyada ve bazı basın yayın organlarında, servis şoförleri hakkında çıkan olumsuz haberler nedeniyle basın açıklaması yaptılar.

Toplanan grup adına açıklamada bulunan Recai Kakun, “Son günlerde bazı basın ve yayın organlarında, sosyal medyada yapılan haberler ve paylaşımlar bizi derinden üzmüş ve emek vererek yaptığımız işin saygınlığını küçültücü ifadeler kullanılmıştır. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen bazı olaylar servisçilik ile alakası olmayan emek hırsızlarının karıştığı hadiseler bizi ve tüm milletimizi üzmüş, bunun dışında işini düzgün yapmaya çalışan arkadaşlarımızın da bu emek hırsızlarıyla aynı tabloda yer almasını sağlamıştır” dedi.

Kontrol mekanizması var

Eskişehir Servisçiler Odası'na ve Eskişehir Ticaret Odası'na kayıtlı olan servisçilerin tüm belgelerinin tam olduğunu belirten Kakun, “Biz kendi aramızda oluşturduğumuz kontrol mekanizması ile tüzükte ve yönetmelikte belirtilen kurallara uygun olmayan araçları kendimiz, ailelerden ve işverenden önce tespit edip, gerekli mercilere şikayet ediyoruz. Trafik Denetim Şubesi'ne de bu konuda yardımları için teşekkür ederiz” dedi.

Kendi çocuğumuz gibi

Kakun, “Velilerden istediğimiz öğrenci kardeşlerimizi bizlere emanet ederken rahat olmalarıdır. Ülkemizin geleceği olan kardeşlerimize, araçta geçen zamanda kendi çocuğumuza ve kardeşimiz gibi özen gösteriyoruz. Yapılan yayınlar ve paylaşımlar bizi ne kadar üzmüş olursa olsun, bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

şafak

12 Ekim 2017 09:34
dinç taşımacılık adamdır

gökhan

12 Ekim 2017 11:41
mercan servis oktay mercan a teşekkür ederim yaklaşık 4 senedir çocuğumu ona emanet ediyorum daha bir gün problem yaşamadım. saygılı efendi bir insan keşke tüm servis şoförleri onun gibi olsa
BÜYÜKERŞEN TÜRKİYE'DE ÖRNEK İSİM
BÜYÜKERŞEN TÜRKİYE'DE ÖRNEK İSİM
Trakya Belediyeler Birliği’ne üye Trakya’da hizmet veren 11 belediyenin başkan ve yetkililerinden oluşan heyet Eskişehir’de hayata geçirilen başarılı şehircilik projelerini yerinde inceledi.
AÇIK KAPI PROJESİ'Nİ BAKAN BAŞLATTI
AÇIK KAPI PROJESİ'Nİ BAKAN BAŞLATTI
 Eskişehir’de ‘Açık Kapı’ projesinin açılışında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “İçişleri Bakanlığımızın kendi personeli ile 117 yerli yazılım gerçekleştirdi” dedi. 
GEZİ YOLCULUĞU FACİAYLA BİTTİ
GEZİ YOLCULUĞU FACİAYLA BİTTİ
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 11 kişi hayatını kaybederken, 44 kişi de yaralandı. 
VALİ ÇAKACAK  KARNE DAĞITTI
VALİ ÇAKACAK KARNE DAĞITTI
Vali Özdemir Çakacak, Yunusemre İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek eğitim ve öğretimin birinci dönemini tamamlayan öğrencilere karneleri dağıttı. Öğrencilerin karne sevincine ortak olan Çakacak, "Yarı yıl tatilinde bol bol kitap okuyun. Hedefleriniz ve hayalleriniz büyük olsun" dedi.
TERMİK SANTRAL İSTEMİYORUZ
TERMİK SANTRAL İSTEMİYORUZ
Tepebaşı Belediyesi termik santral konusunda bakanlığa iletmek üzere bölgede yaşayan vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi.
BAKAN SOYLU ESKİŞEHİR'DE
BAKAN SOYLU ESKİŞEHİR'DE
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk milletinin, dünyadaki fitnenin, zulmün ve dünyaya kaosu getirmek isteyenlerin önündeki son engel kapısı olduğunu belirterek "Dünyada bir karanlık zihniyet bu kapıyı zorlamaktadır ve bu kapı kırılırsa, zulmün önündeki son engel de kalkmış olacaktır" dedi.
BAŞKAN KURT'TAN KAZI TEPKİSİ
BAŞKAN KURT'TAN KAZI TEPKİSİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, belediyeden izin alınarak ve belediyeye bilgi verilerek yapılan kazıların Odunpazarı Belediyesi ekipleri tarafından takip edilebildiği belirterek, “Habersiz kazılar bizi de zorda bırakıyor” dedi.
TERMİK SANTRAL TEHLİKE SAÇACAK
TERMİK SANTRAL TEHLİKE SAÇACAK
CHP'li vekiller mecliste Termik santraller konusunu gündeme getirdiler. Eskişehir Tepebaşı'nda Alpu Ovası'na yapılmak istenen termik santral hakkında konuşan Eskişehir milletvekili Gaye Usluer ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal Termik Santral projelerinin tehlikelerine vurgu yaptılar.
KIRSALDA KAR MESAİSİ
KIRSALDA KAR MESAİSİ
Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçelerin yüksek kesimlerinde etkisini gösteren kar yağışı sonrası karla mücadele çalışmalarına başladı.