CHP SEÇİME HAZIR

21 Nisan 2018 12:25
CHP SEÇİME HAZIR

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar, İlçe başkanları ve seçim koordinasyon kurulu ile seçim öncesi değerlendirme toplantısı yaptı.

Korkunun göstergesi

Seçimlere dönük planlama çalışmalarının başlatıldığı toplantı sonrası konuşan Sinan Özkar “14 ilçe başkanımız ve seçim koordinasyon kurulumuzla değerlendirme toplantısı yaptık. 2 buçuk yıldır sahayı hiç boş bırakmadık, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürdük. Bu yüzden hiçbir eksiğimiz yok. OHAL’de ülkeyi seçime götüren bir zihniyetle karşı karşıyayız. Ekonominin çökme haline gelmesiyle telaşla seçim kararı aldılar. Bu seçim kararı korktuklarının ve artık ülkeyi yönetemediklerinin göstergesidir” dedi.

Umut aşılayacağız

Özkar sözlerini şöyle sürdürdü: “16 yıldır hükümet sanayi yatırımına ağırlık vermedi. Bu yüzden üretim azaldı, ihracat azaldı, işsizlik arttı. Bu tabloyla kriz kapıya dayandı. Bu ülkeye demokrasiyi, insan haklarını, ekonomik bağımsızlığı, refahı, özgürlüğü CHP getirecektir. Buna olan inancımızla tüm partili arkadaşlarımla kol kola çalışacak, kapı kapı anlatacağız. Önümüzdeki 2 aylık süreçte tüm partili arkadaşlarımla, yurttaşlarımıza inancı ve umudu aşılayacağız.”

Yorumlar (14) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

chp nin yatırımı

21 Nisan 2018 15:38
16 yıldır hükümet sanayi yatırımı yapmıyormuş .. 20 senedir chp li büyükerşen heykele yatırım yaptı da ne oldu .

window

21 Nisan 2018 12:56
PARTİ KARIŞTI , BAŞKAN ADAYLARI BİLE BELLİ DEĞİL , KÜÇÜK ENİŞTE TAYYİPTEN KORKUYOR . KURU SIKI ATIYORLAR . PALAVRA SIKIYORLAR .. ( EN İYİ ADAY çiftlik bank ın sioso dombili olur )....

Rıdvan

21 Nisan 2018 15:29
12 dış ilçeye hangi vaatte bulunacaksınız. Kapanan beldelerimi açacaksınız. Köylere fabrika mı kuracaksınız. Köylere lise mi açacaksınız. Halk son 15-20 yılda Türkiye'de ve eskişehirde nelerin değiştiğini görüyor Bir zamanlar kredi ile ev almak hayal bile değildi faizler aylık %5 belki daha fazla idi şimdilerde %1 civarında %1 in altına düştüğü dönemlerde oldu. Eskişehir halkı bunun çok iyi farkında

ATATÜRKÇÜYÜM...

21 Nisan 2018 12:43
İnsanların ideolojilerini en iyi siz kullanıyosunuz,oy zamanı belli inancı olan köylerden çıkmıyosunuz,iş bittimi dönüp o insanların yüzüne bakmıyosunuz,sırf bunun için size oy atmayacağız,ideoloji kenarda kalsın.Saygılarımızla

mustafa

21 Nisan 2018 13:36
Nasıl seçime hazırlar acaba? Daha adayları belli değil. :)))

RTE..

22 Nisan 2018 10:15
.. ALLAH AYAKLARINI DOLANDIRIYOR ,, BİR BİRİNİ VURACAKLAR ..

ortakpayda

21 Nisan 2018 17:23
eskısehırde suan 3 mılletvekılınız var secım de ıse 1 tanesını ancak alabılırsınız.sızı buyuk bır zevkle ızlıyoruz.

BONOMO

21 Nisan 2018 15:55
ERDOĞAN İYİ YAKALADI BUNLARI BURUNLARINDAN NE İLERİYE NE GERİYE . KAÇMAK YOK . BROWWO REİS .

mehmet

21 Nisan 2018 12:31
Sonunda CHP'den delikanlı birisi çıkıp aday oldu. Kılıçdaroğlu'na kalsa bu iş olmaz.

Ufuk

21 Nisan 2018 13:09
Seçime hazir mi nasıl hazır aday bolluğu ile mi.başbakanlığı hayal eden genel başkanı ile mi. Olmaz işiniz sizin hep olduğu gibi yine kaybedeceksinuz.

