ÇİFTÇİLERDEN TEŞEKKÜR

08 Ağustos 2018 16:30
ÇİFTÇİLERDEN TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi, Sarıcakaya ve Mihalgazi’de dağıttığı 263 bin domates fidesi ile çiftçilerin yüzünü güldürdü. Projeden faydalanan Mihalgazili çiftçiler Büyükerşen’e desteğinden dolayı teşekkür ettiler.

Fide dağıtılmıştı

Büyükşehir Belediyesi tarımda yabancı ülkelere bağımlılığın giderek arttığı ve çiftçinin ürettiğinden para kazanamaz hale geldiği bu dönemde imkânları dâhilinde tarımsal üretime destek oluyor. Mayıslar Mahallesi çevresinde dut fidanı ile başlayan ve Sarıcakaya ile Mihalgazi çevresinde domates fidesi ile devam eden tarımsal kalkınmaya destek projeleri, vatandaşlar tarafından da takdirle karşılanıyor. Son olarak Mihalgazi’de Büyükşehir Belediyesi’nin dağıttığı domates fidelerinden faydalanan çiftçiler Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ettiler.

Destek devam edecek

Ziyaretlerinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Büyükerşen, imkanlar dahilinde kırsal kalkınmaya destek olmaya devam edeceklerini belirtti. Büyükerşen “Siz çiftçilerimizin zor günler yaşadığını biliyoruz. Her alanda dışarıya bağımlı hale gelen ülkemizin tekrar kendi kendine yetebilen ülkelerden biri olabilmesi ancak ve ancak sizlerin tekrar üretime katkı sunmanız ile olacaktır. Bu yüzden Büyükşehir Belediyesi olarak bu gibi projeler üzerinde çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

zafer sen

09 Ağustos 2018 09:46
Hocam gençlerle tokalaşırken :))))

Musti

09 Ağustos 2018 14:22
Bence artık kendine domates bahçesi yapıp siyasetten çekilmesin.

Onur

08 Ağustos 2018 21:32
"""Baskanim fideler icin tesekür ederiz bizim cocukda falanca kuruma basvurdu bi yardimci olsaniz""" ama oylar akepeye devam.

VATANDAŞ

09 Ağustos 2018 11:09
FİDE DAĞITMAK BÜYÜK İŞ BAŞARMIŞ. FEVZİÇAKMAK MAHALLESİN VERDİĞİ SÖZLERİ YAERİNE GETİRSEDE BİZDE TEŞEKKÜR ETSEK