ÇEKME HELVA AHMET BAŞKANDAN

12 Ocak 2020 16:09
ÇEKME HELVA AHMET BAŞKANDAN

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Şükranlılar Derneği’nin düzenlediği buluşmada çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi. Gecede, geleneksel olarak gerçekleştirilen ‘çekme helva’ yapımına da katılan Başkan Ataç, vatandaşlar ile ateş başında sohbet etti.

Devam edeceğiz

Başkan Ataç daha sonra geleneksel olarak 5. kez düzenlenen dayanışma gecesinde her yıl yapılan “çekme helva” yapımına katıldı. Çekme helva yapan Başkan Ataç, sazlar eşliğinde söylenen türkülere de eşlik etti. Ataç, “Eskişehir’de tüm vatandaşlarımız ile gece, gündüz bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Bu sıcak ortamı paylaşmak çok keyifliydi.Vatandaşlarımız ile bir bütün olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Yollar köstebek yuvası

13 Ocak 2020 07:25
Başkan helvada çek ama şu bozuk olan ara sokaklarada bi asfalt dök.

ÖzEleştirikkk

13 Ocak 2020 12:51
Bağlarda ve Bahçelievler de ara sokaklar kabus gbi, çukur içinde berbat. Hele trafik onu zaten söylemeye gerek yok! Yakışmıyor bir chp belediyesine. Az oturup düşünmeniz lazım bu millet hizmet istiyor sizden..

Kuyu Kebabı

14 Ocak 2020 09:52
Güllük mh. Yeni Bağlar Eski bağlara bir ara uğrarsanız ara sokaklarda yollarda oluşan 20-30 cm lik kuyularda bu kış kıyamette size bi kuyu kebabı şöleni yapalım başkan.Avrupa şehrinde oluşan kuyular en azından bi işe yarasın avrupaya kültürümüzü tanıtmış oluruz.

bestami

13 Ocak 2020 15:07
ben olsam gerçek belediyeciliği yapamıyorum diye basına fotoğraf veremem. her işin bir önceliği var. önce belediyecilik. çöp toplama bozuk yollar çamur pislik dururken. olur olmaz fotograflar....olmuyor..

Huriye

12 Ocak 2020 21:49
Hay maşallah Ahmet Ataç belediyecilik hizmetinde başarıdan başarıya koşuyor. Fevziçakmak mah. Halkına helva döküyor

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama