ÇINAR'A TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

27 Şubat 2017 17:53
ÇINAR'A TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Hakem Serkan Çınar, Ümraniye maçının ilk yarısında Meye'ye ceza alanı içinde yapılan müdahaleyi görmeyip Es Es'in mutlak bir penaltısını vermeyerek büyük tepki aldı. Yorumcular ve spor yazarları Serkan Çınar'ın maçta vasat bir yönetim gösterdiğini ifade ederlerken Eskişehirsporlu taraftarlar ise tepkilerini sosyal medya üzerinden yapmaya devam ediyorlar.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

EsEs

27 Şubat 2017 20:31
Hakem görmek istemedi mi.görmedi mi..Meye her pozisyonda yere düştüğü için inandırı gelmiyor hakemlere olan da EsEs'e oluyor.

Ss

27 Şubat 2017 20:29
Tanju muradına erdi.

neKati

28 Şubat 2017 00:15
nasıl vasat yönetim? vasat değil VASAL yönetim örneği. CIA neden FIFA ve UEFA ya operasyon yaptı, yönetim değişti ama hakemlerin hiçbirisi değişmedi, dikkatinizi çekmiyor mu? Operasyonda global bahis değişmeyeni hakemler neden dokunulmazlık koruma şemsiyesi içinde? trtspor özellikle ve sadece ESES maçı analizinde "hakem" konusunu dile getirdi. maç öncesi bilgileri verdiler süperligde 11, TFFligde 3 maç yönetmiş hakem neden ESES maçına özellikle atanıyor? c.çakır örneğinden canı yanan ESES olayı anladı; TETİKÇİ...

ali baba

28 Şubat 2017 09:36
penaltı penaltıda meye her seferinde kendini atınca yalancı çoban gibi kimse inanmıyor.hakem eses in tehlikeye dönüşecek ataklarına düdük çaldı.daha çok düdük çalarlar alpaya kızanla bide aynaya baksınlar izmir marşını söylerken.esese gönül veren evetcide var hayırcıda bu işe kimsenin siyaset karıştırmaya hakkı yok.siyaset yapacak gitsin gönlündeki partiye üye olsun.trübünede kulübeyede siyaset sokmayın kardeşim.

paris

27 Şubat 2017 17:36
gol atmak bu kadar mi zor be kardesim komyoncu pancarci takimin anasini bellediler adam gibi cek git be kardesim yakismiyorsun yazik o taraftara guzelim insanlara bitirdiniz be takimi insanda birazcik ar olmasi gerek beklemene gerek yok halil bey onunde iki deplasman macin var kafaya oynayan ekiplerle 6 arti 6 12 puanlik maclar bu takim bu ekip bu yonetimle bir puan bile cikaramazsiniz iki haftanin sonunda rezil olmadan cekin gidin hepiniz ister uyari isterse tehdit nasil isinize geliyorsa oyle algilayin karacan veya eti gelsin takim sirketlessin gidisat pek guzel degil
 ESKİŞEHİR'İ  ALACAĞIZ
ESKİŞEHİR'İ ALACAĞIZ
Yerel seçimlerde yeni belediyeler kazanmak isteyen CHP'de hareketlilik başladı. Eskişehir'in kaybedileceği iddiası hakkında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun "Eskişehir'i kesin alacağız" dedi.
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
YENİBAĞLAR'DA KANLI KAVGA
Eskişehir’de aralarında husumet olduğu iddia edilen iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi yaralandı. 
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.