ÇEVREMİZ ÇİÇEK GİBİ OLSUN

13 Ekim 2019 15:02
ÇEVREMİZ ÇİÇEK GİBİ OLSUN

Odunpazarı Belediyesi Kent Konseyi Göztepe ve Gültepe Mahallemizde temizlik etkinliğimizi gerçekleştirdi. Gönüllüler, vatandaşları broşür dağıtarak çevre temizliği konusunda uyardı.

Odunpazarı Belediyesi Kent Konseyi Göztepe ve Gültepe Mahallemizde temizlik etkinliğimizi gerçekleştirdi. Gönüllüler, vatandaşları broşür dağıtarak çevre temizliği konusunda uyardı. Odunpazarı Belediyesi Kent Konseyi Göztepe ve Gültepe Mahalle Meclisleri ile Çevre Çalışma Grubu örnek bir etkinliğe imza attı. Başkan İsmail Kumru, kent konseyi gönüllüleri ve mahallelinin katılımıla Göztepe ve Gültepe Mahallemizde temizlik yapıldı.Vatandaşlar çevresini kirletmemesi ve geri dönüşüm için çöplerin ayrıştırlması konusunda gönüllüler tarafından uyarıldı.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil Toksöz

14 Ekim 2019 01:27
Ne kadar temizleseniz boş, milletde çöp tenekesine atma alışkanlığı yok, eline geçeni sokağa atiyor , pencereden silkeliyor, tükürüyor , siz gelin de biz çöpcülerin neler çektiğini görün , sadece 1,2 gun bu işi yapın ve görün. Temizlik nerden gelirmiş imandan, ne kadar imanlı olduğumuz belli oluyor.

Eskişehirli

13 Ekim 2019 15:32
Biz çöpleri ayrıştırıyor ve geri dönüşüm için topluyoruz ama Odunpazarı Belediyesi, ayrıştırılan çöpleri artık toplamıyor galiba.

Bektaşi

13 Ekim 2019 18:29
İsmail kumru sen şimdi belediye temizlemiyor ben vatandaşa temizletiyorum diye reklam mı yapıyorsun.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama