CHP'DE ADAY TANITIMI ERTELENDİ

11 Ocak 2019 13:10
CHP'DE ADAY TANITIMI ERTELENDİ

CHP'nin 13 Ocak Pazar günü yapacağı aday tanıtım toplantısı ertelendi.

Partiden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “31 Mart seçimlerinde partimiz adaylarını kamuoyuna tanıtmak amacıyla 13 Ocak 2019 Pazar günü gerçekleştirmeyi planladığımız Aday Tanıtım Toplantımızın seçimde ortak hareket edeceğimiz İYİ Parti adayları ile birlikte ortak yapılması kararlaştırılmıştır. Bu sebepten dolayı toplantımız ileri bir tarihe alınmıştır. Aday Tanıtım Toplantımızın tarihi ile ilgili bilgilendirme tarafınıza daha sonra yapılacaktır” ifadeleri kullanıldı.


Yorumlar (10) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eses

11 Ocak 2019 14:53
Otelde olunca çok tepki çekti. O yüzden topu yaca attık diyemiyorsunuz.

Hahahaha

11 Ocak 2019 13:19
Gerçekten size gülüyorum becerip adayları dahi açıklayamadınız mart ayında mi açıklanacak adaylar daha adayları açıklamayı beceremediniz millet sizden nasıl medet umsun yaaa

izzet

11 Ocak 2019 20:11
Kazum kurt'a gule güle denilecek.

***** ANEMON OTEL

11 Ocak 2019 14:49
ANEMON OTEL sizi yoksa kesmedimi , ****** HİLTON OTEL de ağırlayın birbirinizi . ( hani ülke battı gidiyordu )

Ahmet yildiz

12 Ocak 2019 09:58
CHP BU. bakarsin SEÇiME GIRMEZ DAHA önce yapti CHP girmedi DSP GIRDI

ARICI

11 Ocak 2019 22:20
Bu tepkileri alacağınızı hesaplayamadınızmı.Yarın seçimi kaybedince seçmene kabahat bulup, belediyeleri vermemek için merdivenlere yatarsınız.KOLTUK SALLANIYOR.

berat gülbent

11 Ocak 2019 14:24
ahmet ataç içeri , kazım kurt dışarı..

ortalık karıştı düzen bozuldu .

11 Ocak 2019 15:06
odunpazarın da ortalık karışık ,, burada chp - iyi parti birbirini bitirir . siz şimdiden hazırlanın seçim gecesi itirazlara ..

ozkan

12 Ocak 2019 08:05
gel kazim kurttan vazgec. erman golet i aday goster . baska turlu volkan dogan i gecemezsiniz

İsmet

12 Ocak 2019 13:03
seçim kuruluna itiraz dilekçelerini hazırlayınız .seçimi kaybedince bahaneniz çok olacak
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
GENÇLER GELECEĞİMİZİN TEMİNATI
Vali Özdemir Çakacak, TBMM ve Millî Eğitim Bakanlığı 16. Dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanı Anıl İhsan Uslu ve çalışma grubu arkadaşlarını makamında kabul etti.
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
ODUNPAZARI'NDAN KAR MESAİSİ
Önceki gün yoğunlaşan kar yağışına etkili ve yerinde müdahale etmek isteyen Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personel ve araçlarını seferber ederek karla mücadele ekibi oluşturdu.
MEMURLAR BORDRO YAKTI
MEMURLAR BORDRO YAKTI
Enflasyon rakamlarının gerçeği yansıtmadığını savunan memurlar dün bordro yaktı. Memurlar “Maaşlarımıza yapılan zamlar cebimize girmeden eriyecek” diyerek tepkilerini dile getirdiler.
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
ESKİŞEHİR-BURSA YOLUNDA O ANLAR
Eskişehir'de yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar yollarda kaldı. Karayolu üzerinde mahsur kalan İbrahim Ölçer isimli sürücü ise, yol durumunu anlattığı görüntüyü sosyal medyada paylaştı. 
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
O YOL ULAŞIMA KAPANDI
Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Eskişehir-Bozüyük karayolunun Bozüyük istikameti ulaşıma kapandı.