ÇİLEM CADDESİ MODERNLEŞTİ

27 Ağustos 2018 17:49
ÇİLEM CADDESİ MODERNLEŞTİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ile Park Bahçeler Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler çalışmalarına devam ediyor.

Kent genelindeki kendi sorumluluğunda bulunan caddelerde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdüren ekipler, Çilem Caddesi’nde sürücülerin rahat ve güvenli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla asfalt bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Yaya güvenliği amacıyla tretuvar çalışmalarını da gerçekleştiren ekipler, Park Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleriyle işbirliği içinde Çilem Caddesi güzergâhında bulunan köprü altında yenileme çalışmaları yaptıktan sonra yol üzerindeki refüjü onararak caddeyi daha modern bir görünüme kavuşturdular.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Şebnem

28 Ağustos 2018 08:42
Bu yazınızı yazmadan önce bir gelip baksaydınız caddeye modernleşti demekle olmuyor bazı şeyler!! kaldırıma ne bebek arabası ne engelli arabası sığıyor??? Maksat gösterişse eğer görüntüde bozuk! Bu mu modernlik ?

vatandas

28 Ağustos 2018 10:25
yllarca halki magdur et. sonra bir asfalt yama calismasi yap modern olsun mahalle, cadde. birinin gazeticiligin halki aptal yerine koyarak , birilerinin reklamini yapnak olmadigini ogrenmesi gerek. birilerinin sadece asfalt dokme ile goz boyayarak modernlik edinilmeyecegini bilmesi gerek. modernligin tarifi sozluklerde mevcut.

mert

28 Ağustos 2018 07:51
demek ki yakında seçim var. asfaltlar değiştiğine göre yerel yönetimde değişecek.

Arya

27 Ağustos 2018 19:02
Vay be yıllardır yapılmayan şeyler bir bir yapılmaya başlandı seçim var galiba

Ahmet

28 Ağustos 2018 13:01
Bu caddeden Osmangazi'ye doğru devam edin. Basma köprüsünü geçin bir cadde çıkacak karşınıza. BASIN ŞEHİTLERİ CADDESİ. Lütfen o caddeyi de ASFALTLAYIN. Arabayla slolom yapmaktan BIKTIK BIKTIK!
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor. 
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi.