ÇİLEM CADDESİ MODERNLEŞTİ

27 Ağustos 2018 17:49
ÇİLEM CADDESİ MODERNLEŞTİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ile Park Bahçeler Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler çalışmalarına devam ediyor.

Kent genelindeki kendi sorumluluğunda bulunan caddelerde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdüren ekipler, Çilem Caddesi’nde sürücülerin rahat ve güvenli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla asfalt bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Yaya güvenliği amacıyla tretuvar çalışmalarını da gerçekleştiren ekipler, Park Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleriyle işbirliği içinde Çilem Caddesi güzergâhında bulunan köprü altında yenileme çalışmaları yaptıktan sonra yol üzerindeki refüjü onararak caddeyi daha modern bir görünüme kavuşturdular.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Şebnem

28 Ağustos 2018 08:42
Bu yazınızı yazmadan önce bir gelip baksaydınız caddeye modernleşti demekle olmuyor bazı şeyler!! kaldırıma ne bebek arabası ne engelli arabası sığıyor??? Maksat gösterişse eğer görüntüde bozuk! Bu mu modernlik ?

vatandas

28 Ağustos 2018 10:25
yllarca halki magdur et. sonra bir asfalt yama calismasi yap modern olsun mahalle, cadde. birinin gazeticiligin halki aptal yerine koyarak , birilerinin reklamini yapnak olmadigini ogrenmesi gerek. birilerinin sadece asfalt dokme ile goz boyayarak modernlik edinilmeyecegini bilmesi gerek. modernligin tarifi sozluklerde mevcut.

mert

28 Ağustos 2018 07:51
demek ki yakında seçim var. asfaltlar değiştiğine göre yerel yönetimde değişecek.

Arya

27 Ağustos 2018 19:02
Vay be yıllardır yapılmayan şeyler bir bir yapılmaya başlandı seçim var galiba

Ahmet

28 Ağustos 2018 13:01
Bu caddeden Osmangazi'ye doğru devam edin. Basma köprüsünü geçin bir cadde çıkacak karşınıza. BASIN ŞEHİTLERİ CADDESİ. Lütfen o caddeyi de ASFALTLAYIN. Arabayla slolom yapmaktan BIKTIK BIKTIK!