CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI

23 Temmuz 2018 01:30
CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI

Çifteler esnafları, Çifteler Açık Kadın Ceza İnfaz Kurumu'nun kapanmaması için imza kampanyası başlattı.

Ceza infaz kurumunun kapanacağına yönelik iddialar olduğunu belirten esnaflar, kurumun kapanmaması için yaklaşık 200 imza topladı. İlçedeki önemli gelir kaynaklarından birinin ceza infaz kurumu olduğunu belirten esnaflar "Daha öncede ilçede çeşitli kurumlar kapatıldı ve yerine yenileri açılmadı. Cezaevi en önemli geçim kaynaklarımızdan biri. Burası kapanırsa esnaf büyük maddi kayıp yaşayacak. İlçemiz küçülecek ve körelecek" diye tepki gösterdi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

veli

23 Temmuz 2018 09:44
cecey arkadaşa katılıyorum. nasıl bir gelişmiş ülkeyiz ki cezaevi kapanmasın diye imza topluyoruz. buradan çiftelerli esnafı protesto ediyoruz.

Cecey

23 Temmuz 2018 07:17
Rezillik,başka hiç gelir kaynağı yokmu sadeve satış yap gelen misafirlere üretin arkadaş üretin

Emre

23 Temmuz 2018 10:24
Aklı olan ülkenin halini bu haberden anlayabilir...

mehmet

23 Temmuz 2018 12:10
Çiftçi ürettiğini satamaz ise geçimini ne ile sağlayacak? 15 Temmuz darbe kalkışmasında yurt dışından turistler gelmeyince Antalya çiftçisi (etçisi sütçüsü dahil) ve halkı esnafı o sezonu zor geçirdiler. Çiftelerlilerinde durumu da aynı. Eskişehirli olarak Çiftelerlilerin yanıdayım. Üretmek bedava olmuyor, tüketim de olmalı.

Ak

24 Temmuz 2018 07:36
Cezaevi personeli olarak desteklyorum vatandasları.ciddi bir getirisi olur cezaevının çünkü.
YAKA PAÇA GÖZALTI
YAKA PAÇA GÖZALTI
Eskişehir'de, FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonda, birçok suçtan aranan ve hakkında yakalama kararı bulunan şüpheli gözaltına yakalandı.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞMIYOR
ESKİŞEHİR'E YAKIŞMIYOR
Yunusemre Caddesi üzerinde bulunan Eski Otogar, uzun yıllardır atıl durumda. 13 yıldır beklenen projenin hayata geçmemesi sonucu ortaya çıkan kötü görüntü Eskişehir'e yakışmıyor.
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI
Emekli Başbakanlık Başmüfettişi Bülent Tarhan, Başkan Yılmaz Büyükerşen'e Eskişehirspor konusunda destek mesajı gönderdi.
VALİ DENETİMİ
VALİ DENETİMİ
81 ilde hayata geçirilen, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesini hedefleyen vatandaş odaklı ‘Açık Kapı’ hizmetlerini yerinde inceleyen Vali Özdemir Çakacak, yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi aldı.
AK PARTİ YEREL SEÇİMDE İDDİALI
AK PARTİ YEREL SEÇİMDE İDDİALI
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir'de özellikle yaklaşmakta olan yerel seçimleri kazanma adına görevlendirildiklerini belirtti.
BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ
BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ
​İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, vatandaşın güvenilir gıdaya ulaşarak sağlıklı ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmesi amacıyla rutin gıda denetimlerimize hız verdi.
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ  OLUŞTURUYORUZ
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ OLUŞTURUYORUZ
İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Av. Mehmet Ektaş, parti binasında düzenlediği basın açıklamasında Kentsel Sorunlara Çözüm Atölyesi'nde çözüm projelerini oluşturduklarını duyurdu.
İHMALLERİ MECLİSE TAŞIDI
İHMALLERİ MECLİSE TAŞIDI
Cumhuriyet Halk Partisi 17 Ağustos büyük Marmara depreminin yıl dönümünde aradan geçen 19 yıllık süreçte hiçbir önlem alınmadığını belirterek, yaşanan ihmalleri Meclis gündemine taşıdı.
HATALI SÜRÜCÜYE KIRMIZI DÜDÜK
HATALI SÜRÜCÜYE KIRMIZI DÜDÜK
Eskişehir’de, ‘Bu Bayramda Ben de Trafik Polisiyim, Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük’ projesi kapsamında, çocuklar trafik kurallarına uymayan şoförleri kırmızı düdük çalarak uyaracak.