CHP SEÇİME HAZIR

21 Nisan 2018 12:25
CHP SEÇİME HAZIR

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar, İlçe başkanları ve seçim koordinasyon kurulu ile seçim öncesi değerlendirme toplantısı yaptı.

Korkunun göstergesi

Seçimlere dönük planlama çalışmalarının başlatıldığı toplantı sonrası konuşan Sinan Özkar “14 ilçe başkanımız ve seçim koordinasyon kurulumuzla değerlendirme toplantısı yaptık. 2 buçuk yıldır sahayı hiç boş bırakmadık, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürdük. Bu yüzden hiçbir eksiğimiz yok. OHAL’de ülkeyi seçime götüren bir zihniyetle karşı karşıyayız. Ekonominin çökme haline gelmesiyle telaşla seçim kararı aldılar. Bu seçim kararı korktuklarının ve artık ülkeyi yönetemediklerinin göstergesidir” dedi.

Umut aşılayacağız

Özkar sözlerini şöyle sürdürdü: “16 yıldır hükümet sanayi yatırımına ağırlık vermedi. Bu yüzden üretim azaldı, ihracat azaldı, işsizlik arttı. Bu tabloyla kriz kapıya dayandı. Bu ülkeye demokrasiyi, insan haklarını, ekonomik bağımsızlığı, refahı, özgürlüğü CHP getirecektir. Buna olan inancımızla tüm partili arkadaşlarımla kol kola çalışacak, kapı kapı anlatacağız. Önümüzdeki 2 aylık süreçte tüm partili arkadaşlarımla, yurttaşlarımıza inancı ve umudu aşılayacağız.”

Yorumlar (14) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

chp nin yatırımı

21 Nisan 2018 15:38
16 yıldır hükümet sanayi yatırımı yapmıyormuş .. 20 senedir chp li büyükerşen heykele yatırım yaptı da ne oldu .

window

21 Nisan 2018 12:56
PARTİ KARIŞTI , BAŞKAN ADAYLARI BİLE BELLİ DEĞİL , KÜÇÜK ENİŞTE TAYYİPTEN KORKUYOR . KURU SIKI ATIYORLAR . PALAVRA SIKIYORLAR .. ( EN İYİ ADAY çiftlik bank ın sioso dombili olur )....

Rıdvan

21 Nisan 2018 15:29
12 dış ilçeye hangi vaatte bulunacaksınız. Kapanan beldelerimi açacaksınız. Köylere fabrika mı kuracaksınız. Köylere lise mi açacaksınız. Halk son 15-20 yılda Türkiye'de ve eskişehirde nelerin değiştiğini görüyor Bir zamanlar kredi ile ev almak hayal bile değildi faizler aylık %5 belki daha fazla idi şimdilerde %1 civarında %1 in altına düştüğü dönemlerde oldu. Eskişehir halkı bunun çok iyi farkında

ATATÜRKÇÜYÜM...

21 Nisan 2018 12:43
İnsanların ideolojilerini en iyi siz kullanıyosunuz,oy zamanı belli inancı olan köylerden çıkmıyosunuz,iş bittimi dönüp o insanların yüzüne bakmıyosunuz,sırf bunun için size oy atmayacağız,ideoloji kenarda kalsın.Saygılarımızla

mustafa

21 Nisan 2018 13:36
Nasıl seçime hazırlar acaba? Daha adayları belli değil. :)))

RTE..

22 Nisan 2018 10:15
.. ALLAH AYAKLARINI DOLANDIRIYOR ,, BİR BİRİNİ VURACAKLAR ..

ortakpayda

21 Nisan 2018 17:23
eskısehırde suan 3 mılletvekılınız var secım de ıse 1 tanesını ancak alabılırsınız.sızı buyuk bır zevkle ızlıyoruz.

BONOMO

21 Nisan 2018 15:55
ERDOĞAN İYİ YAKALADI BUNLARI BURUNLARINDAN NE İLERİYE NE GERİYE . KAÇMAK YOK . BROWWO REİS .

mehmet

21 Nisan 2018 12:31
Sonunda CHP'den delikanlı birisi çıkıp aday oldu. Kılıçdaroğlu'na kalsa bu iş olmaz.

Ufuk

21 Nisan 2018 13:09
Seçime hazir mi nasıl hazır aday bolluğu ile mi.başbakanlığı hayal eden genel başkanı ile mi. Olmaz işiniz sizin hep olduğu gibi yine kaybedeceksinuz.

