ÇİLEM CADDESİ MODERNLEŞTİ

27 Ağustos 2018 17:49
ÇİLEM CADDESİ MODERNLEŞTİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ile Park Bahçeler Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler çalışmalarına devam ediyor.

Kent genelindeki kendi sorumluluğunda bulunan caddelerde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını hız kesmeden sürdüren ekipler, Çilem Caddesi’nde sürücülerin rahat ve güvenli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla asfalt bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Yaya güvenliği amacıyla tretuvar çalışmalarını da gerçekleştiren ekipler, Park Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleriyle işbirliği içinde Çilem Caddesi güzergâhında bulunan köprü altında yenileme çalışmaları yaptıktan sonra yol üzerindeki refüjü onararak caddeyi daha modern bir görünüme kavuşturdular.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Şebnem

28 Ağustos 2018 08:42
Bu yazınızı yazmadan önce bir gelip baksaydınız caddeye modernleşti demekle olmuyor bazı şeyler!! kaldırıma ne bebek arabası ne engelli arabası sığıyor??? Maksat gösterişse eğer görüntüde bozuk! Bu mu modernlik ?

vatandas

28 Ağustos 2018 10:25
yllarca halki magdur et. sonra bir asfalt yama calismasi yap modern olsun mahalle, cadde. birinin gazeticiligin halki aptal yerine koyarak , birilerinin reklamini yapnak olmadigini ogrenmesi gerek. birilerinin sadece asfalt dokme ile goz boyayarak modernlik edinilmeyecegini bilmesi gerek. modernligin tarifi sozluklerde mevcut.

mert

28 Ağustos 2018 07:51
demek ki yakında seçim var. asfaltlar değiştiğine göre yerel yönetimde değişecek.

Arya

27 Ağustos 2018 19:02
Vay be yıllardır yapılmayan şeyler bir bir yapılmaya başlandı seçim var galiba

Ahmet

28 Ağustos 2018 13:01
Bu caddeden Osmangazi'ye doğru devam edin. Basma köprüsünü geçin bir cadde çıkacak karşınıza. BASIN ŞEHİTLERİ CADDESİ. Lütfen o caddeyi de ASFALTLAYIN. Arabayla slolom yapmaktan BIKTIK BIKTIK!
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
15 Eylül Dünya Temizlik Günü dolayısıyla Abacı Grup çalışanları şehir genelinde çevre temizliği yaptı.