şampiyon kim

21 Nisan 2018 16:58
80 yıl peşinden koşup ön safında yeraldığımız parti,lazım olunca çalacak kapı dahi yerinde yoktu,öylemi öyle,ideolojimizi inancımızı kullandınız,benim ve benim gibi düşünen şahıslar sayesinde vekil sayınız 2'ye düşecek,seçim akşamı içeceğimi alıp zevkle sizi izleyeceğim sevgili CHP

usta

22 Nisan 2018 00:12
Seçime hazır demek, hiç bir toplantı görmedik aradan M.Vekili olmak için çıkar oyunları bu partiyi geriletir......

Ali

22 Nisan 2018 00:07
Açıklayın biz HDP ile beraber çalışacağız deyin bu ülkeyi çok iyi yönetirsiniz seçmene. Teröristleri ayrım yapmadan ziyaret edeceğiz deyin ülkemizi dış ülkelere şikayet edeceğiz deyin hava alaarina köprüler kanal istanbul askeri yatirmlarasilahsiz insansız araçların yapılmasına karşıyız deyin.daha çok. Şeyler var

okur

21 Nisan 2018 14:41
Hadi Atamın partisi, al şu iktidarı da gülsün artık yüzler, ülke nasıl yönetilirmiş görsün artık kör gözler..
IRKÇI BİR SALDIRI
IRKÇI BİR SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırıya avukatlar ve Emek ve Demokrasi Güçleri tepki gösterdi. Kemal Koçak "Saldırının en önemli gerekçesi Karasu'nun ismidir. Yapılan ırkçı saldırıyı kınıyoruz" dedi.
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
BÜYÜKŞEHİR'DEN SİYAH ÇELENK AÇIKLAMASI
Büyükşehir Belediyesi önüne giderek siyah çelenk bırakan Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerine yönelik olarak Büyükşehir Belediyesi’nden de bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada “ Siyah çelenk mevsimi başladı” denildi.
HİZMET TEPKİSİ
HİZMET TEPKİSİ
Mahallelerine hizmet verilmediğinden şikayetçi olan Fevziçakmak Mahallesi Muhtarı Ayşe Çıraklı ve mahalleli, Büyükşehir Belediyesi'nin önüne siyah çelenk bırakarak tepki gösterdi.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla kent genelinde uygulama gerçekleştirildi.
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
AVUKATLARDAN AÇIKLAMA
Baro başkan adayı Mustafa Elagöz Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna yapılan silahlı saldırı ya tepki gösterdi. Elagöz "Bu saldırı hukuka ve tüm avukatlara yapılmıştır. Saldırıyı şiddetle kınıyoruz." dedi.
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
FEYZİOĞLU'NDAN SALDIRI TEPKİSİ
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Eskişehir'de Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosunun bulunduğu binaya av tüfeğiyle yapılan saldırı hakkında açıklama yaptı.
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
ESKİŞEHİR'DE İLGİNÇ EYLEM
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Eskişehir Şubesi, sağlık çalışanlarının döner sermaye problemini ve taleplerini konu alan bir basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında döner sermaye için temsili cenaze töreni düzenlendi. Eskişehir Sağlık-Sen İl Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, açıklamayı temsili imam olarak okudu. 
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
FIRSATÇILIK YAPILIYOR
 Fırsatçıların un fiyatlarına yaptığı fahiş fiyat artışları fırıncıları isyan ettirdi. Temmuz ayında 75 lira olan bir çuval unun 110 liraya fırladığını anlatan fırıncılar, bu durumun fırsatçılardan kaynaklandığını, hükümetle, euro veya dolar ile hiçbir ilgisi olmadığını anlattı. 
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
ZEHİR TACİRLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafında uyuşturucuyla mücadele kapsamında yakalanan 3 şahıs adliyeye sevk edildi.