ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Son Güncelleme : 12 Ekim 2017 09:10
ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Eskişehir'de görev yapan servis şoförleri, son günlerde sosyal medyada ve bazı basın yayın organlarında, servis şoförleri hakkında çıkan olumsuz haberler nedeniyle basın açıklaması yaptılar.

Toplanan grup adına açıklamada bulunan Recai Kakun, “Son günlerde bazı basın ve yayın organlarında, sosyal medyada yapılan haberler ve paylaşımlar bizi derinden üzmüş ve emek vererek yaptığımız işin saygınlığını küçültücü ifadeler kullanılmıştır. Ülkemizin çeşitli bölgelerinde meydana gelen bazı olaylar servisçilik ile alakası olmayan emek hırsızlarının karıştığı hadiseler bizi ve tüm milletimizi üzmüş, bunun dışında işini düzgün yapmaya çalışan arkadaşlarımızın da bu emek hırsızlarıyla aynı tabloda yer almasını sağlamıştır” dedi.

Kontrol mekanizması var

Eskişehir Servisçiler Odası'na ve Eskişehir Ticaret Odası'na kayıtlı olan servisçilerin tüm belgelerinin tam olduğunu belirten Kakun, “Biz kendi aramızda oluşturduğumuz kontrol mekanizması ile tüzükte ve yönetmelikte belirtilen kurallara uygun olmayan araçları kendimiz, ailelerden ve işverenden önce tespit edip, gerekli mercilere şikayet ediyoruz. Trafik Denetim Şubesi'ne de bu konuda yardımları için teşekkür ederiz” dedi.

Kendi çocuğumuz gibi

Kakun, “Velilerden istediğimiz öğrenci kardeşlerimizi bizlere emanet ederken rahat olmalarıdır. Ülkemizin geleceği olan kardeşlerimize, araçta geçen zamanda kendi çocuğumuza ve kardeşimiz gibi özen gösteriyoruz. Yapılan yayınlar ve paylaşımlar bizi ne kadar üzmüş olursa olsun, bugüne kadar yaptığımız gibi bundan sonra da işimizi en iyi ve en doğru şekilde yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

şafak

12 Ekim 2017 09:34
dinç taşımacılık adamdır

gökhan

12 Ekim 2017 11:41
mercan servis oktay mercan a teşekkür ederim yaklaşık 4 senedir çocuğumu ona emanet ediyorum daha bir gün problem yaşamadım. saygılı efendi bir insan keşke tüm servis şoförleri onun gibi olsa
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Son olarak Afrin Harekatı'na katılan ve Eskişehir'e dönen Uzman Çavuş Murat Kızıldağ, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde, Yavuz Sultan Selim döneminde Bali Bey'in oğlu Kasım Bey tarafından Anadolu'da yaşayan Türkmen şeyhlerinden Şeyh Sücaeddin Veli için 16. yüzyılın başında yaptırılan, 2015'te Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından restore ettirilen türbe, yılda ortalama 70 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
Eskişehir’de sokağa bırakılan “Şanslı” isimli kedi, yaşadığı kaza sonucu ön patilerini kaybetti.
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
Eskişehir'de alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada binin üzerinde araç sürücüsünü denetledi.
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.

EN SON HABERLER