CHP SEÇİME HAZIR

21 Nisan 2018 12:25
CHP SEÇİME HAZIR

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar, İlçe başkanları ve seçim koordinasyon kurulu ile seçim öncesi değerlendirme toplantısı yaptı.

Korkunun göstergesi

Seçimlere dönük planlama çalışmalarının başlatıldığı toplantı sonrası konuşan Sinan Özkar “14 ilçe başkanımız ve seçim koordinasyon kurulumuzla değerlendirme toplantısı yaptık. 2 buçuk yıldır sahayı hiç boş bırakmadık, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürdük. Bu yüzden hiçbir eksiğimiz yok. OHAL’de ülkeyi seçime götüren bir zihniyetle karşı karşıyayız. Ekonominin çökme haline gelmesiyle telaşla seçim kararı aldılar. Bu seçim kararı korktuklarının ve artık ülkeyi yönetemediklerinin göstergesidir” dedi.

Umut aşılayacağız

Özkar sözlerini şöyle sürdürdü: “16 yıldır hükümet sanayi yatırımına ağırlık vermedi. Bu yüzden üretim azaldı, ihracat azaldı, işsizlik arttı. Bu tabloyla kriz kapıya dayandı. Bu ülkeye demokrasiyi, insan haklarını, ekonomik bağımsızlığı, refahı, özgürlüğü CHP getirecektir. Buna olan inancımızla tüm partili arkadaşlarımla kol kola çalışacak, kapı kapı anlatacağız. Önümüzdeki 2 aylık süreçte tüm partili arkadaşlarımla, yurttaşlarımıza inancı ve umudu aşılayacağız.”

Yorumlar (14) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

chp nin yatırımı

21 Nisan 2018 15:38
16 yıldır hükümet sanayi yatırımı yapmıyormuş .. 20 senedir chp li büyükerşen heykele yatırım yaptı da ne oldu .

window

21 Nisan 2018 12:56
PARTİ KARIŞTI , BAŞKAN ADAYLARI BİLE BELLİ DEĞİL , KÜÇÜK ENİŞTE TAYYİPTEN KORKUYOR . KURU SIKI ATIYORLAR . PALAVRA SIKIYORLAR .. ( EN İYİ ADAY çiftlik bank ın sioso dombili olur )....

Rıdvan

21 Nisan 2018 15:29
12 dış ilçeye hangi vaatte bulunacaksınız. Kapanan beldelerimi açacaksınız. Köylere fabrika mı kuracaksınız. Köylere lise mi açacaksınız. Halk son 15-20 yılda Türkiye'de ve eskişehirde nelerin değiştiğini görüyor Bir zamanlar kredi ile ev almak hayal bile değildi faizler aylık %5 belki daha fazla idi şimdilerde %1 civarında %1 in altına düştüğü dönemlerde oldu. Eskişehir halkı bunun çok iyi farkında

ATATÜRKÇÜYÜM...

21 Nisan 2018 12:43
İnsanların ideolojilerini en iyi siz kullanıyosunuz,oy zamanı belli inancı olan köylerden çıkmıyosunuz,iş bittimi dönüp o insanların yüzüne bakmıyosunuz,sırf bunun için size oy atmayacağız,ideoloji kenarda kalsın.Saygılarımızla

mustafa

21 Nisan 2018 13:36
Nasıl seçime hazırlar acaba? Daha adayları belli değil. :)))

RTE..

22 Nisan 2018 10:15
.. ALLAH AYAKLARINI DOLANDIRIYOR ,, BİR BİRİNİ VURACAKLAR ..

ortakpayda

21 Nisan 2018 17:23
eskısehırde suan 3 mılletvekılınız var secım de ıse 1 tanesını ancak alabılırsınız.sızı buyuk bır zevkle ızlıyoruz.

BONOMO

21 Nisan 2018 15:55
ERDOĞAN İYİ YAKALADI BUNLARI BURUNLARINDAN NE İLERİYE NE GERİYE . KAÇMAK YOK . BROWWO REİS .

mehmet

21 Nisan 2018 12:31
Sonunda CHP'den delikanlı birisi çıkıp aday oldu. Kılıçdaroğlu'na kalsa bu iş olmaz.

Ufuk

21 Nisan 2018 13:09
Seçime hazir mi nasıl hazır aday bolluğu ile mi.başbakanlığı hayal eden genel başkanı ile mi. Olmaz işiniz sizin hep olduğu gibi yine kaybedeceksinuz.

şampiyon kim

21 Nisan 2018 16:58
80 yıl peşinden koşup ön safında yeraldığımız parti,lazım olunca çalacak kapı dahi yerinde yoktu,öylemi öyle,ideolojimizi inancımızı kullandınız,benim ve benim gibi düşünen şahıslar sayesinde vekil sayınız 2'ye düşecek,seçim akşamı içeceğimi alıp zevkle sizi izleyeceğim sevgili CHP

usta

22 Nisan 2018 00:12
Seçime hazır demek, hiç bir toplantı görmedik aradan M.Vekili olmak için çıkar oyunları bu partiyi geriletir......

Ali

22 Nisan 2018 00:07
Açıklayın biz HDP ile beraber çalışacağız deyin bu ülkeyi çok iyi yönetirsiniz seçmene. Teröristleri ayrım yapmadan ziyaret edeceğiz deyin ülkemizi dış ülkelere şikayet edeceğiz deyin hava alaarina köprüler kanal istanbul askeri yatirmlarasilahsiz insansız araçların yapılmasına karşıyız deyin.daha çok. Şeyler var

okur

21 Nisan 2018 14:41
Hadi Atamın partisi, al şu iktidarı da gülsün artık yüzler, ülke nasıl yönetilirmiş görsün artık kör gözler..
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜK BAŞARI
Eskişehir Şehit Murat Tuzsuz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okulda tasarımını yaptıkları İnsansız Hava Aracı (İHA) ile Uluslararası Robot Yarışmasında dünya ikincisi olarak büyük bir başarı örneği gösterdiler.
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
SANAYİ HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Nadir Küpeli'yi ziyaret etti.
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
ŞEHİTLERİN HATIRALARINI YAŞATTILAR
Eskişehir Ülkü Ocakları, Eskişehirli şehitlerin hatıralarını 'Cennet Taburu' sergisinde yaşattı. Taşbaşında gerçekleştirdikleri fotoğraf sergisine çok sayıda vatandaş katıldı. Şehitlerin fotoğraflarını sergide gören vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
RAMAZAN BEREKETİ PAYLAŞILDI
Odunpazarı Belediyesi, Ramazan Ayı’nın ilk gününden itibaren her akşam iftar yemeği düzenliyor.
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
ÇANKAYA'DA YOLLAR ASFALTLANDI
Odunpazarı Belediyesi sorunsuz bir üst yapı parolasıyla çalışmalarına devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında Çankaya Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.
19 MAYIS COŞKUSU
19 MAYIS COŞKUSU
Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği Gençlik Festivali kapsamında 15 bin kişilik dev bir kadro ile geçit töreni düzenledi.
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
AKVARYUMDA BAYRAM SEVİNCİ
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eti Sualtı Dünyası’nda dalgıçlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle akvaryumda Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtılar. Ziyaretçiler ellerinde bayraklar ve İzmir Marşı söyleyerek, coşkuyla dalgıçların gösterisini izlediler.
İFTAR SEVİNCİNİ PAYLAŞTILAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
AYNI SOFRADA BULUŞTULAR
Seyitgazi Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen iftar buluşmalarının 5'incisi Sarayören ve Taşlık Mahallelerinde başladı.