şampiyon kim

21 Nisan 2018 16:58
80 yıl peşinden koşup ön safında yeraldığımız parti,lazım olunca çalacak kapı dahi yerinde yoktu,öylemi öyle,ideolojimizi inancımızı kullandınız,benim ve benim gibi düşünen şahıslar sayesinde vekil sayınız 2'ye düşecek,seçim akşamı içeceğimi alıp zevkle sizi izleyeceğim sevgili CHP

usta

22 Nisan 2018 00:12
Seçime hazır demek, hiç bir toplantı görmedik aradan M.Vekili olmak için çıkar oyunları bu partiyi geriletir......

Ali

22 Nisan 2018 00:07
Açıklayın biz HDP ile beraber çalışacağız deyin bu ülkeyi çok iyi yönetirsiniz seçmene. Teröristleri ayrım yapmadan ziyaret edeceğiz deyin ülkemizi dış ülkelere şikayet edeceğiz deyin hava alaarina köprüler kanal istanbul askeri yatirmlarasilahsiz insansız araçların yapılmasına karşıyız deyin.daha çok. Şeyler var

okur

21 Nisan 2018 14:41
Hadi Atamın partisi, al şu iktidarı da gülsün artık yüzler, ülke nasıl yönetilirmiş görsün artık kör gözler..
TEHLİKE ÇOK BÜYÜK
TEHLİKE ÇOK BÜYÜK
Gündüzler Mahallesindeki çiftçiler ve CHP'li vekiller, Porsuk Barajı'nın kapaklarının açılmasına tepki gösterdi. Eskişehir Sulama Birliği eski başkanı Selami Ayaz Porsuk Barajındaki suyun azaldığını belirterek "Kuraklık yaşanabilir. Tehlike çok büyük" dedi.
CAYIR CAYIR YANDI!
CAYIR CAYIR YANDI!
Eskişehir’de bir binada, çatı onarımında kullanılan zift kağıtlarının tutuşması sonucu yangın çıktı. 
GENÇLERİMİZ  ZEHİRLENMESİN
GENÇLERİMİZ ZEHİRLENMESİN
Ülkü Ocakları Eskişehir Yunusemre Şube Başkanlığı 'Uyuşturcuya Hayır' kampanyası kapsamında, vatandaşları bilinçlendirmek için Hamamyolu'nda bildiri dağıtıp açıklama yaptı.
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE  TOPYEKÜN YAPILMALI
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE TOPYEKÜN YAPILMALI
Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Temmuz Ayı Toplantısı Vali Özdemir Çakacak’ın başkanlığında yapıldı.
ŞEHRİM 2023 OTOBÜSÜ ESKİŞEHİR'E GELİYOR
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
UZMAN ÇAVUŞ TRAFİK KAZASINDA HAYATINI KAYBETTİ
Son olarak Afrin Harekatı'na katılan ve Eskişehir'e dönen Uzman Çavuş Murat Kızıldağ, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
YILDA 70 BİN KİŞİYİ AĞIRLIYOR
Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde, Yavuz Sultan Selim döneminde Bali Bey'in oğlu Kasım Bey tarafından Anadolu'da yaşayan Türkmen şeyhlerinden Şeyh Sücaeddin Veli için 16. yüzyılın başında yaptırılan, 2015'te Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından restore ettirilen türbe, yılda ortalama 70 bin ziyaretçiyi ağırlıyor.
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
İSMİ KADAR 'ŞANSLI' OLAMADI
Eskişehir’de sokağa bırakılan “Şanslı” isimli kedi, yaşadığı kaza sonucu ön patilerini kaybetti.
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
30 ARAÇ MEN EDİLDİ
Eskişehir'de alkollü araç kullanan sürücülerin tespitine yönelik çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir haftada binin üzerinde araç sürücüsünü denetledi.

EN SON HABERLER