paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI

23 Temmuz 2018 01:30
CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI

Çifteler esnafları, Çifteler Açık Kadın Ceza İnfaz Kurumu'nun kapanmaması için imza kampanyası başlattı.

Ceza infaz kurumunun kapanacağına yönelik iddialar olduğunu belirten esnaflar, kurumun kapanmaması için yaklaşık 200 imza topladı. İlçedeki önemli gelir kaynaklarından birinin ceza infaz kurumu olduğunu belirten esnaflar "Daha öncede ilçede çeşitli kurumlar kapatıldı ve yerine yenileri açılmadı. Cezaevi en önemli geçim kaynaklarımızdan biri. Burası kapanırsa esnaf büyük maddi kayıp yaşayacak. İlçemiz küçülecek ve körelecek" diye tepki gösterdi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

veli

23 Temmuz 2018 09:44
cecey arkadaşa katılıyorum. nasıl bir gelişmiş ülkeyiz ki cezaevi kapanmasın diye imza topluyoruz. buradan çiftelerli esnafı protesto ediyoruz.

Cecey

23 Temmuz 2018 07:17
Rezillik,başka hiç gelir kaynağı yokmu sadeve satış yap gelen misafirlere üretin arkadaş üretin

Emre

23 Temmuz 2018 10:24
Aklı olan ülkenin halini bu haberden anlayabilir...

mehmet

23 Temmuz 2018 12:10
Çiftçi ürettiğini satamaz ise geçimini ne ile sağlayacak? 15 Temmuz darbe kalkışmasında yurt dışından turistler gelmeyince Antalya çiftçisi (etçisi sütçüsü dahil) ve halkı esnafı o sezonu zor geçirdiler. Çiftelerlilerinde durumu da aynı. Eskişehirli olarak Çiftelerlilerin yanıdayım. Üretmek bedava olmuyor, tüketim de olmalı.

Ak

24 Temmuz 2018 07:36
Cezaevi personeli olarak desteklyorum vatandasları.ciddi bir getirisi olur cezaevının çünkü.
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
SOKAK HAYVANLARI ÜŞÜMEYECEK
Eskişehir Kent Konseyi, sokak hayvanlarının barınabilmesi için özel olarak yapılan 5 kulübeyi şehrin belirli noktalarına yerleştirdi.
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
EĞİTİM SİSTEMİ YETERSİZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Emek Gençlik Merkezi’nde 16 ayrı branşta açılan atölyeye katılan 440 öğrencinin velisi ile bir araya geldi.
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
ODUNPAZARI'NDAN YENİ EVLENECEKLERE HEDİYE
Evlenecek çiftlere destek olmak isteyen Odunpazarı Belediyesi, çiftlerin en mutlu günlerine mutluluk katmak için talep eden vatandaşlara gelinlik ve damatlık veriyor.
FACİADAN DÖNÜLDÜ
FACİADAN DÖNÜLDÜ
Çevre yolu üzerinde seyir halinde olan şehir içi toplu taşımada kullanılan Büyükşehir Belediyesi'ne ait otobüste yangın çıktı. Otobüste yolcu olmaması olası bir facianın önüne geçti.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir'de düzenlenen drone destekli uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 5 kişi adliyeye sevk edildi. 
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden çilek, kış aylarında kilosu 16 liraya da olsa tezgahlarda satılmaya devam ediliyor. 
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
Eskişehir Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Eskişehir'de siyaseti gençleştireceğiz” dedi. Rahibi Yılmaz Büyükerşen için ise, “Onun adaylığı da yeni kesinleşti. Bende memnun oldum. Hayırlı uğurlu olsun. Henüz yeni başlıyoruz yola. Eskişehir ne yapacak göreceğiz bakalım”
DAĞ BAŞI DEĞİL  71 EVLER!
DAĞ BAŞI DEĞİL 71 EVLER!
Eskişehir'in merkeze yakın mahallelerinden 71 Evler'de büyük mağduriyet yaşanıyor. Yaklaşık 23 bin kişinin yaşadığı mahallenin bazı sokaklarında ne internet çekiyor ne de telefon.
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe ziyaretlerine İnönü’de devam etti. Jale Nur Süllü yerel seçimlere vurgu yaparak “İnanıyoruz ki Mart'ın sonunda bahar gelecek” dedi.