CHP'NİN ÇELENGİ NE OLDU?

Son Güncelleme : 03 Eylül 2018 08:09
CHP'NİN ÇELENGİ NE OLDU?

Eskişehir CHP İl Başkanı ve beraberinde Vilayet Meydanın'da toplanan partililer çelenk sorunu yaşadı.

Basın açıklaması

2 Eylül 1922 Eskişehir Kurtuluşu'nun 96. yıl dönümü nedeniyle Vilayet Meydanı'nda Atatürk Anıtı'na çelenk koymak için toplanan CHP'liler çelenklerini bulamadı. Aralarında çelenkin nerede olduğunu bilmediklerini konuşan İl Başkanı Rabia Akman ve CHP'liler anıta çelenk koyamadı. Çelenk olmadığı öncelikli olarak basın açıklamasına başladılar. 

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

03 Eylül 2018 01:15
Rabia hanim eses 15 milyon buldu dediniz nerede para göremedik

Talat

02 Eylül 2018 21:01
Il başkanı Rabia Akman kendini unutmamış ya chp liler ona dua etsinler

veli

03 Eylül 2018 09:47
:))) komedi mi bu ya? yoksa dış güçler mi?

zafer

03 Eylül 2018 08:57
"vayyy çelenklerine sahip çıkamıyorlar" derler belediyelerin hepsi gitti koltuk sevdalılarını kimse savunmuyor ama kimse de kral çıplak diyemiyor

arda

03 Eylül 2018 08:14
olaya bak ya :)

mehmet

02 Eylül 2018 22:11
Yazsan kızarlar. Bir çelenklerine sahip çıkamamışlar. İlaç için bir tane 30 yaşından genç törenlere katılsın. CHP'nin genci yok. Yeni nesil CHP li olmuyor. Koltuk sevdalılarını görüyor.

serap gür

02 Eylül 2018 21:56
bukadar önemsiyorlar işte.....kimin umrunda....maksatları hava civa....hdp ile kol kola olan bir partiden ne bekleyebilirsin ki....???

mustafa

03 Eylül 2018 10:49
Çelenk koyma törenine çelenk olmadan gelmenin suçlusu kesin AKP dir. :)) Fotoğraf sanki emekliler derneğinin ziyaretinden alınmış gibi, törene katılım için en az 60 yaşında olma zorunluluğu var galiba :))

Eses fanantik

03 Eylül 2018 00:04
Akillari bi karis havada turkiyeyi bunlara teslim edecekler bide daha eskisehirin yolunu bulamaz saskinlar volkan doganla yeni bir donem baslayip eskisehir ucacak allahin izniyle
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.