ÇEVREYİ KORU GELECEĞİ KORU

04 Haziran 2020 13:49
ÇEVREYİ KORU GELECEĞİ KORU

 Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında dünyamızın doğal kaynaklarının yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kaldığına dikkat çeken Başkan Kurt, mesajına şu sözlerle devam etti: “Tüm dünyada yaşanan Covid-19 salgını doğanın, çevrenin önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Ne yazık ki; dünyamızın doğal kaynakları için geri dönüşü olmayan kritik eşiğe yaklaşıyoruz. Sağlıklı bir gelecek için artık önlem almak, sürdürülebilir çevre politikaları geliştirmek zorundayız. Odunpazarı Belediyesi olarak, çevre konusunda duyarlılığın artırılması, gerekli önlemlerin alınması ve örnek teşkil edecek uygulamaların hayata geçirilmesi için önemli adımlar atıyoruz. Çevre sorunları karşısında, çözüm üretmeye devam edeceğiz. Unutmayın, doğayı ve çevreyi korumak, aynı zamanda da geleceğimizi korumaktır! Tüm yurttaşlarımızın, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü kutluyorum.”

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

sayın başkanımız

04 Haziran 2020 15:56
o kadar çevreciysen , geri dönüşüm işini hallet !

Başkana bir hatırlatma

04 Haziran 2020 20:06
Çevre o kadar önemli ise , Uğur Mumcu Parkının yanından geçen kanalı neden ilaçlatmıyorsun , çevrede ki evlerde sivrisinek kaynıyor..

goll

04 Haziran 2020 21:21
Hicri sezen parkı covid19 kurbanı mı oluyor hangi ara ihale edildi bedeli ne kaç ağaç kesilecek parkın adı da değişirse kim ne diyecek

Ali Haydar

05 Haziran 2020 03:47
Göl gölet kıyılarına sahillere bak mesela ormanların içine villalar siteler yapan ağaç severler doğa severler doğayı koruyanlar kimler acaba sayın başkan! Doğayı korumak için mi ormanlar içinde villalar yapılıyor sonra da imar barışına müracaat ediyorsunuz! Bunlara bak en çok hangi doğa severler ne hâle getirmişler!

Vatandaş

05 Haziran 2020 21:15
Kazım hiç uğraşma sana asla oy vermedik vermiyecez...

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama