CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI

23 Temmuz 2018 01:30
CEZAEVİ KAPANMASIN KAMPANYASI

Çifteler esnafları, Çifteler Açık Kadın Ceza İnfaz Kurumu'nun kapanmaması için imza kampanyası başlattı.

Ceza infaz kurumunun kapanacağına yönelik iddialar olduğunu belirten esnaflar, kurumun kapanmaması için yaklaşık 200 imza topladı. İlçedeki önemli gelir kaynaklarından birinin ceza infaz kurumu olduğunu belirten esnaflar "Daha öncede ilçede çeşitli kurumlar kapatıldı ve yerine yenileri açılmadı. Cezaevi en önemli geçim kaynaklarımızdan biri. Burası kapanırsa esnaf büyük maddi kayıp yaşayacak. İlçemiz küçülecek ve körelecek" diye tepki gösterdi.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

veli

23 Temmuz 2018 09:44
cecey arkadaşa katılıyorum. nasıl bir gelişmiş ülkeyiz ki cezaevi kapanmasın diye imza topluyoruz. buradan çiftelerli esnafı protesto ediyoruz.

Cecey

23 Temmuz 2018 07:17
Rezillik,başka hiç gelir kaynağı yokmu sadeve satış yap gelen misafirlere üretin arkadaş üretin

Emre

23 Temmuz 2018 10:24
Aklı olan ülkenin halini bu haberden anlayabilir...

mehmet

23 Temmuz 2018 12:10
Çiftçi ürettiğini satamaz ise geçimini ne ile sağlayacak? 15 Temmuz darbe kalkışmasında yurt dışından turistler gelmeyince Antalya çiftçisi (etçisi sütçüsü dahil) ve halkı esnafı o sezonu zor geçirdiler. Çiftelerlilerinde durumu da aynı. Eskişehirli olarak Çiftelerlilerin yanıdayım. Üretmek bedava olmuyor, tüketim de olmalı.

Ak

24 Temmuz 2018 07:36
Cezaevi personeli olarak desteklyorum vatandasları.ciddi bir getirisi olur cezaevının çünkü.
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.